Mirki jaki telefon do 1000 zł?

Zależy mi głównie na wydajnosci i szybkości w działaniu.

Niby polecają oppo a78, a może jakaś Motorola g72 czy g78?

Ważne
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karol2007 czy każdy ajfoniarz musi się chwalić na wykopie że kupił telefon? Wy to serio macie małe fiutki. Uprzedzając pytanie to stać mnie na taki i nawet jakbym go kupił to bym się tym nie chwalił żebrzac o uznanie jakichś anonów w internecie
  • Odpowiedz
Żal mi was wszystkich ajfonowcy xD Trzeba być kompletnym odklejeńcem by dać za telefon więcej niż 2000 zł xD Jesteście zwykłymi zakompleksionymi dzbanami-lansiarzami. No już, lećcie na premierę srajfonika 15 za jedyne 7 tyś zł, bo wasm wykupią xD tylko nie zapomnijcie dokupić ładowarki, bo przecież nie ma w zestawie hahahahaha żal.pl wy pustaki mentalne xD

#apple #smartfon #telefony #elektronika #iphone
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miruny mam problem i w związku z tym pytanie. Kupiłem słuchawki TWS które mają BT 5.3 a w iPhone mam BT5.0. Czy to może być powodem że ucina mi dźwięk? Co kilkadziesiąt sekund rozłącza mi jedną (lewą) słuchawkę. Sprawdzałem słuchawki z MBP M1 i tam jest OK.

#apple #iphone #telefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3stko: polecam czasem wyzerować sobie iszmelc bo on sie tak samo pierdzieli od aktualizacji jak android czy windows. Kopia zapasowa zaloguje cie nawet do apek bankowych (a przynajmniej tak jest w IKO) więc nie trzeba sie za dużo narobić :P
  • Odpowiedz
#telefony
Mirki, macie jakieś telefony z wypasionym zoomem? Jeżeli tak, to proszę zróbcie mały test - wejdźcie na https://www.flightradar24.com, znajdźcie jakiś samolot i zróbcie 2 fotki w momencie jak będzie dość blisko - nad wami (zapiszcie wysokość i model samolotu). Jedna z "widokiem z daleka" tak pstryknięta normalnie bez żadnych operacji, a druga z zoomem. Ciekaw jestem jak wyjdzie takie porównanie z różnych modeli :)
bialy100k - #telefony 
Mirki, macie jakieś telefony z wypasionym zoomem? Jeżeli tak, ...

źródło: FR24

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justjoin_it: do dziś pamiętam jak je reklamowano: lampa ksenonowa w Sony Ericsson (zdjęcia nocne!), czy zawrotne 2 MPX w Nokii. Później kupuje z gazety Wormsy i nie mogę ich zainstalować, bo za mało pamięci na cokolwiek. Ponadto: wejście Jack, zamiast autorskiego, albo pamiętam, jak wyszły ekrany OLED, albo (na czym punkcie do dziś mam bzika, choć już nikt tego nie robi) klawiatura qwerty, funkcja „naciśnij i mów” (takie walkie-talkie), czy
  • Odpowiedz
Miraski, co to może być xD Wczoraj zadzwonił do mnie jakiś obcy numer i gościu powiedział że oddzwania. A ja do nikogo nie dzwoniłam, wiec uznałam, że jakaś pomyłka i coś się zlagowało.

Ale przed chwilą dzwonił inny gościu, z innego numeru i tak samo powiedział, że dzwoniłam i on oddzwania. Wtf?

Nie mam żadnych połączeń wychodzących do obcych numerów. Dzwoniłam na infolinie sieci komórkowej i powiedzieli że nie sa w stanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytmirka: dziwna sprawa, moja koleżanka miała podobnie że niby z jej numeru ktoś dzownil i coś proponował, musiała pójść na policję i to zgłosić, że nie wykonywała połączeń do tych osób, aby to zbadali
  • Odpowiedz
Pytanko do znawców #android .
Dlaczego pliki pdf z poczty czy tam innych portali zapisują mi się w dysku #googledrive na telefonie?
Nie potrafię zmienić lokalizacji zapisywania, zawsze chce, żebym wybrał jakiś plik na tym dysku Google drive.

#telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach