Myślałem, że to Ja nie mam problemów w życiu. Ale jak słyszę, że baba robi w kolejce do kasy zadymę przez telefon, kto z-----ł z lodówki jej cole, to stwierdzam, że nie jest że mną tak źle ¯\_(ツ)_/¯
#truestory #takbylo #zalesie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Musze się wyżalić.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pojechałem do #biedronka na większe zakupy, miałem przy sobie samą gotówkę i jakieś 40 groszy, aby odpiąć wózek w biedronce trzeba mieć 1zł lub 2 zł, wiec elegancko podszedłem do Pani kasjerki z prośba o "plastikowa monetę do wózka", dowiedziałem się, że #biedronka nie posiada takich monet i ona mi nic na to nie poradzi, więc musiałem poradzić sobie sam xD
Stanąłem
grabek992 - Musze się wyżalić.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pojechałem do #biedronka na większe zaku...

źródło: comment_x0j0yzmclj4UmjvFntEnomiP1NacmgAp.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Mircy, jest sprawa 31.05 mam nagranie do Milionerów, i mój "przyjaciel" akurat mnie wystawił. Nie chciałby ktoś kumaty przejechać się w czwartek do Warszawy na koszt TVN przespać w hotelu i w piątek wystąpić w Milionerach? Jak jesteś z okolic #torun to oczywiście zapewniam transport. #milionerzy #truestory #ciekawostki #heheszki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, co te dzieci, to ja nawet nie. Na pasach zapaliły się pomarańczowe migające, sobie myślę, no tak, #wroclaw, znów się coś z-----o. No i jadą samochody dość szybko i biegnie taka mała dziewczynka, z 5-6 lat pewnie, nie patrzy przed siebie, ani nic. No to ja ją łap za plecak i odciągam od pasów, w tym momencie przejechał zaraz obok dostawczak. Prawie by ją rozjechał. I taki dumny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wiesz że Polska jest jednym z nielicznych krajów na świecie gdzie uczciwość w żadnym stopniu się nie opłaca, nie ma czegoś takiego jak własność prywatna a wszystkie rzeczy objęte są niekończącą się liczbą podatków? Możesz być 30 właścicielem 40 letniego forda a i tak idziesz do urzędu zapłacić podatek za to że kupiłeś auto z opodatkowanych oszczędności które posiadasz z opodatkowanej pensji, a na koniec roku przy składaniu pit okazuje się
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@miejskismog

O, ekspert. Niestety jak każdy ekspert podatkowy z kraju wódki i kiełbasy zapominasz wspomnieć o poziomie życia w "każdym cywilizowanym kraju który ma wyższe podatki". Zarabiajac 4k EURO dwie osoby spokojnie u Niemca wynajmą mieszkanie za 600 euro, przeżyją miesiąc i jeszcze odłożą czy wezmą w "cywilizowanym kraju" roczny samochód (np Opel Mokka z 2018) za 18k euro w raty i na spokojnie wystarczy.

Oczywiście teraz poruszyłem drażliwy temat, bo
  • Odpowiedz
  • 2
@MMARS

Tylko że w tym kraju nie ma możliwości mądrego głosowania, te same mordy, polityka od wieków w tym kraju ma jedno zadanie - dorobić się.
  • Odpowiedz
Kiedyś mój ziomek na dzień babci zamówił swojej babci koszyk słodyczy i kwiaty jako prezent z #pocztakwiatowa na jej koszt. Babcia była zadowolona że wnuczek pamiętał

#truestory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj kupując kebaba obsługiwała mnie nowa Karynka. Coś mi tu śmierdziało na samym początku (i to nie było "mięso"), bo wszedłem do kebabiarni i nikogo nie było za kasą i po jakiejś minucie, dwóch wychyliła się czarnowłosa Karyna (taka nawet nie brzydka, może z 6+) i zarzuciła tekstem jak do starego kolegi na "ty", że

Hehe mogłeś krzyczeć, to bym szybciej doszła

załapałem o co chodzi dopiero po jakoś 2-3 sekundach, nie dałem tego
niochland - Dzisiaj kupując kebaba obsługiwała mnie nowa Karynka. Coś mi tu śmierdzia...

źródło: comment_eHO4ENqXy6SlGaJeYXBkaPvRS1aFXO3i.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znajomi pojechali niedawno na termy do Chochołowa. Jakieś 1,5h drogi. Znajoma jako kierowca. Towarzystwo oczywiście zatankowało po drodze na tyle że główny bohater historii- Wincent- zaliczył zgon:) Znajoma stwierdziła że zostanie z nim w takim razie na parkingu żeby przetrzezwial, a reszta towarzystwa poszła na baseny. Po jakimś czasie dzwoni do nich i mówi że Wincent jej spierdzielil z auta i nie może go znaleźć. Po chwilowym dochodzeniu okazało się że bohater
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma to jak się przejęzyczyć.
Chciałem do koleżanki powiedzieć "If there will be no place, I'm gonna sit on yor laps.", a powidziałem "... I'm gonna sit on your lips.", śmiechom nie było końca.
()
#truestory #przejezyczenie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach