Mireczki mam pytanie może głupie. Jest opcja zebym obraz z gry na komórce mógł sobie wyswietlić na telewizorku przez smart tv czy jakiś inny uj?
Wzrok już nie ten bo #50plusclub się w lipcu zaczął i pomyślałem o czymś takim,
Nie bijcie jakby co.
#gry #telefony #technologia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyświetliła mi się reklama takiego obiektywu na telefon, pierwszy raz takie coś widzę. Czy warto korzystać z takiego obiektywu? Ma to sens? Ktoś ma z tym doświadczenie? Z tego co widzę jest takich obiektów sporo, i makro, i portretowe, i tele itp. Do wyboru do koloru. Tylko nie wiem na ile warto się w to bawić.
Zdjęcie poglądowe z neta.
#fotografia #fotografiamobilna #telefony
Fevx - Wyświetliła mi się reklama takiego obiektywu na telefon, pierwszy raz takie co...

źródło: temp_file5817637100495974936

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej. Ile lat jeszcze podziała iPhone 8 Plus pod względem działania popularnych aplikacji i przeglądarki Chrome? W sensie za jaki czas stanie się tak że np Chrome/YouTube nie będzie się dało zainstalowac bo wersja iOS jest za stara i juz nie ma aktualizacji?

Telefon ma być dla mamy do prostych rzeczy. Dzięki

#iphone #apple #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BoroPrimorac: iPhone 8 przestaje dostawać wsparcie z najnowszą wersja systemu, która pojawi się za tydzień na konferencji Apple. Więc w tym roku już nie będzie miał najnowszego systemu iOS. Będzie działał pewnie jeszcze bez problemu przez jakieś 2 lata, ale z każdym rokiem będzie wyraźnie mniej wydajny.
  • Odpowiedz
Naszła mnie taka myśl, czy są jakieś limitery prądu ładowania po usb? Załóżmy że mam ładowarkę z QC3.0 ale chcę naładować coś małym prądem, np 5V 1A? Nawet jak urządzenie ustawi ładowarkę w 5V to i tak pójdzie 2-2.4A. Jak to zrobić nie przepinając kabla do wolniejszej ładowarki?
#elektronika #komputery #diy #kiciochpyta #telefony
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka, orientuje się ktoś gdzie dostanę (jakiś market, sklep) papier do drukarki samoprzylepny? Rozmiar A4/A5
Żebym mógł wydrukować i później to sobie gdzieś przykleić.
#drukarki
#telefony
#zakupy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xiaomi #telefony Czy ktoś ma Xiaomi 12 i może się podzielić opinią z używania go? Szukam telefonu na 2-3 lata do 2000 zł i myślę poważnie nad kupieniem rocznego flagowca, moje wymagania to głównie w miarę znośny aparat i bateria.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rafesto: na początku roku kupiłem za 1000zł xiaomi note 10 pro który ma WSZYSTKO (duży 6,67 super amoled 120hz, snapdragon, 8gb ram, bateria 5k+, nfc, "szklana" obudowa bez plastików) i w tamtym roku recenzenci się jeszcze nad nim spuszczali że nadal nie wymyślono nic lepszego w tej cenie, choć w tym roku niektórzy mogą mówić że procesor swoje ma i jakiś mediatek lepszy
  • Odpowiedz
Witam, dzisiejsze promocje z #banggood

Linki do promocji na moim telegramie i grupie FB (więcej informacji na moim profilu na wykopie)

1. Engraving Pen Electric Grinder Set 50pcs w cenie 12.99$ (53.48 zł) | Najniższa cena: 13.99$

2.
polu7 - Witam, dzisiejsze promocje z #banggood

Linki do promocji na moim telegramie ...

źródło: chinskacebula

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaką sieć polecacie mirki, którzy nie oszukują z GB internetu? Obecnie mam orange, ale coraz bardziej irytują, korzystam z ich internetu, bo dodają GB za każde doładowanie, ale ono tak szybko leci, że zbankrutuje za chwile ¯\(ツ)/¯ żeby starczyło na dłużej to musiałbym caly czas za stówe doładowywać, a jeszcze uje nie wysyłaja powiadomień o wyczerpaniu GB tylko nagle jest blokowane łącze i uj nie wiesz czy to coś z telefonem czy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach