Wpis z mikrobloga

@COVID-21: W Polsce jest dziwna mania szukania okazji do picia. Jak upadlasz się na "kszcinach", poprawinach czy matki boskiej pieniężnej to wszystko ok. Jak robisz to bez powodu to jesteś alkoholik. Dlatego w Polsce każdego dnia jest jakaś okazja xD
  • Odpowiedz
Zawsze byłem zdania że w święta się nie pije. Nie wypada itd, a było tak dlatego że nie miałem z kim pić :)
Teraz mam szwagra, który robi własny pyszny alko, więc trzeba tego litra zrobić.
Żona nie pijąca a mówi że było super, każdy się dobrze czuł.
Wczoraj w podziemnym garażu było słychać nasze kolędy. Żeby nie było że pijackie bo umiemy całkiem nieźle śpiewać :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@technojezus: zabawnie musi się obserwować takich hipokrytów, którzy może i lubią #!$%@?ć się jak szpadel, ale akurat nie w jakiś jeden konkretny dzień w roku xD
  • Odpowiedz
@technojezus Już rozumiesz? W wigilię można bo w 1 i 2 dzień można.

@COVID-21 U mnie zawsze tym się różni, że wigilia jest świętem "cichym" I spokojnym a pozostałe dni to spotkanie z dalsza rodzina które są bardziej wesołe I "głośne". Nikt jednak nie robi problemu za lampkę wina czy drinka po kolacji i prezentach. Przez to wieczór ten zawsze był wyjątkowy. Tak jak z mięsem- wigilia zawsze "postna" a święta już
  • Odpowiedz