Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@szeregowy_schabowy: libido żonatych kobiet to jakis żart, tak dlugo jak traktujesz je dobrze
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Ja pierd*** miałem nadzieje na minimum interesujący dramat sądowy, a dostałem #trudnesprawy dla czarnych, gdzie był jakiś parytet... tzn biali grali: zły zarząd, prawników-pijawki i oczywiście biały (niesprawiedliwy) sędzia. Sam "film", to q--a kibel pierwszej klasy. Scenariusz - dno, scenografia - dno, muza - dno, gra aktorska - poniżej dna, intryga - dno, dialogi - dno... można wymieniać w nieskończoność... pierwszy raz spotkałem się z "filmem", który nie ma nic
źródło: comment_J6dTaN1ufMOYsGG4yC8maikuAQZNc2rl.jpg
Pobierz- 1
@contrast: Tyler Perry. Mówi to coś panu? Przecież od początku było wiadomo, że ten film będzie zły i sfokusowany na czarnoskórej widowni bo ten powiedzmy czarnoskóry papryk vegeta to reżyseruje.
- 0
Tyler Perry. Mówi to coś panu?
@kwmaster: muszę przyznać, że nic mi to nie mówi. Sprawdziłem filmografię na filmwebie i dalej nic... Dziekuję bardzo, teraz zapamiętam i bedę omijał szerokim łukiem. Z takich rasistów, to jedynie kojarzyłem Spike'a Lee, ale on nakręcił wiele ciekawych filmów.
Mam wrazenie ze paradokumenty typu trudne sprawy, dlaczego ja itd., przy całej swojej biedzie warsztatowej mają ciekawsze i bardziej wciągające pomysły scenariuszowe (sytuacje) niż w #mjakmilosc #pierwszamilosc #nawspolnej #klan itd... ¯_(ツ)_/¯
#niepopularnaopinia #seriale #filmy #trudnesprawy #dlaczegoja #paradokument
#niepopularnaopinia #seriale #filmy #trudnesprawy #dlaczegoja #paradokument
@oslet: bo to jednoodcinkowce, które nie muszą się wpasować w historię i bohaterów ciągniętych od 1000 odcinków. No i ogólnie przyjmują większy poziom absurdu.
Kumacie, że to już 8 lat temu było...? Czuję się staro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#trudnesprawy #dariusz #heheszki #nostalgia
#trudnesprawy #dariusz #heheszki #nostalgia
źródło: comment_7fSosfppgbnj7rMYnsQ8IvkZqZewc41X.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
Mam od jakichś dwóch miesięcy blokadę żeby zaglądać na grindra i robię to bardzo sporadycznie. :/ Spotykam się z jednym facetem, ale zarówno on jak i ja wiemy, że związek nie wypaliłby, bo za bardzo się różnimy, w dodatku dzieli nas około 10 lat różnicy, ale to nie jest problemem. Za każdym razem jak mam się z nim spotkać mam motylki w brzuchu. Zauroczenie to ciężki kawałek chleba, przynajmniej wiem że w
Komentarz usunięty przez moderatora
@Borealny: Ja się raz z jednym spotykałem przez kilka miesięcy - tak tylko na wrestling. Gościu był jako jeden z niewielu podobnego wzrostu i wagi co ja, więc jak znalazł idealny do treningu.
Większość mężczyzn na grindr niestety mogę podnieść i rzucić jedną ręką.
Większość mężczyzn na grindr niestety mogę podnieść i rzucić jedną ręką.
Jak przestac myslec o dziewczynie która mi się podoba i codziennie widzę ją w pracy?
#rozowepaski #pytanie #zwiazki #trudnesprawy
#rozowepaski #pytanie #zwiazki #trudnesprawy
- 4
@DAMONSTER: Wolisz żebym Ci naściemniał, że są na to sposoby? Zauroczenie kiedyś przejdzie, do tego czasu nie pozostaje nic innego jak zacisnąć zęby i się z tym zmierzyć. Nie ty pierwszy i nie ostatni przez to przechodzisz.
@DAMONSTER: Zagadaj do niej, jak odmowi to w nocy nasraj jej na okno ( rzuc kupą )
Jedziesz autostradą, do najbliższego mopu 67 km. Ruch zwalnia, aby finalnie się zatrzymać i wszyscy przed i za robicie korytarz życia... Wtem czujesz to charakterystyczne zamieszanie w kiszkach, ostre kłucie w pod brzuszku i wiesz, że tej konfrontacji nie wygrasz. Co robisz? #kiciochpyta #motoryzacja #trudnesprawy #fizjologia #klocek
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 30
Ten post będzie długi i bardzo proszę o zachowanie powagi i kultury w komentarzach.
Minęły 3 lata od mojej pierwszej ciąży po której mimo leczenia psychiatrycznego dalej mam traumę a bycie w kolejnej niestety dodatkowo powoduje wspomnienia.
Powiecie że życie.
Najbardziej boli fakt że to szpital nie zrobił wszystkiego co mógł. Ba, moim zdaniem zlał, zawalił i nie pokierował tam gdzie ktoś uratował by jedną z moich córek a drugą uchronił przed wcześniactwem.
Minęły 3 lata od mojej pierwszej ciąży po której mimo leczenia psychiatrycznego dalej mam traumę a bycie w kolejnej niestety dodatkowo powoduje wspomnienia.
Powiecie że życie.
Najbardziej boli fakt że to szpital nie zrobił wszystkiego co mógł. Ba, moim zdaniem zlał, zawalił i nie pokierował tam gdzie ktoś uratował by jedną z moich córek a drugą uchronił przed wcześniactwem.
@caalkiem_nowe03: Bardzo ci współczuję. W dodatku sama byłam na Kopernika dwa lata temu z poronieniem i niestety też nie mam dobrych wspomnień.
Trzymaj się mirabella, jakbys potrzebowała pogadać to zapraszam.
Trzymaj się mirabella, jakbys potrzebowała pogadać to zapraszam.
@caalkiem_nowe03: Naprawdę ci współczuję. Okropna historia. Mam nadzieję, że sama nigdy nie trafię do żadnego szpitala, bo to co się o--------a w polskiej służbie zdrowia to patologia :/
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 45
@varmiok: Skrzyżuj ręce.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirabelki, Mirasy!
Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwiek piekę to para wodna dość intensywnie wylatuje ze szczeliny między drzwiczkami a panelem (pic rel). Aż leje się z nich woda...
#pytanie Czy to jest normalne, czy tak ma być?
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobnym zjawiskiem w piekarnikach.
Piekarnik nowy, do zabudowy Amica EB6521 Fusion...
Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwiek piekę to para wodna dość intensywnie wylatuje ze szczeliny między drzwiczkami a panelem (pic rel). Aż leje się z nich woda...
#pytanie Czy to jest normalne, czy tak ma być?
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobnym zjawiskiem w piekarnikach.
Piekarnik nowy, do zabudowy Amica EB6521 Fusion...
źródło: comment_kT0ydqstRk7wjDPj1aFevHndJzLX4VS1.jpg
Pobierz@zulimazuli: jest tylko jeszcze jedna rzecz czy zostawiłeś przerwę na zewnętrzny wylot skroplin pary ? Tam są dwa wiatraki, drugi od góry wydmuchuje przez ta szczelinę u góry nad drzwiczkami.
@zulimazuli: coś z drzwiczkami i uszczelką musi być, słabo przylegają czy coś
- 0
Mirki, nie wiem czy jechać do babci czy nie jechać :P
Babcia mieszka dość daleko i nie odbiera telefonów, więc możliwe że pojadę na darmo :/
#rodzina #pytanie #pytaniedoeksperta #trudnesprawy #ankieta
Babcia mieszka dość daleko i nie odbiera telefonów, więc możliwe że pojadę na darmo :/
#rodzina #pytanie #pytaniedoeksperta #trudnesprawy #ankieta
Jechać czy nie jechać?
- Jechać 86.8% (33)
- Nie jechać 13.2% (5)
@SiemkaKtoPeeL: do babci zawsze warto
@SiemkaKtoPeeL: A jak babcia potrzebuje pomocy?
