Czemu ludzie aktualnie 50+ są tacy zacofani w obsłudze dotykowych telefonów i komputerów, widać że nie znają się na tym ale oni muszą mieć nowoczesny telefon bo za stary się wstydzą, szkoda że nie potrafią tego obsłużyć chociaż całe menu jest w języku polskim. Potem tylko pretensje do całego świata bo nie ma mu kto pomóc, a przecież naprawiać i grzebać w czyimś telefonie to taka przyjemność że hej. Nigdy nie zrozumiem
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Vinizius
- 2

pepek84
via Wykop- 4
Starsze osoby nie potrzebują takich wynalazków jak smartfon, oni cenią swój czas i chcą go spożytkować w ich zdaniem najlepszy sposób

Vinizius
- 2
@bluej21: Mnie pytają jak już coś się zepsuje tzn nie pytają tylko usiądą z miną obrażoną na cały świat. Jak działa to nic ci się nie podpyta żeby wiedzieć, podpyta się jak już się zepsuje i sam nie wiesz o co chodzi. Ciężar dla człowieka tacy ludzie. Potem jeszcze cię za plecami obgadają bo nie chcesz pomóc.
- 0
Jakie polecacie słuchawki douszne bezprzewodowe do telefonu? Zastanawiałem się na airpods 2, lecz są opinie że już przestarzałe, a kosztują aż 500zł, wiec w tej cenie bym oczekiwał już czegoś naprawdę porządnego. Co polecicie do max kilku stów? Dodam, że słuchawki będą służyć głównie do słuchania muzyki, nie zamierzam prowadzić przez nie rozmów.
#ios #sluchawki #airpods #telefony #elektronika
#ios #sluchawki #airpods #telefony #elektronika
ecz są opinie że już przestarzałe
@nerff: no czyli co? uszy sie zmieniaja ze trzeba aktualizowac sluchawki? xD
- 0
@brakloginuf: To, że być może w tej cenie idzie znaleźć coś lepszego
Witam, mirki mam Orange na kartę od 2018 roku, nie dawno 1 raz byłem poza Polską i nie zauważyłem wczesniej że mam neta na UE tylko 16gb, a normalnie powinno się nabić ok 200gb, (sumuje się po każdym doładowaniu, neta na Polskę mam ok 1200gb, napisałem reklamacje do Orange, przyznali mi dodatkowe 43gb na unie, czyli za ok rok wstecz. Konsultantka która do mnie dzwoniła twierdzi że reklamacja mogę uznać tylko do
@JasiekSmietana: gb na unię się chyba nie sumują, nie wiem dlaczego to zostało uznane. na złożenie reklamacji jest 12 miesięcy czyli jak np. dzisiaj miałeś dostać jakieś gb a nie dostałeś to musisz to zgłosić do 26.08.2024 albo odrzucą taką reklamację bez sprawdzania czegokolwiek
@JasiekSmietana: tak, na złożenie reklamacji masz rok od wystąpienia zdarzenia. Jest to określone w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA INFRASTRUKTURY 1 z dnia 1 października 2004 r. w sprawie trybu postępowania reklamacyjnego oraz warunków, jakim powinna odpowiadać reklamacja usługi telekomunikacyjnej:
"(...)
§ 6.
1.
Reklamacja może być złożona w terminie 12 miesięcy od ostatniego dnia okresu rozliczeniowego, w którym zakończyła się przerwa w świadczeniu usługi telekomunikacyjnej, lub od dnia, w którym usługa została
"(...)
§ 6.
1.
Reklamacja może być złożona w terminie 12 miesięcy od ostatniego dnia okresu rozliczeniowego, w którym zakończyła się przerwa w świadczeniu usługi telekomunikacyjnej, lub od dnia, w którym usługa została
- 1
Witam mam problem z telefonem iphone11 a mianowicie nie słyszę dźwięku przychodzących połączeń czy też SMS po prostu nie słychać dzwonka jak ktoś do mnie dzwoni, z poziomu ustawień próbuję wszystko zresetować włączyć powiadomienia itd. nic nie pomaga a po regulacji przycisków głośności (z boku telefonu) wyskakuję mi czerwona ikonka jak by telefon był cały czas wyciszonych w trybie cichym. (zrzut ekranu w załączonym obrazku) model tego to iPhone 11 wersja iOS
źródło: IMG_1300
Pobierz@arek127 dyndzel z lewej strony telefonu nad przyciskami głośności przestaw
konto usunięte via Wykop
- 3
@arek127: po lewej pstryczek w górę
To poważne nieporozumienie.
Czemu dosłownie wszystkie nowe smartfony zaczynają się od 6 cali szkła?
Czy wszyscy producenci naprawdę nie widzą że niektórzy użytkownicy nie chcą nosić cegły i nie potrzebują wielkiego ekranu?
Dla mnie to porażka że absolutnie żaden, nawet mniej znany Chiński producent nie chce produkować telefonu do 6 cali (do 140mm długości) za to zmierzają do zrobienia z telefonów tabletów. Z małych smartfonów w Polsce można kupić tylko i wyłącznie Apple 12 i
Czemu dosłownie wszystkie nowe smartfony zaczynają się od 6 cali szkła?
Czy wszyscy producenci naprawdę nie widzą że niektórzy użytkownicy nie chcą nosić cegły i nie potrzebują wielkiego ekranu?
Dla mnie to porażka że absolutnie żaden, nawet mniej znany Chiński producent nie chce produkować telefonu do 6 cali (do 140mm długości) za to zmierzają do zrobienia z telefonów tabletów. Z małych smartfonów w Polsce można kupić tylko i wyłącznie Apple 12 i
źródło: dd36c94f918b305fbb15fabeb5057b5e
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Asus ZenFone 10 ale kosztuje 3500zł
@4pietrowydrapaczchmur: (ʘ‿ʘ) Ehhh to nie mów że nie ma albo kup sobie ZFlipa albo innego IPhona bo ten płacz w 2023 patrząc na rynek smartphonów z ostatnich kilku lat jest zdeka żałosny ¯\(ツ)/¯
- 0
Co to za dziwna sytuacja, że dzwonię do kogoś i nie ma sygnału/poczty głosowej tylko od razu połączenie jest odrzucane (dosłownie po mniej niż sekundzie)?
#telefony
#telefony
@pamareum: blokada?
- 2
@Kocurovsky: @MistrzKowalski: no to słabo, bo dostałem ten numer wczoraj od dziewczyny XD
- 0
mirki, rodzicowi zepsuł się smartfon. potrzebuje kupić coś akceptowalnego za jak najmniejsze pieniądze.
Poprzedni telefon to realme 6 - r-------y na budowie, właściwie każdy telefon tak kończy więc fajnie jakby telefon nie kosztował jakoś dużo ale też żeby nie był kompletnym zamułem. Myślałem o moto G13.
Najlepiej coś co można kupić od ręki w Euro/Media Expert.
help
#smartfony #telefony
Poprzedni telefon to realme 6 - r-------y na budowie, właściwie każdy telefon tak kończy więc fajnie jakby telefon nie kosztował jakoś dużo ale też żeby nie był kompletnym zamułem. Myślałem o moto G13.
Najlepiej coś co można kupić od ręki w Euro/Media Expert.
help
#smartfony #telefony
@m76859: nie lepiej xcover. To seria która powinna wytrzymać więcej
@m76859: @bazinga-row dokładnie, lepiej jakiegoś pancerniaka.
- 0
#technologia #telefony #ankieta
Załóżmy, że pojawił się w sprzedaży telefon komórkowy na Androidzie, który wystarczy ładować raz na tydzień,
ale w zmian posiadałby:
- niedużą rozdzielczość ekranu 640x480
Załóżmy, że pojawił się w sprzedaży telefon komórkowy na Androidzie, który wystarczy ładować raz na tydzień,
ale w zmian posiadałby:
- niedużą rozdzielczość ekranu 640x480
Czy kupiłbyś taki telefon?
- tak 10.2% (5)
- nie 89.8% (44)
@aksen: hę? po całym dniu użytkowania mam 30%, ładuje quick chargem w 20/30minut do 100% i rano od nowa xd
który wystarczy ładować raz na tydzień,
@aksen: a wiesz że większość telefonów na androidzie go potrafi?
