Wpis z mikrobloga

Moja kobitka ma iPhone Pro Max 14 i zamierzam jej do tego telefonu dokupić na święta Apple Watcha.

Pytanie jednak, który model wybrać. Sam jestem zwolennikiem androida - i nie za bardzo znam różnice pomiędzy wersjami Apple Watch.
Mógłby ktoś doradzić? Słyszałem, że niekiedy np: starsze wersje apple watch mogą się nie sparować z nowszymi modelami smartfonów, to prawda? Zastanawiam się nad 8 / 9 oraz nad wersjami SE. Pytanie, który najbardziej się opłaca w stosunku cena/jakość.

#swieta #apple #smartwach #applewatch #iphone
  • 6
@Yakooo: to bzdury są z tym parowaniem. O ile tylko watch ma zgodna wersje softu z iOS to wszystko będzie działać. Wszystko co weźmiesz teraz w sklepie, będzie działać jeszcze długo.

Tak naprawde wybór zależy od budżetu - jak nie chcesz wydać za dużo to SE będzie jak najbardziej ok. Jak chcesz mieć always on display - to juz zwykla serie. Do tego zawsze możesz iść w wersje z cellurarem (mam,
  • 0
@hadwao93: ogólnie celuje w 44mm, ale dzwoniłem do Apple'a i się okazało, że te ich SE (to już są tej nowszej generacji)
Czyli w sumie 1799 zł - wychodzi z cellular, czyli na firmę się weźmie i wyjdzie poniżej 1400 zł, więc chyba git.

Zastanawiam się tylko, czy w podobnej cenie lepiej kupić to, czy jednak zamiast cellulara wziąć 8/9, bez cellulara ale z always on display