✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W jakim celu ludzie kupują iPhony (i inne) z 1 TB pojemności? Serio ktoś to zapełnia?

Profesjonaliści raczej nie latają robić sesje za hajs telefonem. Tak samo wideo.
Jak to u Was wygląda?

#
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam jakiegoś telefonu, najchętniej do 1000 zł który mi się nie rozsypie za miesiąc, bo mam zamiar go użytkować przez najbliższe 5+ lat jak nie dłużej, i nie mówcie że się nie da, bo się da, jak nie jesteś mocno wymagający, a ja nie jestem.

Obecnie użytkuję Xiaomi Redmi 5 (specyfikacja), którego kupiłem w 2018 roku w Biedronce za 555 zł (tak, wiem), a którego bym nie wymieniał bo wciąż
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MechanicznyTurek: Miałam kiedyś https://www.ceneo.pl/68711145# i byłam bardzo zadowolona, klasa wyżej od Xiaomi, super intuicyjna obsługa, nawet spoko aparat, tęskniłam za nim, nie przepadam za Samsungiem teraz. Nie wiem jak z androidem w tej chwili u niego. Kupisz za 800, używkę pewnie za 200zł.
Ten jeszcze lepszy: https://allegro.pl/oferta/huawei-mate-10-pro-bla-l29-6-128gb-midnight-blue-14357320559
To też jest bardzo dobry model, nowy dwa razy droższy: https://allegrolokalnie.pl/oferta/huawei-mate-20-pro-fq2
  • Odpowiedz
Czy nie macie wrażenia, że obecnie ceny ładowarek do smartfonów, są niesamowicie wywindowane?
100zł za 25 watową samsunga, 120zł za 20w apple.
Nie wiem czy winą jest ich brak dołączania do kompletu przez niektórych producentów?
Czy o co chodzi.
Już nie wypominając o ładowarkach z GAN.

#ladowarka #smartfon #telefony #samsung #apple #technologia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jaro070 na starym koncie miałem reklamę, która pojawiała się przy kilku otwartych czatach. Tylko nie pamiętam przy ilu czatach ta reklama się pokazywała, ale wystarczyło wywalić jeden czat i znikała xD. Przy jednej otwartej rozmowie nigdy nie miałem reklam.
  • Odpowiedz
Witam, dzisiejsze promocje z #banggood

Linki do promocji na moim telegramie i grupie FB (więcej informacji na moim profilu na wykopie)

1. Baseus Lite 4 in 1 USB HUB w cenie 9.99$ (43.19 zł) | Najniższa cena: 9.99$

2.
polu7 - Witam, dzisiejsze promocje z #banggood

Linki do promocji na moim telegramie ...

źródło: chinskacebula

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #pytanie #smartfon
Siema
Jeszcze dziś rano opcja turbo charge podczas ładowania hulała normalnie, pare godzin póżniej gdy chciałem podładować teleofon zauważyłem, że ładowanie zwolniło mimo tego, że "turbo charge" wyświetla się nadal
przy innej ładowarce było to samo
Czego to może być wina?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest ze starterami sieci komórkowych? Kupując taki starter nie muszę podpisywać umowy, wkładam do gniazda kartę i mam nowy numer? Jeśli kupiłbym starter np. w Niemczech i po tygodniu przestałbybyć mi potrzebny, to równiedobrze kartę sim mógłbym bez konsekwencji wyrzucić i nic się nie stanie? Trzeba się rejestrować? Minkmum formalności potrzeba? A jak w Polsce? Wszędzie umowa? #play #plus #orange #heyah #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki telefon w przedziale ok 1200-1400zł wybrać? Zależy mi żeby był duży, i w miarę możliwości dobry aparat ze stabilizacją. Co możecie polecić?
Myślałem nad Realme 9PRO+, ale może jest coś ciekawszego w tej cenie? Byle by nie samsung.
#smartfon #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam,
Posiadam iPhone XR, od tygodnia nie działa face ID, samo przestało działać, jakie to są koszty w Polsce w przypadku takiej usterki? Telefon na złom czy starać się ratować?
#iphone #telefony
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #smartfon
Czy jest jakiś smartphone o performance jak POCO F5 ale z lepszym aparatem ale nie za kwotę ocierająca się o 4k?
Szukam czegoś do 3000 zł z pokrewnym Antutu jak F5 ale aparatem na poziomie krok lepszym
Marka nie jest aż tak ważna
Grunt by było powyżej 6,5 cala i 256 gb pamięci
Widzę że xiaomi by iść krok wyżej aparatem utrzymując poziom performance to bardzo duży skok cenowy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach