Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@srogie_ciasteczko: Dostałem raka a potem ten rak jeszcze dostał raka od czytania tego czegoś ( ಠ_ಠ)
@srogie_ciasteczko: sekrety rodziny, a drą mordy na podwórku.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wyindywidualizowana_blond_multipla: współczuje adwokatom którzy być może będą musieli to zrozumieć
@wyindywidualizowana_blond_multipla: Śmierdzi fejkiem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Arthaniel: tom cruise zjadł łożysko ani lewandowskiej
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@lukasz-glowacki: Miras, działa Ci ta foteczka net? Próbuję stworzyć podobną grafikę, ale na żadnej przeglądarce to nie idzie
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@caalkiem_nowe03 staraj się odpoczywać ile wlezie, poród i pobyt w szpitalu to męczarnia, potem robi się coraz lepiej (。◕‿‿◕。)
Po perypetiach związkowych postanowiliśmy z facetem, że rezygnujemy na jakiś czas ze wspólnego mieszkania i wracamy do domów rodzinnych, bo inaczej się zabijemy. I teraz pytanie, czy uzasadnionym ważnym powodem wyjścia z domu, przemieszczając się autem, jest chęć zobaczenia swojego faceta? No i jego rodziny, z którą jestem bardzo zzyta, ale to dwie pieczenie na jednym ogniu :)
#koronawirus #trudnesprawy
#koronawirus #trudnesprawy
@Kafelkiszczescia: Czy uzasadnionym nie wiem, ale na pewno nierozsądnym. Jeśli mieszkasz z rodziną, migrując między tymi dwoma miejscami możesz coś przenieść od nich do siebie, albo od siebie do nich. Najlepiej abyś wybrała albo jedną albo drugą opcję.
- 0
@Klimfil oczywiście, że zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności. Mieszkam z niepełnosprawna siostra i mama, która ma 68lat. Już uj w faceta, ale jego rodzina jest dla mnie jak moja rodzina (z wzajemnością).
"O Ty dziadu, Ty bezczelny chamie! Ostatni cham z niego wyszedł!"
...czyli Trudne Sprawy w całej okazałości;)
Kisnę XD
#heheszki #telewizja #trudnesprawy
...czyli Trudne Sprawy w całej okazałości;)
Kisnę XD
#heheszki #telewizja #trudnesprawy
@SiemkaKtoPeeL: Ale po co to chcesz ściągać?
@SiemkaKtoPeeL: uuu w takim rowerze to nie opłaca się nic robić, przecież rama się złamie jak pojedziesz po bułki. Lepiej dołóż z 5,6 tysięcy i kup coś normalnego. Ale na jakieś wycieczki to już tak z 10-15 tysięcy bo inaczej koła ci pękną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czym odkręcić taka śrubkę by zamontować hamulec na kierownicy? Kupiłem nowe a nie umiem nawet starych odkręcić xdd
#rower #pomocy #pytanie #trudnesprawy
#rower #pomocy #pytanie #trudnesprawy
źródło: comment_1583931726VBLKsGNzzMXCJRncXObwYL.jpg
Pobierz@SiemkaKtoPeeL boze.. zlap ostrosc, zrob zdjecie jeszcze raz i zaznacz ktora srube bo ja tu sruby nie widze
- 66
@SiemkaKtoPeeL: szukaj takich kluczy:
źródło: comment_1583932290kqTFgRQ6gqik5x8aAIClqI.jpg
Pobierz- 2
#trudnesprawy #rodzina #tata #ojciec #dzienojca #jakzyc #truestory #zalesie
Tak w temacie dnia kobiet
Przez kilka lat akurat nie potrafiłem się dograć z ojcem w dzień ojca tzn. akurat zawsze w tym dniu albo go nie było w chacie, albo mnie więc mu tylko wysyłałem smsa z życzeniami.
Dwa lata temu akurat byłem w domu i on też.
Tak w temacie dnia kobiet
Przez kilka lat akurat nie potrafiłem się dograć z ojcem w dzień ojca tzn. akurat zawsze w tym dniu albo go nie było w chacie, albo mnie więc mu tylko wysyłałem smsa z życzeniami.
Dwa lata temu akurat byłem w domu i on też.
źródło: comment_1583667386sS2isA4ibQeFA7CIXKu82h.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ale mnie moja #siostra wk...ia nie dość że rządzi się w moim mieszkaniu jak u siebie, organizuje imprezy, zaprasza koleżanki, to jeszcze łazi w bieliżnie albo nago cały dzień.
a jak prowadzę firmę, czasem zapraszam kontrahentów do siebie żeby uzgodnić pewne kwestie.
i teraz wyobraźcie sobie sytuację, siedzę z kontrahentem uzgadniamy harmonogram prac, 9:30 rano do salonu wchodzi moja siostra w samych gaciach i pyta się czy podać kawkę albo jakieś ciasto,
a jak prowadzę firmę, czasem zapraszam kontrahentów do siebie żeby uzgodnić pewne kwestie.
i teraz wyobraźcie sobie sytuację, siedzę z kontrahentem uzgadniamy harmonogram prac, 9:30 rano do salonu wchodzi moja siostra w samych gaciach i pyta się czy podać kawkę albo jakieś ciasto,
źródło: comment_158336525191R15XnFn9dIFrWadPJQkk.jpg
Pobierz@casillero: nie uważam, żebyś nie miał racji, ale taka uwaga, że jak masz swoją firmę to dobrze jest mieć własne biuro. Nawet jak jest to zwykła pojedyncza firma od klepania stron internetowych. Mieszkanie to mieszkanie i raczej imo dziwnie jest klientów do niego zapraszać. Ja bym się nieswojo czuł jakby sprzedawca, albo usługodawca zabrał mnie do swojego mieszkania xD
- 4
@casillero: Prawie uwierzyłem, a jestem już po 2 litrach spirytusu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 27
@adam-fischer-547727: matka wygląda jak poparzona albo oblana kwasem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Zamówiłem felgi (nowe), opakowania były ok wieć kurier poszedł a ja po otwarciu zobaczyłem że jedna jest pięciokątem a druga ma obity rant. Szkoda zgłoszona do firmy kurierskiej, paczka odebrana 13.02, zgłoszone 13.02 protokół spisany dziś (bo dziś się zjawił po zgłoszeniu). Po rozmowie ze sprzedawcą mam czekać do 30 dni na rozpatrzenie ICH reklamacji z firmą kurierską. Później zastanowią się łaskawie czy zamówią mi nową (kolejne 7 dni) czy dadzą rabat
- 22
Cyrków z sąsiadami ciąg dalszy, spotkałem dzisiaj sąsiadkę jak wyrzucała śmieci, była zapłakana i spytałem o co chodzi a ona że wczoraj na Walentynki zrobiła mężowi super kolację, wystroiła się a ten jak wrócił z roboty to tylko na szybko w--------ł i jebnął się spać. Nawet kwiatów nie kupił xD Mówiła mi że on nadal myśli że go zdradza ze mną, ale typ normalnie ze mną rozmawia mimo że myśli że rucham
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszyscy tylko o tymod koronowirusie, izraelu i palestynie, a ja mam dylemat iść pobiegać, czy odpalić netflixa, albo tv, a może podłączyć kompa, bo z 2 lata nie grałem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#problemypierwszegoswiata #rozterki #trudnesprawy
#problemypierwszegoswiata #rozterki #trudnesprawy
konto usunięte via Android
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@Bezglutek nie ma że boliii
#anonimowemirkowyznania
Mireczki mam ciężką do rozgryzienia sytuację. Otóż jest bardzo możliwe że jestem ojcem półrocznej dziewczynki. Matematycznie wszystko się zgadza. Matką jest moja dobra koleżanka od lat. Kiedyś byliśmy razem, lata temu, prawie już 10 i od tamtego czasu zawsze trzymaliśmy jakiś tam kontakt, rozmawialiśmy szczerze o swoich problemach, kolejnych związkach udanych czy nie, zawsze byliśmy blisko. No i właśnie sęk w tym że byliśmy chyba zbyt blisko bo zrobiliśmy
Mireczki mam ciężką do rozgryzienia sytuację. Otóż jest bardzo możliwe że jestem ojcem półrocznej dziewczynki. Matematycznie wszystko się zgadza. Matką jest moja dobra koleżanka od lat. Kiedyś byliśmy razem, lata temu, prawie już 10 i od tamtego czasu zawsze trzymaliśmy jakiś tam kontakt, rozmawialiśmy szczerze o swoich problemach, kolejnych związkach udanych czy nie, zawsze byliśmy blisko. No i właśnie sęk w tym że byliśmy chyba zbyt blisko bo zrobiliśmy
@AnonimoweMirkoWyznania: nie znam się tym, ale te geny recesywne czy jakoś tak, sprawdź czy może mieć dany kolor włosów i oczu.
- 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak masz kontakt z małym to dmuchnij mu jakaś używaną butelkę czy smoczka i zrób po prostu badania





























#trudnesprawy
#lamancejezykowe
#logopedia
#rozrywka
Na