mam ponad 100zł na #steam może ktoś zainteresowany wymianą za blika? Moge kupić gre albo jakiegoś skina
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

tnt1916
- 0
- 0

Vizley
via Wykop- 0
@Pituch: Nie. Argentyna, Turcja, Ukraina, Kazachstan, Indie, USA.

duszek360
via Wykop- 0
@Vizley: jak to zrobić?
- 13
@denden:
->gra bethesdy na premierę
shiggy diggy
Spokojnie, jak będzie grywalne to już dobre promocje będą ( ͡º ͜ʖ͡º)
->gra bethesdy na premierę
shiggy diggy
Spokojnie, jak będzie grywalne to już dobre promocje będą ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: 1*sQP-pflZr6j-gmjBou0Eww
Pobierz- 0
Czy ktoś może liczył jak najtaniej kupić całą serię Assassin's Creed na Steam?
Niby jest promocja na cały zestaw za 365,40 zł, ale wiele części (szczególnie ostatnich) to podstawki bez dodatkowych misji i DLCków.
Przykładowo oddzielnie kupione AC Odyssey w wersji Ultimate kosztuje 91,98 zł. W tym wydaniu poza Season Passem z dwoma DLCkami jest też trzecia część gdy - AC III Remastered. Natomiast w zestawie AC III Remastered kosztuje 39,97 zł, AC Odyssey
Niby jest promocja na cały zestaw za 365,40 zł, ale wiele części (szczególnie ostatnich) to podstawki bez dodatkowych misji i DLCków.
Przykładowo oddzielnie kupione AC Odyssey w wersji Ultimate kosztuje 91,98 zł. W tym wydaniu poza Season Passem z dwoma DLCkami jest też trzecia część gdy - AC III Remastered. Natomiast w zestawie AC III Remastered kosztuje 39,97 zł, AC Odyssey
- 4
@Chris_Karczynski: Nie pomyślałeś, że polskie studio, które znaczną część fanów ma w Polsce, będzie chciało zrobić coś miłego i dali bardzo korzystną dla graczy cenę?
@Chris_Karczynski ale wiesz, że to nie jest kantor?
Znacie jakieś gry podobne do Ecumene Aztec o takiej tematyce Ameryka południowa, majowie itp.
#gry #pcmasterrace #konsole #steam #komputery #gryonline #grypc #rpg #ps5 #xbox #playstation #ps4 #xboxone #xboxseriesx
#gry #pcmasterrace #konsole #steam #komputery #gryonline #grypc #rpg #ps5 #xbox #playstation #ps4 #xboxone #xboxseriesx
konto usunięte via Wykop
- 1
(ಠ‸ಠ)

konto usunięte via Wykop
- 1
@MOSS-FETT: a Montezuma's revenge? ;)
Właśnie jestem po ukończeniu demka The Broken Roads, świetnie zapowiadającego się postapo #rpg w duchu #discoelysium i pierwszych #fallout . Grało się naprawde fajnie. Demko dostępne jest do pobrania na #steam
#gry
#gry
@windows95: @OrzelBielik Przecież ta gra to gniot, który z erpegiem nie ma nic wspólnego (podobnie zresztą jak Disco Elysium). Questy są tutaj żałosne (za wiele nie pograłem na razie, ale jak zobaczyłem "kliknij na krzaki żeby się ich pozbyć" albo "kliknij na wannę żeby napełnić ją wodą" to odechciało mi się grania) i to bardziej przypomina przygodówkę jak erpega. Dialogi z kolei pisał jakiś debil, który nie wie na
źródło: 21e25b8d8592d00c
Pobierz@OrzelBielik: Zagraj lepiej w Age of Decadence, to jest dopiero porządny erpeg w postapokaliptycznym świecie. Do tego są jeszcze ATOM, Fallout: Nevada i Fallout 1.5: Resurrection.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Czy kupno tej wersji na Steam pozwoli na instalację i uruchomienie na MacOS'ie: https://kopsnijgre.pl/sklep/pc/digital/strategiczne/cities-skylines-pc-klucz-steam,548980 (jest info, że platforma to PC)?
#grajzwykopem #steam #gry
#grajzwykopem #steam #gry
- 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@123xD nie lubią polaków
- 4
Kto rozpozna te nuty? W naszej nadchodzącej grze VR 'The Riese Project' zadbaliśmy o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
Tak! możecie nawet usiąść do pianina i odgrywać swoje ulubione melodie. Bo dla nas detale tworzą różnicę między 'byciem' w grze a 'życiem' w grze.
Czy jesteście gotowi na więcej interakcyjnych niespodzianek, które czekają na Was w 'The Riese Project'?
Więcej
Tak! możecie nawet usiąść do pianina i odgrywać swoje ulubione melodie. Bo dla nas detale tworzą różnicę między 'byciem' w grze a 'życiem' w grze.
Czy jesteście gotowi na więcej interakcyjnych niespodzianek, które czekają na Was w 'The Riese Project'?
Więcej

@R_I_S Serio w nazwie filmu podaliście odpowiedź i się pytacie kto rozpozna nuty? xDDDD
- 0
@Mega_Smieszek: uprościliśmy zadanie :D:D:D
Two Worlds II HD, mogę Ci dopchnąć za 3 zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@MrPawlo112: Sprawdzę, właśnie kupiłem fear jakiś czas temu, ale odpaliłem i zapomniałem że to mam xD
- 0
Warto brać Kingdom Come Deliverance za 1.30zł?
Jest na #steam przecena i w sumie drogo nie jest
Lubię Fallouty i podobne RPG ale bez soulsów
Jest na #steam przecena i w sumie drogo nie jest
Lubię Fallouty i podobne RPG ale bez soulsów
Mirki, co zrobić ? Skasowałem nawet Rocstar Games w dokumentach i nic. Wcześniej śmigało aż miło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gtav #gtaonline #steam #pc #pytaniedoeksperta
#gtav #gtaonline #steam #pc #pytaniedoeksperta
źródło: temp_file.png2390216327483604900
Pobierz@MrPawlo112: przyczyn może być wiele dlaczego tak się dzieje, jak mówisz, że wcześniej działało, ale pousuwałeś jakieś foldery to chyba najlepiej jak przeinstalujesz grę kompletnie i może pobierz ten oficjalny launcher rockstara i odpalaj przez niego
- 1
@tarkaz w sumie warto spróbować bo zawsze odpalałem przez steam
31
Prezenty i gra od Mirabelki :) TailQuest Defense - kolorowy tower defense

Cześć Mirki i Mirabelki :) Po wielu latach ciężkiej orki (tak ciężkiej, że nawet nie miałam czasu tutaj pisać) w końcu udało mi się wydać grę, nad którą pracowaliśmy wspólnie z mężem. Jest to gra typu tower defense ale z możliwością gry w local coop a że p-----c jest jedynie
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 220
JANUSZE ROKU? Media Expert sprzedaje za 4499 zł Steam Decka 512gb. Na stronie Steam, kosztuje 3099 zł.
#steam #steamdeck #elektronika #pcmasterrace #januszebiznesu #konsole
#steam #steamdeck #elektronika #pcmasterrace #januszebiznesu #konsole
źródło: temp_file.png4561157543478516719
Pobierz@CzystaOdra: Zaraz zrobią przecenę, będzie i tak nieco drożej niż bezpośrednio od Gabena, ale dla niezorientowanego konsumenta przekreślone 4500 na 3300 będzie wyglądać imponująco.
@skarpetyodyna
Na allegro sprzedaje jakiś typ z FV za 3600 - też nowa
Na allegro sprzedaje jakiś typ z FV za 3600 - też nowa
- 0
#steamdeck #steam #gry #godofwar #cebuladeals
God of war w tej chwili za 130zł (-40%). Chciałbym sobie tą gierkę w tym roku kupić, ale niekoniecznie w tej chwili, bo i tak mam jeszcze parę tytułów zaczętych, które chce najpierw skończyć.
W tym roku ma być 20 rocznica aplikacji/programu steam. Myślicie, że z tej okazji ta gierka może być jeszcze mocniej przeceniona, czy jak
God of war w tej chwili za 130zł (-40%). Chciałbym sobie tą gierkę w tym roku kupić, ale niekoniecznie w tej chwili, bo i tak mam jeszcze parę tytułów zaczętych, które chce najpierw skończyć.
W tym roku ma być 20 rocznica aplikacji/programu steam. Myślicie, że z tej okazji ta gierka może być jeszcze mocniej przeceniona, czy jak
źródło: temp_file.png5788486222512889564
Pobierz- 0
potrzebuje pomocy - kupilem sobie wlasnie AoE II DE na #steam i w menu caly czas po najechaniu kursorem na cos gra czyta na głos co jest na danym klawiszu. jakas wersja dla niedowidzących? jak to wyłączyć? #ageofempires #aoe #gry
- 1
@MrPawlo112 odezwę się jak pogram kampanii chociaz troszku i ogarne o co biega :)






