W Xiaomi wystarczy włączyć ultra oszczędzanie energii. Okrojony będzie podobnie, działa tylko telefon i smsy, ale na nowej baterii tydzień pociągnie
- 0
konto usunięte via Wykop
- 2
@HINI: moto g72 kub g73
konto usunięte via Wykop
- 1
@HINI: akurat masz niezłą promkę https://www.pepper.pl/promocje/smartfon-motorola-moto-g72-8128gb-niebieski-4-bilety-cinema-city-713635
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
@jaktakjaknie iPhone 14
konto usunięte via iOS
- 1
@jaktakjaknie rzuć okiem na telefony MOTO. Nie kosztują fortuny a są naprawdę solidne
czy zamawiql ktoś kiedyś jakiś sprzet ze klepu proshop? Legitny sklep? Mają bardzo niskie ceny. #kiciochpyta #telefony
@Tonietakkkk: legitny. To duży sklep. Tylko nie z katolibanu a z cywilizowanego kraju, to taniej maja
@Tonietakkkk zamawiałem telefon i doszedł bez problemu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Xefirex: wrzuć do kibla
Na dniach wyjeżdżam i będę potrzebował wykonać jeden telefon z Dubaju do Polski, a roaming w Tmobile to 10zł za minutę xD Znacie jakąś usługę, która pozwoli mi zrealizować połączenie po necie możliwie najtaniej? Wiem że Skype coś takiego oferuje, ale tam widziałem jedynie opcje abonamentu
#telefony #internet #technologia #programowanie #podroze
#telefony #internet #technologia #programowanie #podroze
konto usunięte via Wykop
- 6
@OrcSpearmiarz: wifi calling
Wiem że Skype coś takiego oferuje, ale tam widziałem jedynie opcje abonamentu
@OrcSpearmiarz: ostatsnio dzwoniliśmy ze skype i nie było takiej potrzeby
#xiaomi #android #telefony
Mireczki z uwagi na to, że mój aktualny poco f5 po 2 latach ma już wyraźnie zmęczona baterie szukam jakiegoś zastępcy. Generalnie jestem z niego mega zadowolony i w sumie chyba patrząc na parametry i aparat jakos niczego więcej mi nie potrzeba.
Co byście polecili jako godnego następcę od nas na fv?
Przedział cenowy powiedzmy 1,5-3k ?
Mireczki z uwagi na to, że mój aktualny poco f5 po 2 latach ma już wyraźnie zmęczona baterie szukam jakiegoś zastępcy. Generalnie jestem z niego mega zadowolony i w sumie chyba patrząc na parametry i aparat jakos niczego więcej mi nie potrzeba.
Co byście polecili jako godnego następcę od nas na fv?
Przedział cenowy powiedzmy 1,5-3k ?
@edward-bumowski: jak jesteś zadowolony z f3 to może f5 pro?
- 0
konto usunięte via Wykop
- 4
@depralin: Masz androida 12, więc będzie jeszcze długo wspierany (obecnie 6 lub 7 jest na wylocie). Jeżeli bateria ci wciąż wystarcza i nie jesteś fotoświrem to wg mnie bez sensu zmieniać.
Ja tam zawsze mam limit wydatków ustawiony na 1200-1400 zł i co 4 lata biorę aktualne Redmi Note Pro.
Ja tam zawsze mam limit wydatków ustawiony na 1200-1400 zł i co 4 lata biorę aktualne Redmi Note Pro.
@depralin: jbc to nie słuchaj tych co ci mówią, żeby wziąć xiaomi za tysiąc, absolutnie tego nie rób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cześć, sąsiadka przyniosła mi telefon bo nie ładuje
nie idzie przez kabel, nie idzie przez indukcje
swieci się piorun i tyle
Samsung Galaxy S20 FE, rozbierać?, bateria czy raczej coś na płycie od ładowania?
#telefony #elektronika #samsung @Pan_Slon #pytaniedoeksperta
nie idzie przez kabel, nie idzie przez indukcje
swieci się piorun i tyle
Samsung Galaxy S20 FE, rozbierać?, bateria czy raczej coś na płycie od ładowania?
#telefony #elektronika #samsung @Pan_Slon #pytaniedoeksperta
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
#telefony #android
Hej, mam ponad, 18GB danych na starym tel, a z tego co widzę w chmurze google można wykorzystać tylko 15 GB, jak najprościej przenieść dane na nowy tel w tej sytuacji?
Chyba najlepiej by było ze starego tel na PC po kablu i to samo w druga stronę na nowy.
Polecicie jakąś pewną apkę?
Hej, mam ponad, 18GB danych na starym tel, a z tego co widzę w chmurze google można wykorzystać tylko 15 GB, jak najprościej przenieść dane na nowy tel w tej sytuacji?
Chyba najlepiej by było ze starego tel na PC po kablu i to samo w druga stronę na nowy.
Polecicie jakąś pewną apkę?
































