Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
Musze się wyżalić.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pojechałem do #biedronka na większe zakupy, miałem przy sobie samą gotówkę i jakieś 40 groszy, aby odpiąć wózek w biedronce trzeba mieć 1zł lub 2 zł, wiec elegancko podszedłem do Pani kasjerki z prośba o "plastikowa monetę do wózka", dowiedziałem się, że #biedronka nie posiada takich monet i ona mi nic na to nie poradzi, więc musiałem poradzić sobie sam xD
Stanąłem
Pojechałem do #biedronka na większe zakupy, miałem przy sobie samą gotówkę i jakieś 40 groszy, aby odpiąć wózek w biedronce trzeba mieć 1zł lub 2 zł, wiec elegancko podszedłem do Pani kasjerki z prośba o "plastikowa monetę do wózka", dowiedziałem się, że #biedronka nie posiada takich monet i ona mi nic na to nie poradzi, więc musiałem poradzić sobie sam xD
Stanąłem
źródło: comment_x0j0yzmclj4UmjvFntEnomiP1NacmgAp.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mircy, jest sprawa 31.05 mam nagranie do Milionerów, i mój "przyjaciel" akurat mnie wystawił. Nie chciałby ktoś kumaty przejechać się w czwartek do Warszawy na koszt TVN przespać w hotelu i w piątek wystąpić w Milionerach? Jak jesteś z okolic #torun to oczywiście zapewniam transport. #milionerzy #truestory #ciekawostki #heheszki
- 51
Ciekawostki z okoliczny wsi gdzie kiedyś mieszkałem.
W jednym domu mieszkała rodzina Piątek (nie tych od Pio Pio Pio), a dom dalej Sobota (ale nie ten raper)
W sąsiedniej wsi mieszkała Bieda i wyszła za mąż za Nędzę.
#ciekawostki #polskiedomy #truestory
W jednym domu mieszkała rodzina Piątek (nie tych od Pio Pio Pio), a dom dalej Sobota (ale nie ten raper)
W sąsiedniej wsi mieszkała Bieda i wyszła za mąż za Nędzę.
#ciekawostki #polskiedomy #truestory
@janek_kombajnista: dwuczłonowe nazwisko Bieda-Nędza nawet urocze :)
@janek_kombajnista: to bieda i nędza to taki wiejski urban legend
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 121
Mireczki, co te dzieci, to ja nawet nie. Na pasach zapaliły się pomarańczowe migające, sobie myślę, no tak, #wroclaw, znów się coś z-----o. No i jadą samochody dość szybko i biegnie taka mała dziewczynka, z 5-6 lat pewnie, nie patrzy przed siebie, ani nic. No to ja ją łap za plecak i odciągam od pasów, w tym momencie przejechał zaraz obok dostawczak. Prawie by ją rozjechał. I taki dumny
- 10
- 0
Czy wiesz że Polska jest jednym z nielicznych krajów na świecie gdzie uczciwość w żadnym stopniu się nie opłaca, nie ma czegoś takiego jak własność prywatna a wszystkie rzeczy objęte są niekończącą się liczbą podatków? Możesz być 30 właścicielem 40 letniego forda a i tak idziesz do urzędu zapłacić podatek za to że kupiłeś auto z opodatkowanych oszczędności które posiadasz z opodatkowanej pensji, a na koniec roku przy składaniu pit okazuje się
- 2
@miejskismog
O, ekspert. Niestety jak każdy ekspert podatkowy z kraju wódki i kiełbasy zapominasz wspomnieć o poziomie życia w "każdym cywilizowanym kraju który ma wyższe podatki". Zarabiajac 4k EURO dwie osoby spokojnie u Niemca wynajmą mieszkanie za 600 euro, przeżyją miesiąc i jeszcze odłożą czy wezmą w "cywilizowanym kraju" roczny samochód (np Opel Mokka z 2018) za 18k euro w raty i na spokojnie wystarczy.
Oczywiście teraz poruszyłem drażliwy temat, bo
O, ekspert. Niestety jak każdy ekspert podatkowy z kraju wódki i kiełbasy zapominasz wspomnieć o poziomie życia w "każdym cywilizowanym kraju który ma wyższe podatki". Zarabiajac 4k EURO dwie osoby spokojnie u Niemca wynajmą mieszkanie za 600 euro, przeżyją miesiąc i jeszcze odłożą czy wezmą w "cywilizowanym kraju" roczny samochód (np Opel Mokka z 2018) za 18k euro w raty i na spokojnie wystarczy.
Oczywiście teraz poruszyłem drażliwy temat, bo
- 2
@MMARS
Tylko że w tym kraju nie ma możliwości mądrego głosowania, te same mordy, polityka od wieków w tym kraju ma jedno zadanie - dorobić się.
Tylko że w tym kraju nie ma możliwości mądrego głosowania, te same mordy, polityka od wieków w tym kraju ma jedno zadanie - dorobić się.
Kiedyś mój ziomek na dzień babci zamówił swojej babci koszyk słodyczy i kwiaty jako prezent z #pocztakwiatowa na jej koszt. Babcia była zadowolona że wnuczek pamiętał
#truestory
#truestory
Dzisiaj kupując kebaba obsługiwała mnie nowa Karynka. Coś mi tu śmierdziało na samym początku (i to nie było "mięso"), bo wszedłem do kebabiarni i nikogo nie było za kasą i po jakiejś minucie, dwóch wychyliła się czarnowłosa Karyna (taka nawet nie brzydka, może z 6+) i zarzuciła tekstem jak do starego kolegi na "ty", że
załapałem o co chodzi dopiero po jakoś 2-3 sekundach, nie dałem tego
Hehe mogłeś krzyczeć, to bym szybciej doszła
załapałem o co chodzi dopiero po jakoś 2-3 sekundach, nie dałem tego
źródło: comment_eHO4ENqXy6SlGaJeYXBkaPvRS1aFXO3i.jpg
Pobierz- 1
@niochland: na spotted pisz
- 18
Znajomi pojechali niedawno na termy do Chochołowa. Jakieś 1,5h drogi. Znajoma jako kierowca. Towarzystwo oczywiście zatankowało po drodze na tyle że główny bohater historii- Wincent- zaliczył zgon:) Znajoma stwierdziła że zostanie z nim w takim razie na parkingu żeby przetrzezwial, a reszta towarzystwa poszła na baseny. Po jakimś czasie dzwoni do nich i mówi że Wincent jej spierdzielil z auta i nie może go znaleźć. Po chwilowym dochodzeniu okazało się że bohater
- 2
@jaceks653: zasnął w jacuzzi. :)
Nie ma to jak się przejęzyczyć.
Chciałem do koleżanki powiedzieć "If there will be no place, I'm gonna sit on yor laps.", a powidziałem "... I'm gonna sit on your lips.", śmiechom nie było końca.
(-‸ლ)
#truestory #przejezyczenie
Chciałem do koleżanki powiedzieć "If there will be no place, I'm gonna sit on yor laps.", a powidziałem "... I'm gonna sit on your lips.", śmiechom nie było końca.
(-‸ლ)
#truestory #przejezyczenie
- 0
@frytex2: myślę, że koleżanka nawet nie zwróciła na to uwagi.
- 222
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 255
@Mescuda: obowiązkowo fragmenty, gdy się myją w miednicy lub puszczają z laptopa dicho.
- 179
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 38
Jeden z najlepszych polskich prezenterów. Szanujesz, plusujesz
#oswiadczenie #truestory #takaprawda #tvn #chajzer #filipchajzer #glupiewykopowezabawy #polskiyoutube
#oswiadczenie #truestory #takaprawda #tvn #chajzer #filipchajzer #glupiewykopowezabawy #polskiyoutube
źródło: comment_zj5XLkVwzlJ7LfQjDKMhsmECu8IU1UJk.jpg
Pobierz- 147
Justin Bieber - jeden z najważniejszych wokalistów w muzyce pop w ostatnich 20 latach. Szanujesz, plusujesz
#oswiadczenie #truestory #muzyka #bieber #youtube #pop #glupiewykopowezabawy
#oswiadczenie #truestory #muzyka #bieber #youtube #pop #glupiewykopowezabawy
źródło: comment_2DrOBqT42KwZIzWQ7fERztny6oZIZfSz.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 336
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakie kompleksy w tobie siedzą, brzydkiemu dam ale ładnemu nie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Swoje prywatne przekonania powinieneś zostawić przed drzwiami firmy i nie epatować nimi podczas realizacji obowiązków służbowych. Takie jest moje zdanie dot. profesjonalnego podejścia do pracy.
- 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@effzet: shishkebab to miecz z serii fallout nieuki






























#truestory #takbylo #zalesie