Wpis z mikrobloga

Niestety nie mój, ale czy nie wygląda bardziej zachęcająco niż karp na wigilijnym stole? Który i tak jest do kitu i większość pewnie nie je go w inne dni niż w wigilię. Za to taki indyczek jak w USA, kuuurde. Zawsze chętnie bym opieprzył. I chyba w tym roku upiekę, zamiast podawać tego przeoranego jak Polacy przez orlen karpia
#jedzzwykopem #jedzenie #swieta
RiverStar - Niestety nie mój, ale czy nie wygląda bardziej zachęcająco niż karp na wi...

źródło: comment_16707914549tW88PsFMstlHrUGFNTtTb.jpg

Pobierz
  • 17
@RiverStar uważam, żeby każdy jadł co mu się podoba. Ja nienawidzę karpia - wali mułem.
Jak kiedyś będziemy sami szykować Wigilię dla siebie to będzie kurczak po tajsku, bruschetty, frytki itp.
Ale póki co Wigilię jemy u rodziców, a tam tradycyjnie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lena_malena: no to ja miałem takie samo podejście przez 25 lat. Najgorsza ryba ever. A jak w tamtym roku spróbowałem właśnie w lokalu, koło stawów, to bylem w szoku, że karp może być tak pyszny. Zero smaku mułu xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RiverStar:

Który i tak jest do kitu


Sam jesteś do kitu, kupujecie jakieś tanie gówno to nie dziwcie się że smakuje jak syf. Karp to całkiem dobra ryba tylko trzeba ją umieć przyrządzić i wziąć dobrego źródła, analogia do parówek nasuwa się sama