Mógłbym nie ruszać się, wszystko mam praca jest, dziewczyna jest, gdzie mieszkać jest ale krwa nie, trzeba wszystko wywrócić do góry nogami i na nowo sobie układać życie.
W poszukiwaniu za lepszym życiem... możliwe kierunki
Kraków, Warszawa, UK, Chorwacja
#zycie #trudnesprawy #oswiadczenie #praca
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja pierd*** miałem nadzieje na minimum interesujący dramat sądowy, a dostałem #trudnesprawy dla czarnych, gdzie był jakiś parytet... tzn biali grali: zły zarząd, prawników-pijawki i oczywiście biały (niesprawiedliwy) sędzia. Sam "film", to q--a kibel pierwszej klasy. Scenariusz - dno, scenografia - dno, muza - dno, gra aktorska - poniżej dna, intryga - dno, dialogi - dno... można wymieniać w nieskończoność... pierwszy raz spotkałem się z "filmem", który nie ma nic
contrast - Ja pierd*** miałem nadzieje na minimum interesujący dramat sądowy, a dosta...

źródło: comment_J6dTaN1ufMOYsGG4yC8maikuAQZNc2rl.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@contrast: Tyler Perry. Mówi to coś panu? Przecież od początku było wiadomo, że ten film będzie zły i sfokusowany na czarnoskórej widowni bo ten powiedzmy czarnoskóry papryk vegeta to reżyseruje.
  • Odpowiedz
Tyler Perry. Mówi to coś panu?


@kwmaster: muszę przyznać, że nic mi to nie mówi. Sprawdziłem filmografię na filmwebie i dalej nic... Dziekuję bardzo, teraz zapamiętam i bedę omijał szerokim łukiem. Z takich rasistów, to jedynie kojarzyłem Spike'a Lee, ale on nakręcił wiele ciekawych filmów.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mam od jakichś dwóch miesięcy blokadę żeby zaglądać na grindra i robię to bardzo sporadycznie. :/ Spotykam się z jednym facetem, ale zarówno on jak i ja wiemy, że związek nie wypaliłby, bo za bardzo się różnimy, w dodatku dzieli nas około 10 lat różnicy, ale to nie jest problemem. Za każdym razem jak mam się z nim spotkać mam motylki w brzuchu. Zauroczenie to ciężki kawałek chleba, przynajmniej wiem że w
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Borealny: Ja się raz z jednym spotykałem przez kilka miesięcy - tak tylko na wrestling. Gościu był jako jeden z niewielu podobnego wzrostu i wagi co ja, więc jak znalazł idealny do treningu.

Większość mężczyzn na grindr niestety mogę podnieść i rzucić jedną ręką.
  • Odpowiedz
@DAMONSTER: Wolisz żebym Ci naściemniał, że są na to sposoby? Zauroczenie kiedyś przejdzie, do tego czasu nie pozostaje nic innego jak zacisnąć zęby i się z tym zmierzyć. Nie ty pierwszy i nie ostatni przez to przechodzisz.
  • Odpowiedz
Ten post będzie długi i bardzo proszę o zachowanie powagi i kultury w komentarzach.

Minęły 3 lata od mojej pierwszej ciąży po której mimo leczenia psychiatrycznego dalej mam traumę a bycie w kolejnej niestety dodatkowo powoduje wspomnienia.
Powiecie że życie.
Najbardziej boli fakt że to szpital nie zrobił wszystkiego co mógł. Ba, moim zdaniem zlał, zawalił i nie pokierował tam gdzie ktoś uratował by jedną z moich córek a drugą uchronił przed wcześniactwem.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki, Mirasy!

Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwiek piekę to para wodna dość intensywnie wylatuje ze szczeliny między drzwiczkami a panelem (pic rel). Aż leje się z nich woda...
#pytanie Czy to jest normalne, czy tak ma być?
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobnym zjawiskiem w piekarnikach.
Piekarnik nowy, do zabudowy Amica EB6521 Fusion...
zulimazuli - Mirabelki, Mirasy!

Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwi...

źródło: comment_kT0ydqstRk7wjDPj1aFevHndJzLX4VS1.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr
Koleżanka odmówiła zaręczyn choremu chlopakowi

Ciekawi mnie wasza opinia na ten temat: mamy w towarzystwie parę - nazwijmy go Krzysiek, ją Paulina. Są ze sobą od czasów studiów, czyli ponad 5 lat. Przez ten czas układało im się raczej dobrze - ani Krzysiek nie narzekał na Paulinę facetom w towarzystwie, ani Paulina (zbytnio ;)) na Krzyśka dziewczynom. Mieszkają ze sobą rok, więc były heheszki w towarzystwie czy na naszych weselach,
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tl;dr
Koleżanka odmówiła zaręczyn ...

źródło: comment_4VbGgCOMNKzwOpDYnKWA8u5Sqva8IBrG.jpg

Pobierz

Czy Paulina ma rację że odmawia teraz zaręczyn?

  • Jeszcze Jak! Ma dziad za swoje! 91.2% (506)
  • Mirek olej te karyne, to głupia suszka! 8.8% (49)

Oddanych głosów: 555

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śniło mi się że w #trudnesprawy zaczęli kręcić odcinki o "sprawach" za granicą. I był odcinek o jakimś gejowskim małżeństwie w Berlinie.

Nie ma to jak głupie #sny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej Mirunky, czy Wasi bliscy obchodzą rocznicę śmierci innych osób?

Moja rodzina obchodzi takie rzeczy, oprócz urodzin i idą na cmentarz. Ja i mój mąż jesteśmy niewierzący i szczerze mówiąc, mamy wywslone na takie obrządki. Grób jest dla żywych, o ile wierzą w życie wieczne. Dla mnie cmentarz, to miejsce masowego rozkładu zwłok. Ani to miłe, ani przyjemne, a przede wszystkim - nudne. Pamiętam o moich zmarłych bliskich i często o nich
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach