Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Karol2007 ale ze co? Mam być zazdrosny, bo sobie telefon kupiłeś? Chyba na łeb upadłeś.
@Karol2007 czy każdy ajfoniarz musi się chwalić na wykopie że kupił telefon? Wy to serio macie małe fiutki. Uprzedzając pytanie to stać mnie na taki i nawet jakbym go kupił to bym się tym nie chwalił żebrzac o uznanie jakichś anonów w internecie
- 0
#powerbank #technologia #elektronika #smartfon #telefony #kiciochpyta #anker #iphone #xiaomi #samsung
Szukam powerbanka z technologią magsafe. Chciałbym żeby był w miarę cienki. Mam już MagSynergy 3mk więc nie potrzebuje nic super mocnego, teraz zależy mi na czymś smukłym. Zastanawiam się nad Anker PowerCore Mag-Go 5000mAh korzysta ktoś?
Szukam powerbanka z technologią magsafe. Chciałbym żeby był w miarę cienki. Mam już MagSynergy 3mk więc nie potrzebuje nic super mocnego, teraz zależy mi na czymś smukłym. Zastanawiam się nad Anker PowerCore Mag-Go 5000mAh korzysta ktoś?
- 0
@rybeczka: ooo wybacz
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
@Kruszyn99: czemu szit?
- 44
Żal mi was wszystkich ajfonowcy xD Trzeba być kompletnym odklejeńcem by dać za telefon więcej niż 2000 zł xD Jesteście zwykłymi zakompleksionymi dzbanami-lansiarzami. No już, lećcie na premierę srajfonika 15 za jedyne 7 tyś zł, bo wasm wykupią xD tylko nie zapomnijcie dokupić ładowarki, bo przecież nie ma w zestawie hahahahaha żal.pl wy pustaki mentalne xD
#apple #smartfon #telefony #elektronika #iphone
#apple #smartfon #telefony #elektronika #iphone
jakiś mirek z #opole podjechałby mi zobaczyć czy z tym telefonem jest wszystko ok? xd
https://www.olx.pl/d/oferta/motorola-edge-40-CID99-IDVsGC5.html?reason=observed_ad
#telefony
https://www.olx.pl/d/oferta/motorola-edge-40-CID99-IDVsGC5.html?reason=observed_ad
#telefony
konto usunięte via Wykop
- 0
@ultrasonic: za stówę
- 12
źródło: 20230910_142939
Pobierz- 2
źródło: 20230910_143400
Pobierz- 4
źródło: 20230910_143348
Pobierz- 0
Pytanie do posiadaczy pixela 7/7a, jakie największe wady ma według was ten smartfon? Bo patrząc na cenę i kilka ocen telefonu kusi żeby kupić
#pixel #telefony #googlepixel
#pixel #telefony #googlepixel
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jednorazowka: a to grubi nie sa czescia spoleczenstwa? maja wcale nie wystepowac w reklamach?
- 1
maja wcale nie wystepowac w reklamach?
@Endriu_z_Oppeln: Tak. Trzeba promować dobre wzorce, zdrowy tryby życia, szczupłą sylwetkę.
#telefony
Mirki, macie jakieś telefony z wypasionym zoomem? Jeżeli tak, to proszę zróbcie mały test - wejdźcie na https://www.flightradar24.com, znajdźcie jakiś samolot i zróbcie 2 fotki w momencie jak będzie dość blisko - nad wami (zapiszcie wysokość i model samolotu). Jedna z "widokiem z daleka" tak pstryknięta normalnie bez żadnych operacji, a druga z zoomem. Ciekaw jestem jak wyjdzie takie porównanie z różnych modeli :)
Mirki, macie jakieś telefony z wypasionym zoomem? Jeżeli tak, to proszę zróbcie mały test - wejdźcie na https://www.flightradar24.com, znajdźcie jakiś samolot i zróbcie 2 fotki w momencie jak będzie dość blisko - nad wami (zapiszcie wysokość i model samolotu). Jedna z "widokiem z daleka" tak pstryknięta normalnie bez żadnych operacji, a druga z zoomem. Ciekaw jestem jak wyjdzie takie porównanie z różnych modeli :)
źródło: FR24
PobierzGalaxy S21 Ultra na 30x zoomie, Beluga wtedy była jakieś 1,5 km nad ziemią przy podchodzeniu do XFW
źródło: temp_file5896577177300287514
Pobierz@bialy100k Beluga była robiona z płyty lotniska HAM, natomiast Wizz ze słonych jezior między Burgas a Sarafovem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@justjoin_it: Wolałbym, żeby telefon był mniejszy, ale miał większy ekran
@justjoin_it: do dziś pamiętam jak je reklamowano: lampa ksenonowa w Sony Ericsson (zdjęcia nocne!), czy zawrotne 2 MPX w Nokii. Później kupuje z gazety Wormsy i nie mogę ich zainstalować, bo za mało pamięci na cokolwiek. Ponadto: wejście Jack, zamiast autorskiego, albo pamiętam, jak wyszły ekrany OLED, albo (na czym punkcie do dziś mam bzika, choć już nikt tego nie robi) klawiatura qwerty, funkcja „naciśnij i mów” (takie walkie-talkie), czy
- 0
Jest jakaś aplikacja na #iphone, z której mógłbym z łatwością spamerom puszczać "Ziobro, k---o j----a, przestań mi rodzinę prześladować"? #aplikacjemobilne #telefony
@Krzysio_misio12: Polecam motke, gesty są zajebiste i ma gołego andka
- 1
Miraski, co to może być xD Wczoraj zadzwonił do mnie jakiś obcy numer i gościu powiedział że oddzwania. A ja do nikogo nie dzwoniłam, wiec uznałam, że jakaś pomyłka i coś się zlagowało.
Ale przed chwilą dzwonił inny gościu, z innego numeru i tak samo powiedział, że dzwoniłam i on oddzwania. Wtf?
Nie mam żadnych połączeń wychodzących do obcych numerów. Dzwoniłam na infolinie sieci komórkowej i powiedzieli że nie sa w stanie
Ale przed chwilą dzwonił inny gościu, z innego numeru i tak samo powiedział, że dzwoniłam i on oddzwania. Wtf?
Nie mam żadnych połączeń wychodzących do obcych numerów. Dzwoniłam na infolinie sieci komórkowej i powiedzieli że nie sa w stanie
Pytanko do znawców #android .
Dlaczego pliki pdf z poczty czy tam innych portali zapisują mi się w dysku #googledrive na telefonie?
Nie potrafię zmienić lokalizacji zapisywania, zawsze chce, żebym wybrał jakiś plik na tym dysku Google drive.
#telefony
Dlaczego pliki pdf z poczty czy tam innych portali zapisują mi się w dysku #googledrive na telefonie?
Nie potrafię zmienić lokalizacji zapisywania, zawsze chce, żebym wybrał jakiś plik na tym dysku Google drive.
#telefony
- 0
@litowo-polimerowy oba sprawdzałem
@runnerrunner: I co się dzieje jak klikniesz zapisz?
- 0
@Evzen_Huml bylok ok jak wyjąłem kartę to nie wyświetla
konto usunięte via Wykop
- 0
@adhsklusljhagxnki: to sprobuj jeszcze raz, morze jakis kurz, inne dziadostwo, albo niedokladnie siadla?
1
Najlepszy smartfon do 1k na rok 2023/2024 - subiektywnie. - YouTube

Cześć,Dziś porozmawiamy o smartfonach, czyli co kupić do 1k, oczywiście jest to moja subiektywna opinia, i możecie się z nią nie zgadzać , co za tym idzie se...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
































Zależy mi głównie na wydajnosci i szybkości w działaniu.
Niby polecają oppo a78, a może jakaś Motorola g72 czy g78?
Ważne