Witam, dzisiejsze promocje z #banggood

Linki do promocji na moim telegramie i grupie FB (więcej informacji na moim profilu na wykopie)

1. Engraving Pen Electric Grinder Set 50pcs w cenie 12.99$ (53.48 zł) | Najniższa cena: 13.99$

2.
polu7 - Witam, dzisiejsze promocje z #banggood

Linki do promocji na moim telegramie ...

źródło: chinskacebula

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaką sieć polecacie mirki, którzy nie oszukują z GB internetu? Obecnie mam orange, ale coraz bardziej irytują, korzystam z ich internetu, bo dodają GB za każde doładowanie, ale ono tak szybko leci, że zbankrutuje za chwile ¯\(ツ)/¯ żeby starczyło na dłużej to musiałbym caly czas za stówe doładowywać, a jeszcze uje nie wysyłaja powiadomień o wyczerpaniu GB tylko nagle jest blokowane łącze i uj nie wiesz czy to coś z telefonem czy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#android #telefony Szukam telefonu dla ojca, ma sprawnie działać, długo trzymać na baterii i być ogólnie maksymalnie bezproblemowy przez jak najdłuższy czas bo mi się nie chce przyjeżdżać na weekend jak się telefon zepsuje xD. Aparat i wydajność w gierkach nie mają żadnego znaczenia.
iOS odpada bo nie da się na nim klonować aplikacji, poprawcie mnie jeśli się mylę.
Budżet to ~1000-1500 PLN.
Macie jakieś porady, czego szukać,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale skoro z twojego doświadczenia wynika że można dać mniej i też będzie sprawnie działał to zastanowię się nad tańszym modelem


@Dave987654321: 4k na youtube zazwyczaj nie przycina, ale po co oglądać filmy w takiej rozdzielczości na małym wyświetlaczu. Mówię zazwyczaj, bo większość działa płynnie, ale znalazłem jeden co szarpał obraz. Jakaś obróbka wideo czy dźwięku nie sprawia mu większych kłopotów. Szybko rozpakował 1GB archiwum.

Zapomniałem dodać, że to wszystko
  • Odpowiedz
Witam, szukam telefonu w budżecie 1.5-2k. Wstępnie wybrałem realme pro 9plus za 1.3k i zastanawiam czy np warto dopłacać do realme 11 pro jakies 500zł droższy jest. Zależy mi na przyzwoitych zdjęciach, żeby sie nie zacinał i bateria musi być wytrzymała.
#android #smartfon #smartfony #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ludzik: dlatego tez pisze ze jeśli nie masz to zostaje ci taki na szybę, ewentualnie na kratki nawiewu ale to zależy czy są nieruchome na zewnątrz i czy liczysz się z tym ze możesz je połamać. Ja jakiś uchwyt w auchanie kupiłem taki najzwyklejszy, a trzyma lepiej niż niejeden drogi.
Są tez fajne na teleskopowej nóżce, możesz dostosować długość, ale w nich się łatwo psuje mechanizm.
  • Odpowiedz
Hej, kupiłem pierwszy telefon Samsung w życiu z ogłoszenia i po włączeniu od razu uruchomił się ten cały #knox (w wersji BNP Paribas). Co to jest ten knox i czy to dyskwalifikuje lub powoduje jakieś problemy w użytkowaniu telefonu?
#samsung #telefony #smartfon #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AdrianV91: Knox to platforma bezpieczeństwa Samsunga. Trzyma tam wszystkie klucze cyfrowe itd., ale też pozwala w wersji Enterprise na zdalne zarządzanie przez administratorow kopro w którym został wdrożone Samsungi.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: rok temu jak wyszła 14 to 13 w Polsce i Meksyku przez słabego dolara poszły do góry. Teraz jest zdecydowanie tańszy, ale nigdy nie wiesz. Lepiej czekać z gotówką do premiery żeby w razie czego od razu kupić na allegro czy zamówić w sklepie jakimś po starej cenie. Operatorzy reagują odrobinę wolniej to dobry moment żeby wziąć jakiś abonament.
  • Odpowiedz
Mireczki jaki #telefony do 1,5k warto teraz kupić? Najważniejsze, żeby dało się go kupić w sklepach typu Euro lub Media Markt.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@malinq: to ma być telefon do dzwonienia i przeglądania poczty ( ͡º ͜ʖ͡º) Dla mnie używany telefon to tak jak używane opony - nie kupuje się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przeglądania poczty


@lukglo86: to choćby z tego powodu bym już wolał coś droższego, co by się nie cięło jak będzie się setka albo więcej maili ładować za pare miesięcy

Ale to tutaj zostawiam pole do popisu posiadaczom Xiaomi, bo w tej cenie to chyba tylko to
  • Odpowiedz
#smartf #realme #telefony

Hej. Przesiadłem się po latach na Realme 9 Pro + i mam taki problem, że aby poprać obrazek w MMS to nie wystarczy włączyć transfer danych komórkowych, ale trzeba także wyłączyć WI-FI.
W starym samsungu pobierało bez problemu nawet gdy WI-FI było włączone.
Da się to jakoś przestawić?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach