@scurviello: Problemy z komunikacją/weryfikacją informacji.

klient <-> pośrednik <-> inny pośrednik <-> moja firma <-> kierowca

Praktycznie na każdym etapie z różnych powodów każde kłamstwo, niejasność, brak informacji, pomyłka powoduje gigantyczne problemy.
  • Odpowiedz
  • 13
Z FB:
Wypadki polskich autokarów w ostatnich latach, w których zginęło ponad 10 osób:
2007 r. Grenoble - 26 ofiar
2019 r. Balaton - 19 ofiar
2002 r. Węgry - 20 ofiar
2005 r. Jeżewo - 13 ofiar
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomkom: cena jest ta sama bo czemu miałaby być mniejsza
Ale nie istnieje coś takiego jak PKP regionalnie. Jest "POLREGIO" lub inne spółki regionalne w różnych regionach, czyli Koleje Śląskie, Koleje Mazowieckie, Dolnośląskie czy Wielkopolskie
  • Odpowiedz
Autostrada z Legnicy do Wrocławia nieprzejezdna.
Z kolei linia kolejowa Wrocław-Legnica jest przejezdna. Dodatkowo warto nadmienić, że dopuszczalna prędkość na niej wynosi 160 km/h, a czas przejazdu między oboma centrami miast wynosi nawet 36 minut.

#dolnoslaskie #kolejedolnoslaskie #kolej #wroclaw #pociagi #transport
Tom_Ja - Autostrada z Legnicy do Wrocławia nieprzejezdna. 
Z kolei linia kolejowa Wr...

źródło: comment_16596893810QnTCD2zFsY2UO5wEnMnyb.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Tom_Ja: dlaczego nadal koleje nie będą alternatywą auta dla większości użytkowników? Bo nawet jeśli jedno połączenie jest ekstra, to reszta systemu leży i kwiczy.

Z domu we Wrocławiu do Jawora dojadę autem w godzinę. Koszt paliwa to około 20 zł. Taka sama trasa autobusem miejskim + pociągami to 3h. Koszt biletów to około 28 zł.

Oczywiście auto to ogromne koszty, ale podróżując po Polsce, albo posiadając dziecko, ciężko w Polsce żyć bez
  • Odpowiedz
Mircy pytanko mam, może mądre, może głupie. Który z poniższych pali najmniej? Każda dodatkowa informacja będzie na wagę złota. A może ktoś by wiedział ile dokładnie pali Scania R450? #bekaztransa #zycietruckera #transport

Zakładając jazdę po autostradzie, z ładunkiem, który spali mniej?

  • Scania R450 60.5% (26)
  • Renault T480 18.6% (8)
  • Daf XF460 11.6% (5)
  • Man TGX 9.3% (4)

Oddanych głosów: 43

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karty paliwowe + urządzenie do opłat drogowych od TGZ, polecacie? Albo jakąś inną firmę ktoś poleci? DKV widzę popularne, ale box ma srogie marże. Nigdy nie korzystałem z tego typu rzeczy, potrzebne mi do okazjonalnego zatankowania za granicą jak się skończy paliwo przed zjazdem do PL, a urządzenie na kierunki, na które normalnie nie jeżdżę, a planuję transporto-wakacje we wrześniu, Chorwacja, Hiszpania. #transport #spedycja #zycietruckera
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smway ile to jest sroga marża? Sprawdź w zmpd - ten sam box fizycznie, bezpośrednio z t4e współpracują, także lepsze ceny mogą mieć.
  • Odpowiedz