@Ten_typ_sie_patrzy: myślałem, że to jakaś straszna choroba ręki powstała na skutek promieniowania
konto usunięte via Android
- 1
@Ten_typ_sie_patrzy wygląda jak nasrane fuj. to już moi księgowi lepiej spawają
#anonimowemirkowyznania
Tl;dr
Koleżanka odmówiła zaręczyn choremu chlopakowi
Ciekawi mnie wasza opinia na ten temat: mamy w towarzystwie parę - nazwijmy go Krzysiek, ją Paulina. Są ze sobą od czasów studiów, czyli ponad 5 lat. Przez ten czas układało im się raczej dobrze - ani Krzysiek nie narzekał na Paulinę facetom w towarzystwie, ani Paulina (zbytnio ;)) na Krzyśka dziewczynom. Mieszkają ze sobą rok, więc były heheszki w towarzystwie czy na naszych weselach,
Tl;dr
Koleżanka odmówiła zaręczyn choremu chlopakowi
Ciekawi mnie wasza opinia na ten temat: mamy w towarzystwie parę - nazwijmy go Krzysiek, ją Paulina. Są ze sobą od czasów studiów, czyli ponad 5 lat. Przez ten czas układało im się raczej dobrze - ani Krzysiek nie narzekał na Paulinę facetom w towarzystwie, ani Paulina (zbytnio ;)) na Krzyśka dziewczynom. Mieszkają ze sobą rok, więc były heheszki w towarzystwie czy na naszych weselach,
źródło: comment_4VbGgCOMNKzwOpDYnKWA8u5Sqva8IBrG.jpg
PobierzCzy Paulina ma rację że odmawia teraz zaręczyn?
- Jeszcze Jak! Ma dziad za swoje! 91.2% (506)
- Mirek olej te karyne, to głupia suszka! 8.8% (49)
A jak Krzyskowi tak teraz zalezy to nie moze obraczki sobie kupic u jubilera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: jak był zdrowy to na uj mu ślub, co nie. A że nagle okazało sie, ze jest chory to biegiem do ołtarza, zeby zaobrączkować sobie sluzącą, ktora bedzie mu ten wózek pchac. Popieram strone Pauliny.
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak myślicie, czy laski dowiadując się, że nie będzie w stanie ich porządnie spenetrować nadal będą go traktować jak chada i dążyć do usidlenia?
@dr_Klotz: Nie.
@dr_Klotz: Jeden chłopiec urodził się z fiutkiem średnim, a drugi z zajebistym, ogromnym!! Spytacie który jest szczęśliwy? Żaden! Jeden jeździ na wózku a drugi ma padaczke.
Co myślicie o kobietach które się nie depilują, ale maja male włoski?
#trudnesprawy #waznezyciowepytania
#trudnesprawy #waznezyciowepytania
Kobita naturalna
- Obrzydliwe kijem bym nie tknął 50.7% (38)
- Jest ok 49.3% (37)
@maxriv: Mnie nie obrzydza o ile nie ma naprawdę bujnego owłosienia. Chociaż ja jestem teoretyk, bo cipki na żywo nie widziałem.
- 1
Komentarz usunięty przez autora
Śniło mi się że w #trudnesprawy zaczęli kręcić odcinki o "sprawach" za granicą. I był odcinek o jakimś gejowskim małżeństwie w Berlinie.
Nie ma to jak głupie #sny
Nie ma to jak głupie #sny
Ej Mirunky, czy Wasi bliscy obchodzą rocznicę śmierci innych osób?
Moja rodzina obchodzi takie rzeczy, oprócz urodzin i idą na cmentarz. Ja i mój mąż jesteśmy niewierzący i szczerze mówiąc, mamy wywslone na takie obrządki. Grób jest dla żywych, o ile wierzą w życie wieczne. Dla mnie cmentarz, to miejsce masowego rozkładu zwłok. Ani to miłe, ani przyjemne, a przede wszystkim - nudne. Pamiętam o moich zmarłych bliskich i często o nich
Moja rodzina obchodzi takie rzeczy, oprócz urodzin i idą na cmentarz. Ja i mój mąż jesteśmy niewierzący i szczerze mówiąc, mamy wywslone na takie obrządki. Grób jest dla żywych, o ile wierzą w życie wieczne. Dla mnie cmentarz, to miejsce masowego rozkładu zwłok. Ani to miłe, ani przyjemne, a przede wszystkim - nudne. Pamiętam o moich zmarłych bliskich i często o nich
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@julianna_cebulanna: kup se fedore
- 0
@julianna_cebulanna: ja chodzę normalnie na cmentarz, jedynie na wszystkich świętych gdzie pajacują z mszami nie pójdę.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 821
- 503
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





























W poszukiwaniu za lepszym życiem... możliwe kierunki
Kraków, Warszawa, UK, Chorwacja
#zycie #trudnesprawy #oswiadczenie #praca