Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 45
582 294 + 20 + 53 + 107 + 54 + 31 = 582 559

53km - z synami, ale to z młodszego jestem masakrycznie dumny, 9lat i dał radę. Średnia wyszła 27km/h, ale względnie płasko było tylko 361m na 53km ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jestem niesamowicie dumny z młodego. Drugi ma 12l i już lata na dłuższe, w tym roku w planach mamy pierwszą setkę, musimy tylko odpowiedni moment znaleźć.

#100km Godzina 18, idę na rower, jest fajnie, ale gorąco. Godzina 19:30 jestem na rozstaju dróg. No dobra, jadę na 100km, jest jeszcze widno. Godzina 21... ale kretyński pomysł to był. Dobrze, że miałem dobre oświetlenie i pierwszy raz wykorzystałem pełne 1200lm w mojej lampce przedniej, nawet fajnie oświetla asfalt w takich totalnych ciemnościach.
Dla wszystkich martwiących się o auta jadące z przeciwka - wtedy miałem tryb oszczędny włączony, nie oślepiałem.
Wyszło w sumie 107km; średnia prędkość: 28.9km/h i 1200m przewyższenia. Więc całkiem fajnie.

Pozostałe to albo ze starszym, albo z obydwoma, ale już bez wygłupów ;)
Na zdjęciu spalony jakiś agregat obok chyba przepompowni, ale pewności nie mam.

#rowerowyrownik #ruszkielce #szosa

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1658504579S3Agsds6Ot6laCfWlE37zp.jpg
  • 7
@matka19002: tak. siła peletonu. Trochę był z przodu, trochę na pozostałych lokalizacjach, a było nas wtedy w sumie jakieś 8 osób.
W sumie to 2 inne dziewczyny, starsze od niego odpadły :D
Ale regularnie jeździ 20-30km i to robi swoje. W zeszłym tygodniu był drugi w wyścigu MTB i tylko dlatego był drugi, bo miał FIZYCZNIE problem aby wyprzedzić pierwszego (tamten ciut się rozpychał, a mojemu zabrakło odrobinę sprytu).

Tutaj jego
Pobierz
źródło: comment_1658516015qAqHZ11lGHoT4cGoNSyWK0.jpg
@matka19002: a tak wyginał się pod lekkim naciskiem ten look na górze zdjęcia. Niby zachowana konstrukcja, ale to nic innego jak śmietnik... rower który miał 1 wyścig (albo 1 trening - już nie pamiętam, patrzę do przodu nie do tyłu) za sobą, jeden z nich nawet raz jeszcze nie był na torze.

Zresztą wdałem się tam w dyskusję: https://www.wykop.pl/wpis/61942025/miraski-jest-robota-do-zrobienia-spalila-sie-szkol/#comment-219511943 ;)