Wszystko
Wszystkie
Archiwum
5
Szkocja: Jest apel o unikanie przyjęć bożonarodzeniowych.

Szkocka agencja zdrowia (Public Health Scotland) apeluje do mieszkańców Szkocji, aby ci unikali uczestniczenia w przyjęciach bożonarodzeniowych w związku z pojawieniem się wariantu Omikron koronawirusa SARS-CoV-2.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- apanKuba
- mycool
- Dymass
- Wubwub
- ciezka_rozkmina
- +305 innych
- 67
@kodishu:
- ranunculus
- celulozy
- aksal89
- FascynujacaAlutka
- Zerp
- +62 innych
- 54
@kodishu:
- AlojzyKoniowal
- WujekHenryk
- 54545454
- lemoniadowy-joe
- hajs86
- +49 innych
( ͡° ͜ʖ ͡°) Swiateczny Song
#heheszki #koronawirus #szczepienia #medycyna #zdrowie #ciekawostki #bekazpisu #bekazlewactwa #swieta #covid19
#heheszki #koronawirus #szczepienia #medycyna #zdrowie #ciekawostki #bekazpisu #bekazlewactwa #swieta #covid19

Szukam prezentu dla swojego Mirka na Święta. Myślałam nad wideorejestratorem do auta, ale chcialabym mieć jakąś alternatywę. Odpadają gry i ubrania. Chciałabym zmieścić się w budżecie 200 zł. Pomysły na coś oryginalnego? Z góry dzięki! #prezent #pytanie #swieta #bozenarodzenie
- 2
gadam z kumplem z #pracbaza i pyta sie o prezent dla dziecka ze nie wie co mu kupić bo juz wszystko ma.. czytaj nowy laptop, nowy telefon, ps5 itd. i nie wie co mu kupić bo dzieciak rowniez nie wie xD beciak ma 9 lat hehe, nie chce mowic ze kiedys to bylo bo czasy sie zmieniaja ale dla mnie to dosyc dziwne, ja w tym wieku chcialem dostac klocki lego, rower,
- 3
@lewyx: raczej przesyt wszystkim... Mam prywatnego kaszojada w domu i kwestia prezentów to jest jakaś masakra.
- ktoś wpada na kawę - soczek albo słodycze (chociaż mówimy, że nie trzeba, bo młody ma swoje zapasy przekąsek, a w zasadzie woli owoce)
- odwiedziny u dziadków - słodycze i gówno zabawka z kiosku, bo jak to tak żeby na wnusia nic nie czekało, ale potem pakuj to do domu!
- urodziny i
- ktoś wpada na kawę - soczek albo słodycze (chociaż mówimy, że nie trzeba, bo młody ma swoje zapasy przekąsek, a w zasadzie woli owoce)
- odwiedziny u dziadków - słodycze i gówno zabawka z kiosku, bo jak to tak żeby na wnusia nic nie czekało, ale potem pakuj to do domu!
- urodziny i
1370
Kolęda firmy "Drutex"! Nie pozwólmy, aby była to ostatnia w ich wykonaniu!!!

Mirabelki i Mireczki, pamiętacie tę kolędę? Może wspólnymi siłami uda nam się uprosić firmę "Drutex" o kolejną. Wbijajcie na ich fanpage na fb: https://www.facebook.com/DrutexSA i lajkujcie lub dodawajcie swoje wpisy pod postem z 06.12 :)
z- 213
- #
- #
- #
- #
- #
Już za 16 dni mamy Boże Narodzenie
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas

- 33
Scrolluj dalej, to tylko bombki w kształcie puszek paprykarza szczecińskiego.
#szczecin #foodporn #gotujzwykopem #heheszki #swieta
#szczecin #foodporn #gotujzwykopem #heheszki #swieta
- bareron
- spie_z_tata
- Ohitits
- fatboy77
- fruitie
- +28 innych
@Kent_Brith: ja bym się wybrał na jakieś łyżwy na świeżym powietrzu.
1
19–latek okradł stragan świąteczny - słodycze o wartości 8 tys. zł

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem oraz kradzieże sklepowe w jednej z drogerii. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 12
Szlachetna Paczka ewidentnie pokazuje, że w Polsce nie ma biedy. Każdy ma co do garnka włożyć, ma się w co ubrać, czasem nie ma pieniędzy na zagraniczne wakacje albo na najnowszego iPhone'a 16X Ultra.
O co proszą?
O laptopy, ale nie najtańsze, które wystarczyłyby do nauki, najlepiej nowe, nie z outletu, najlepiej do gier, bo synek by chciał w Cymberfunka pograć.
O pralkę, ale nie byle jaką tylko taką, która wypierze, wysuszy
O co proszą?
O laptopy, ale nie najtańsze, które wystarczyłyby do nauki, najlepiej nowe, nie z outletu, najlepiej do gier, bo synek by chciał w Cymberfunka pograć.
O pralkę, ale nie byle jaką tylko taką, która wypierze, wysuszy
@trevoz: dlatego ja nigdy nie biore udzialu w czyms takim i nie pomagam
@montananh: przecież Testoviron już wiele lat temu o tym wspominał
- montananh
- konto usunięte
- Wodomierz_Sranowicz
- TheOutskirs
- jPaolo2
- +12 innych
- 1077
Hej Mirabelki i Mirki (。◕‿‿◕。)
Mój #rozowypasek prowadzi mały biznes. Tworzy autorską biżuterię, a że zbliżają się #swieta , to jest to idealny czas by zrobić dla Was #rozdajo . Niech wieść się niesie. Do wygrania bransoletka z czerwonych kwarców, zapakowana w piękne pudełko. W sam raz na #prezent dla Mirabelek, które jarają się znaczeniem kamieni naturalnych i lubią leśne klimaty.
Zasady są standardowe, zostawiamy
Mój #rozowypasek prowadzi mały biznes. Tworzy autorską biżuterię, a że zbliżają się #swieta , to jest to idealny czas by zrobić dla Was #rozdajo . Niech wieść się niesie. Do wygrania bransoletka z czerwonych kwarców, zapakowana w piękne pudełko. W sam raz na #prezent dla Mirabelek, które jarają się znaczeniem kamieni naturalnych i lubią leśne klimaty.
Zasady są standardowe, zostawiamy
- BrakuSmaku
- witam-andrzeej
- Fishuur
- Chmuradin
- gralusek
- +1072 innych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 18
Komentarz usunięty przez moderatora
@jakub1212: pewnie nie
- deckard89
- zdzartyjaro123456
- Kociepochodnie
- dqdq1
- kawaczynie
- +31 innych

























Na naszej stronie oprócz słowackiego tekstu możecie przeczytać również jego tłumaczenie (。◕‿‿◕。)
#polishslovak #swieta #slowacki