• 39
Podczas podjazdu jak już nie masz z czego jechać i sprawdzasz czy aby na pewno nie ma jeszcze jednej koronki wyżej i się okazuje że jest to jak znaleźć 50zl w zimowej kurtce która przeleżała w szafie lato #szosa #rower
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego w rowerach szosowych nie ma licznika(?) przerzutek? Strasznie dziwnie się czuje ze jak chce sprawdzić na jakim przełożeniu jestem to muszę patrzeć na tylnie koło. #szosa #rower #kiciochpyta
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
575 705 + 3 + 3 + 3 + 3 + 337 + 7 + 38 = 576 099

38 - Tak żeby się nie zmęczyć, a żeby się tylko poruszać przed weekendem
336 - Miała być nowa życiówka, i pod względem kilometrażu (530km) i przewyższeń (6000 w pionie). No cóż, nie do końca to wyszło XD Tour de Silesia, wersja 530 kilometrów, zebrało się dwóch debili. Plan z Panem @Aczo był taki:
guru8 - 575 705 + 3 + 3 + 3 + 3 + 337 + 7 + 38 = 576 099

38 - Tak żeby się nie zmę...

źródło: comment_1658339291cddHfEjPtK0J47B2s6PvT0.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzekliniakCQ: da się zrolować :] mam 10l i często roluję aż do zapięć pod wąsy siodła jak mało gratów mam
@westu: kupować :D jak się ma taką sakwę to od razu inna jazda :D można sadzić dwudniowe wycieczki i świat jest piękniejszy :]
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matid28: moze się odkręcić. Poczujesz to bo przerzutka zacznie bardzo źle działać ale nic strasznego się nie powinno stać.
I wiem to z autopsji :)
  • Odpowiedz
Z czego robią te łańcuchy w #triban rc500, że po zaledwie 900km łańcuch rozciągnięty do tego stopnia, że przymiar wpada cały i jeszcze luźno się rusza... Czy to normalne, że łańcuch czyszczony po każdej jeździe i smarowany muc-offem ceramic dry po zaledwie 900km i ~1.5 miesiąca od zakupu jest do wymiany?
#szosa #decathlon
Wilson2231 - Z czego robią te łańcuchy w #triban rc500, że po zaledwie 900km łańcuch ...

źródło: comment_16583166429CIInpw9IUYMmy0ILCvPDN.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nie_znany: na założonym przymiar wpadał jeszcze głębiej i jeszcze luźniej, założyłem właśnie nowy łańcuch więc nie będę specjalnie przekładał żeby zdjęcie robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TL;DR: Koniec jazdy na krawędzi pasa w przypadku braku DDRów aby zrobić miejsce samochodom, od dzisiaj kulturalnie środkiem pasa, niech wyprzedzają jak ludzie albo nie wyprzedzają wcale.

Nie da się być kulturalnym na drodze w tym kraju nie narażając się na śmierć przez to że jak dasz blachosmrodziażowi palec to będzie chciał zaraz całą rękę.

Jakiekolwiek próby jazdy #rower przy krawędzi ulicy, w przypadku gdy nie ma akurat dedykowanej DDR, kończą się
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wycu91: no niezle, a trasy jak wyzej, przed Starachowicami koniecznie Wąchock z klasztorem i zalewem, pod szose to tez kierunek Suchedniów, Michniów, Bodzentyn, mozna pokrecic sie po wioskach na poludnie od parku sieradowickiego, ew. petla Skarzysko- Łaczna- Zagnańsk- Samsonów- Odrowazek-Blizyn- Sko, tylko nie po S7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, jaki kask do 300 zł na szosę, ale taki żeby nie wyglądać jak grzyb xD? Teraz mam Abus Macator i jestem grzybem hehe
#szosa #rower
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jagjagi: jak byłem gnojem w gimnazjum to strasznie jarał mnie downhill. No i pykałem sobie po luźniejszych szlakach w Gorach Sowich na zwykłym MTB i trochę na dircie. Jak sobie teraz przypomnę niektóre sytuacje, to cud, ze żyję - a jeździłem bez kasku - planowałem kupić fullface, ale w końcu przygoda z rowerem się skończyła. Fajnie w sumie, ze każdy dba teraz o bezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
#szosa myślałem ze będzie gorzej po niedzielnej 150 ale nawet spoko.
Tez tam macie ze dopiero po 20-30km jedzie się spoko? Bo te pierwsze 20-30 jakos nic mi nie pasuje, jakbym jechał innym rowerem :/
jadąc pod gorke jeden ziomek mijając mnie z prędkością ok10 km/h więcej powiedział hej
I mnie trochę zmotywował
marausz - #szosa myślałem ze będzie gorzej po niedzielnej 150 ale nawet spoko.
Tez ta...

źródło: comment_1658269899UsN3eZHuT70taCk3B2hyHQ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@marausz: to chyba normalne że jak się rozgrzejesz, to jedzie ci się lepiej. Tymbardziej że nie chce mi się wierzyć że się rozciągasz przed jazdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz