Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szwecja #wedkarstwo

Cześć i czołem :) Znacie może jakieś fajne miejsce żeby zamoczyć kija w okolicy miasta Sundsvall w Szwecji?? Wysłali mnie w delegację na miesiąc, a że łikendy mam wolne to wziąłem spining i chętnie bym połowił jakieś szczupaki. Pozdrawiam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No dobra mirasy. Jestem w #malmo #szwecja i pytanie do #4konserwy i ew #neuropa

Gdzie sa te strefy no go? Poszedlbym tam, porobil foty, nagral film jakis moze czy cos. Z godzine wolnego powinno sie udac zalatwic. Zobaczymy jak to naprawde tam bywa.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ofczy: Ogolnie w szwecji nie ma stref no-go, jest to mit. Niektore dzielnice w polsce po zmroku to sa strefy no-go ;)
Ale taka najbardziej znana dzielnica (90% obcokrajowcow) to Rosengård.
  • Odpowiedz
Witam mam pytanie, przeprowadzam się w przyszlym miesiącu do Szwecji do miasta Glomsta.
Wie ktoś czy mogę zapisać się na siłownie bez tego numeru? I ewnetualnie jakbyście mogli polecić jakąś dobrą silownie, która jest blisko mojego miejsca zamieszkania.

#mikrokoksy #szwecja #silownia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Czyli mogę płacić za siłownię ale z banku polskiego tak ? Np. Z PKO gdzie występuje przewalutowanie.

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc ()
  • Odpowiedz
@dreviels: wygoogluj sobie gdzie będziesz miał najbliżej siłownie sieci fitness 24 seven. Do tego poczytaj troche na ich stronie zeby sie upewnić, bo kiedyś czytałem ze można sobie wyrobić członkostwo w Polsce a korzystać w całej Skandynawii. Bo na miejscu przynajmniej u nich bez personnumeru bedzie cieżko
  • Odpowiedz