Czemu ludzie aktualnie 50+ są tacy zacofani w obsłudze dotykowych telefonów i komputerów, widać że nie znają się na tym ale oni muszą mieć nowoczesny telefon bo za stary się wstydzą, szkoda że nie potrafią tego obsłużyć chociaż całe menu jest w języku polskim. Potem tylko pretensje do całego świata bo nie ma mu kto pomóc, a przecież naprawiać i grzebać w czyimś telefonie to taka przyjemność że hej. Nigdy nie zrozumiem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Starsze osoby nie potrzebują takich wynalazków jak smartfon, oni cenią swój czas i chcą go spożytkować w ich zdaniem najlepszy sposób
  • Odpowiedz
  • 2
@bluej21: Mnie pytają jak już coś się zepsuje tzn nie pytają tylko usiądą z miną obrażoną na cały świat. Jak działa to nic ci się nie podpyta żeby wiedzieć, podpyta się jak już się zepsuje i sam nie wiesz o co chodzi. Ciężar dla człowieka tacy ludzie. Potem jeszcze cię za plecami obgadają bo nie chcesz pomóc.
  • Odpowiedz
Jakie polecacie słuchawki douszne bezprzewodowe do telefonu? Zastanawiałem się na airpods 2, lecz są opinie że już przestarzałe, a kosztują aż 500zł, wiec w tej cenie bym oczekiwał już czegoś naprawdę porządnego. Co polecicie do max kilku stów? Dodam, że słuchawki będą służyć głównie do słuchania muzyki, nie zamierzam prowadzić przez nie rozmów.
#ios #sluchawki #airpods #telefony #elektronika
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, mirki mam Orange na kartę od 2018 roku, nie dawno 1 raz byłem poza Polską i nie zauważyłem wczesniej że mam neta na UE tylko 16gb, a normalnie powinno się nabić ok 200gb, (sumuje się po każdym doładowaniu, neta na Polskę mam ok 1200gb, napisałem reklamacje do Orange, przyznali mi dodatkowe 43gb na unie, czyli za ok rok wstecz. Konsultantka która do mnie dzwoniła twierdzi że reklamacja mogę uznać tylko do
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JasiekSmietana: gb na unię się chyba nie sumują, nie wiem dlaczego to zostało uznane. na złożenie reklamacji jest 12 miesięcy czyli jak np. dzisiaj miałeś dostać jakieś gb a nie dostałeś to musisz to zgłosić do 26.08.2024 albo odrzucą taką reklamację bez sprawdzania czegokolwiek
  • Odpowiedz
@JasiekSmietana: tak, na złożenie reklamacji masz rok od wystąpienia zdarzenia. Jest to określone w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA INFRASTRUKTURY 1 z dnia 1 października 2004 r. w sprawie trybu postępowania reklamacyjnego oraz warunków, jakim powinna odpowiadać reklamacja usługi telekomunikacyjnej:
"(...)
§ 6.
1.
Reklamacja może być złożona w terminie 12 miesięcy od ostatniego dnia okresu rozliczeniowego, w którym zakończyła się przerwa w świadczeniu usługi telekomunikacyjnej, lub od dnia, w którym usługa została
  • Odpowiedz
Witam mam problem z telefonem iphone11 a mianowicie nie słyszę dźwięku przychodzących połączeń czy też SMS po prostu nie słychać dzwonka jak ktoś do mnie dzwoni, z poziomu ustawień próbuję wszystko zresetować włączyć powiadomienia itd. nic nie pomaga a po regulacji przycisków głośności (z boku telefonu) wyskakuję mi czerwona ikonka jak by telefon był cały czas wyciszonych w trybie cichym. (zrzut ekranu w załączonym obrazku) model tego to iPhone 11 wersja iOS
arek127 - Witam mam problem z telefonem iphone11 a mianowicie nie słyszę dźwięku przy...

źródło: IMG_1300

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To poważne nieporozumienie.
Czemu dosłownie wszystkie nowe smartfony zaczynają się od 6 cali szkła?
Czy wszyscy producenci naprawdę nie widzą że niektórzy użytkownicy nie chcą nosić cegły i nie potrzebują wielkiego ekranu?
Dla mnie to porażka że absolutnie żaden, nawet mniej znany Chiński producent nie chce produkować telefonu do 6 cali (do 140mm długości) za to zmierzają do zrobienia z telefonów tabletów. Z małych smartfonów w Polsce można kupić tylko i wyłącznie Apple 12 i
4pietrowydrapaczchmur - To poważne nieporozumienie.
Czemu dosłownie wszystkie nowe sm...

źródło: dd36c94f918b305fbb15fabeb5057b5e

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to za dziwna sytuacja, że dzwonię do kogoś i nie ma sygnału/poczty głosowej tylko od razu połączenie jest odrzucane (dosłownie po mniej niż sekundzie)?

#telefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki, rodzicowi zepsuł się smartfon. potrzebuje kupić coś akceptowalnego za jak najmniejsze pieniądze.
Poprzedni telefon to realme 6 - r-------y na budowie, właściwie każdy telefon tak kończy więc fajnie jakby telefon nie kosztował jakoś dużo ale też żeby nie był kompletnym zamułem. Myślałem o moto G13.

Najlepiej coś co można kupić od ręki w Euro/Media Expert.
help

#smartfony #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#technologia #telefony #ankieta

Załóżmy, że pojawił się w sprzedaży telefon komórkowy na Androidzie, który wystarczy ładować raz na tydzień,
ale w zmian posiadałby:

- niedużą rozdzielczość ekranu 640x480

Czy kupiłbyś taki telefon?

  • tak 10.2% (5)
  • nie 89.8% (44)

Oddanych głosów: 49

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

który wystarczy ładować raz na tydzień,


@aksen: a wiesz że większość telefonów na androidzie go potrafi?
W Xiaomi wystarczy włączyć ultra oszczędzanie energii. Okrojony będzie podobnie, działa tylko telefon i smsy, ale na nowej baterii tydzień pociągnie
  • Odpowiedz
Na dniach wyjeżdżam i będę potrzebował wykonać jeden telefon z Dubaju do Polski, a roaming w Tmobile to 10zł za minutę xD Znacie jakąś usługę, która pozwoli mi zrealizować połączenie po necie możliwie najtaniej? Wiem że Skype coś takiego oferuje, ale tam widziałem jedynie opcje abonamentu

#telefony #internet #technologia #programowanie #podroze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #android #telefony
Mireczki z uwagi na to, że mój aktualny poco f5 po 2 latach ma już wyraźnie zmęczona baterie szukam jakiegoś zastępcy. Generalnie jestem z niego mega zadowolony i w sumie chyba patrząc na parametry i aparat jakos niczego więcej mi nie potrzeba.
Co byście polecili jako godnego następcę od nas na fv?
Przedział cenowy powiedzmy 1,5-3k ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#smartfon #telefony #allegro #android #samsung
Macie 2500zł na telefon. aktualnie jestem w posiadaniu s10.
czy w tej kwocie odczuje zmianę telefonu czy raczej będę zawiedziony?
czego szukać tego tyle jest,już nawet w telefonach za 800zl dają dopiskę pro więc się nawet tym nie sugeruje.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@depralin: Masz androida 12, więc będzie jeszcze długo wspierany (obecnie 6 lub 7 jest na wylocie). Jeżeli bateria ci wciąż wystarcza i nie jesteś fotoświrem to wg mnie bez sensu zmieniać.

Ja tam zawsze mam limit wydatków ustawiony na 1200-1400 zł i co 4 lata biorę aktualne Redmi Note Pro.
  • Odpowiedz
#telefony #android
Hej, mam ponad, 18GB danych na starym tel, a z tego co widzę w chmurze google można wykorzystać tylko 15 GB, jak najprościej przenieść dane na nowy tel w tej sytuacji?
Chyba najlepiej by było ze starego tel na PC po kablu i to samo w druga stronę na nowy.
Polecicie jakąś pewną apkę?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach