Wpis z mikrobloga

Niestety 5-krotnie moje paczki (z różną zawartością główną) nie przeszły weryfikacji w #wykopaka .

Wszelkie opcje zostały wyczerpane - jestem w tej chwili na środku morza, a po wylądowaniu na drugim brzegu będzie już wszystko nieczynne.

Jeśli ten wpis otrzyma co najmniej 10 plusów, to jutro kręcę #afera z pełną transparentnością - wszystko - fotki zawartości wszystkich paczek, odpowiedzi wykopaki itd. (oprócz nicku osoby której miałem podarować, oraz fragmentów opisu osoby mogące uchodzić za wrażliwe). A wy będziecie sędziami, czy wina leży tylko i wyłącznie po mojej stronie.

Zastanawiałem się nawet nad podjęciem kroków cywilnoprawnych #prawo w celu obrony swojego dobrego imienia i honoru - jestem osobą, która dostarcza. Ale prawnik mi to odradził - w tej chwili pracujemy już nad poważną sprawą (jeden z kontrahentów wg mojego odczucia zapłacił mi o niemal 1000€ za mało).

A póki co teraz poinformuję biedną osobę, że Gwiazdor @Adamfabiarz w tym roku nie przyniesie do paczkomatu ;(
Co miesiąc przekazuję solidną kwotę na cele charytatywne. W związku z zaistniałą sytuacją w tym miesiącu zaproponuję dla niedoszłego odbiorcy, by wskazał cel charytatywny bliski jego sercu, na który przeleję hajs.

To nie tak miało wypaść. Dzień zaczynałem z bardzo pozytywnym nastawieniem, a teraz mi przykro. Mimo wszystko życzę wszystkim dobrych Świąt i owocnego nowego roku.

#wykop #zalesie #swieta #prezent #prezenty
  • 87
@Adamfabiarz: a nie dałeś rady jakoś podrasować pierwszej paki zamiast od razu kupować wszystko na raz? A jakbyś złączył paczki 1, 2 i 3 to by nie było? Coś to dziwnie wygląda.

Pisałeś że nawet rodzinie nie robisz drogich prezentów, dziadkowi dalej siarczek molibdenu a tutaj na paczki wydałeś sumarycznie ponad kafla? Coś tutaj śmierdzi na kilometr. Ale będę obserwował rozwój wydarzeń xD
@QUANTUM-DICK: Nic by to nie dało, to by nic nie dało, ponieważ te paczki rzekomo były niewystarczająco spersonalizowane (wg mnie pięknie spersonalizowane). Screeny już porobione, więcej szczegółów jutro.
@Adamfabiarz: rozumiem frustrację, ale tak sobie myślę że to nie jest dobry pomysł.
organizatorzy wkładają mnóstwo swojej darmowej pracy w organizacje zabawy, i naprawdę nie wydaje się żeby byli zlosliwi. z resztą- po co mieliby to robić przy tym nawale pracy? robić komuś pod górę tylko po to, żeby potem denerwowac sie i kłócić się z ludźmi po komentarzach?

zupełnie nie znając sprawy obstawiam, że problem raczej jest po stronie paczki,
@Adamfabiarz: jeśli miałbym obstawiać, to z Twoich poprzednich wpisów wnioskuje, że nakupiłeś dużą ilość czegoś. Podejrzewam, że mogą to być jakieś suplementy dla sportowców czy coś w ten deseń. Pomijając już to że są to produkty spożywcze (to że mają 0 kalorii to nic nie zmienia :)) to trochę tak jak byś kupił papieru toaletowego za 120zł :D Przydatne? Owszem. Spersonalizowane? No każdy z nas tego potrzebuje :D ale czy o
@reventon: Wcale nie da się wykluczyć złośliwości - jestem osobą z określonymi poglądami, które każdy może przejrzeć na moim koncie, i być może jakieś organizatorom się nie spodobały, i postanowili mnie udupić.
@Adamfabiarz: nie potrafię sobie tego szczerze wyobrazić. stalkowac 360 osób żeby znaleźć kogoś o złych poglądach i za karę niezweryfikować mu wykopaczki?

ktoś kto ma taki sposób myślenia to IMO nie typ osoby ktora bierze się za organizacje takich przedsięwzięć.

albo jestem już stary i nie rozumiem dzisiejszego świata...
@Harold: W regulaminie wykopaki nie ma nic wspomniane o niekupowaniu większej ilości czegoś.
Produkty spożywcze = pożywienie. Czymś co ma 0 kalorii nie pożywisz się, a więc nie jest produktem spożywczym.
@Gasikfps: nie ma co myśleć na przód, jak będzie chciał, to jutro wstawi i wtedy się dowiesz kto miał racje. Co roku pełno ludzi trafia na ścianę wstydu przez np. nienadanie paczki czy wysłanie czegoś innego niż w paczce, a podejrzewam, że też byś nie wierzył, że dana osoba to czy tamto mogła odwalić.