Wpis z mikrobloga

Żal mi was srajfonowcy xD Trzeba być mentalnym zerem by zapłacić 5 tyś za telefon, żenada xD No już, biegnijcie czym prędzej koczować pod sklepem całą noc, bo wam wykupią srajfoniki, tylko nie zapominajcie dokupić ładowarki za 400 zł, bo nie dają do zestawu hahahaah

To jest aktualnie najlepszy telefon na rynku jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek jakości do ceny, świadczy o tym wysoka ocena i pozytywne opinie zadowolonych allegrowiczów!! Iphony są kompletnie nieopłacalne wy idioci xD

Iphone 15 pojemność 128 giga za 4600 zł, a xiaomi za niecałe 1500 zł 256 gb pojemności xD wszystko jest jasne, xiaomi > iphone

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-redmi-note-12-pro-5g-8-256-gb-czarny-13601321517

#apple #xiaomi #smartfon #telefony #iphone #elektronika
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@jakuba94: Nie 5, a 3 jak już! I nie ten sam, a podobny! A poza tym głoszę prawdę! Opamiętajcie się srajfonowcy i zainwestujcie te pieniądze w coś co was rozwinie, a nie w telefon na boga!
  • Odpowiedz
@Menel94 jaką prawdę głosisz XD IP53 vs IP68, 395 ppi vs 460 ppi, NVMe vs UFS 2.2. Xiaomi jest #!$%@? i tanie. To ten sam stosunek jakości do ceny co iPhone (dobry i drogi). Zakończmy tą dyskusję bo może i mamy ten sam rok urodzenia ale jednak przepaść między nami jest olbrzymia. Nie muszę inwestować pieniędzy w siebie bo robią to za mnie firmy bo im na mnie zależy - pewnie dlatego
  • Odpowiedz
@Menel94 oceniam twoją wartość na podstawie całokształtu twojej działalności wykopowej. Oboje wiemy że ten post też zostanie usunięty i jutro wstawisz nowy tam też będę ????
  • Odpowiedz
@Menel94: dla ciebie te 5 tysięcy to jest naprawdę aż taki duży pieniądz że tak to przeżywasz? xD rozwolnienia dostałeś zupełnie jakby ta kwota mogła odmieniać życie, a nie jak coś co się wydaje na telefon, zegarek, sprzęt grający czy milion innych rzeczy kupowanych na co dzień.
  • Odpowiedz
@Menel94 szczerze mówiąc myślałem tak jak ty. Ja androida testuje od 2010 roku kupowałem samsungi s s2 s3 s4 potem xiaomi pierwsze z Chin mi4c ale wszystko prędzej czy później mulilo. Tak samo mam szajsunga służbowego i #!$%@? bierze jak to działa. W ostatnim czasie zacząłem kupować starsze iphony i np taki iPhone 5 5s 6 nie tnie tylko wolniej działa bo ma 1gb ramu potem zacząłem testować 6s 7 SE 6s
  • Odpowiedz
@dr-proktor: wiadomo że „na co dzień” to przenośnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardziej mi chodzi o skalę tej kwoty, to nie jest przecież jakaś niewyobrażalna ilość pieniędzy, wiec wydanie jej raz na jakis czas chyba nie jest jakąś wielką sprawą? Taka kwotę wydaje się na wiele innych „normalnych” rzeczy - TV, zegarki, komputery, serwis auta, jakieś rzeczy związane z hobby - wiec nie wiem dlaczego akurat wydawanie
  • Odpowiedz
@advert: a ja to trochę rozumiem. Już mówię: zegarek ostatni raz kupiłem 7 lat temu i ok był za niecałe 5k - ale jednak to 7 lat.
Tv nawet nie pamiętam - ale też nie zmieniam co rok dwa czy nawet 4 lata.
Kompa mam od 9 lat (stacjonarke) i daje radę bez problemu.

Samochod to inna sprawa bo to kwestia bezpieczeństwa twojego i rodziny i zwykle jest potrzebny żeby np
  • Odpowiedz