Jakiś czas temu byłam w Paryżu.
Byłam z dwójką znajomych, z czego jeden koniecznie chciał wejść do sklepu z zegarkami w cenie od 100 000 euro wzwyż.
W drzwiach ochroniarz, drzwi otwierane kluczem - miejsce dla wyjątkowo bogatych osób.
Popukałam się w czoło - ja nie wchodzę, nie ma szans, nie wpuszczą mnie.
Dałam się jednak przekonać - o dziwo, ochroniarz otworzył drzwi i nas wpuścił. Czułam się bardzo nieswojo czując na sobie wzrok sprzedawców -
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pozzytywka: jezu jak ja nie lubię wchodzić gdzieś bez zamiaru kupienia. Zawsze mam poczucie, że kogoś wyzyskuję i okłamuję. Jak kupowałem auto i miałem już wybrany model to chciałem jeszcze zrobić rundkę po salonach i zobaczyć wyższe modele, na które mnie oczywiście nie stać. Zawsze pierwsze co robiłem gdy ktokolwiek do mnie podchodził to uprzedzałem, że auto mam wybrane i z czystej ciekawości chciałem zobaczyć co oferują najwyższe modele. Co
  • Odpowiedz
Wczoraj z okazji Nocy Muzeów byłem w Muzeum Przyrodniczym we Wrocławiu.
No i oglądamy sobie te wypchane zwierzaki i nagle przed piżmowołem stoją dwie baby i jedna mówi do drugiej:
- ty, pacz. Piżmowół. Piżmo. Z tego się perfumy robi
+ no faktycznie

Badum tsss
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NGXZ wiem do czego dążysz ale jak się ma starych bogatych z koneksjami to jest się wygranym na starcie, a jak rodzice sa gownem nie rodzicem to potem się kończy na wypoku
  • Odpowiedz
@Kraker245: Pastą pastą, ale takie tematy wywołują dyskusję i wymianę poglądów, bo równie dobrze można by postować na mirko i zostawiać wszystko bez odpowiedzi

@jakuzii: Około 20% znajomych z bogatych rodzin jest wygranych i ogarniętych życiowo, bo śmiesznym byłoby uważać, że wygranie to po prostu posiadanie i wydawanie pieniędzy, bez żadnej zaradności w życiu.
  • Odpowiedz