gdyby ktoś był zainteresowany sprzedażą swojego eq w csie to zapraszam na priv.
płacę blikiem.
#csgo #steam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alnon14: u mnie działa dużo szybciej niż stara wersja choć czasem jak jest zminimalizowany to się wysypie w dziwny sposób - próba uruchomienia gry kończy się komunikatem że należy uruchomić #steam choć to właśnie przez steam ją uruchamiałem
  • Odpowiedz
Hej Mirki, uważajcie na #steam, środki które tam wpłaciliście, otrzymaliście za sprzedaż na rynku albo otrzymaliście za zwrot gry są nie odzyskania w inny sposób niż kolejne zakupy na steamie - wcześniej można było odzyskać chociaż część za zakup gry dla znajomego.
Blokada ta jest od niedawna.

"Witaj, 

wygląda na to, że posiadasz ogólne ograniczenie dotyczące zakupu
januszzbloku - Hej Mirki, uważajcie na #steam, środki które tam wpłaciliście, otrzyma...

źródło: steam-recenzje-oszusci-csgo-dota-2-antyweb

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@januszzbloku: @ChojaK @Atreyu @Zing Coś mi tu śmierdzi i gościu nie napisał całej prawdy. Często kupuje komuś z rodziny grę w prezencie albo znajomym. Często się tak zdarzało że ktoś mnie ubiegł albo nie sprawdziłem i osoba miała tą gierkę i Steam normalnie zwraca mi taką samą kwotę na konto. Tak steam zwróci ci kasę za gierkę na portfel Steam a nie na konto jeśli zamiast zapłacić
  • Odpowiedz
Gracie czasami na PC podłączonym do TV? Jak podłączacie TV, bezprzewodowo czy po kablu? Próbowałem z appką Steam Link na tv ale opóźnienie trochę przeszkadza. To samo a nawet bardziej na Mi Box S. Jest jakaś alternatywa czy zamawiać już 5m kabla HDMI? Konsolowcy pls stop, nie dam się namówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gaming #gry #steam #csgo #leagueoflegends
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adameks51: Jeśli pytasz o to, czy podczas próby zakupu nie przemianuje Ci konta na PL, to odpowiedź brzmi: nie wiadomo.
Czy rozpoczęcie letniej wyprzedaży coś zmieni w kwestii prawdopodobieństwa przemianowania regionu? - nic na to nie wskazuje.
Czy warto wstrzymywać się z dokonaniem zakupu na koncie z ustawionym regionem innym niż PL? - może warto ... a może nie; nie sposób przewidzieć czy:
- komuś uda się dostrzec kryteria, na których opiera się
  • Odpowiedz
  • 0
@Yarizu: już pieniądze na letnią wyprzedaż mam przygotowane, wczoraj zrobiłem kilka transakcji na rynku [+ też dowiedziałem się, że podczas zakupu jest szansa na zmianę regionu].
  • Odpowiedz
Tydzień temu grałem sobie rankedy i po drugim nagle pop up że vac nie mógł zweryfikować mojego konta. Zresetowałem CS i przywróciły się ustawienia standardowe. Mój config tworzyłem jakieś 10 lat temu i nie pamiętam takich rzeczy jak ustawienia czułości myszki a oczywiście nie mam backupu. Da się coś z tym zrobić żeby wrócić te ustawienia? Dlaczego po 2h gry vac miał jakiś problem? Dodam że nie mam vac bana i przed
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój config tworzyłem jakieś 10 lat temu


@lsrrdc: i nie formatowałeś kompa tyle czasu? Przez ten czas lokalizacja configu się zmieniała, więc może w starych folderach coś pozostało
  • Odpowiedz
Cześć Mireczki!
Ogrywałem ostatnio Sea of Thieves. Jestem pod olbrzymim wrażeniem. Zacznijmy może od tego, że zawsze ceniłem sobie głębię mechanik w grach. Bardzo lubię skomplikowane systemy wpływające na postać, mnogość buildów itp.
Nigdy nie spodziewałbym się, że gra nie oferująca żadnego rodzaju progresji w kwestii stawania się silniejszym wciągnie mnie na ponad 400 godzin! Serio. Sea of Thieves, będące względną klapą podczas premiery stało się teraz grą oferującą masę możliwości.
Rare w
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shander77 Szczun Mirek. W Sota sam gram od około 3-4 lat i tak samo jak ty zakochałem się w niej i nie da się w niej nudzić, a jak masz znajomych to jeszcze lepsza frajda z tego.
  • Odpowiedz
@Shander77 Ale ogólnie brakuje mi contentu związanego z fabuła i czekam na nową aktualizacje z Monkey Island ale i tak będzie to zabawa na max 10h a potem znów powrót na stare śmieci
  • Odpowiedz
Mireczki i mirabelki mam do was małe prośbę:
Polecacie jakąś gierkę na Steam Decka na tygodniowy urlopik. Wiedźmina 3 już przeszedłem, Cyberpunka zakupie dopiero w promocji i tak trochę nie mam w co grać chwilowo. Nawet nie musi być na promocji.
#steamdeck #steam #gry
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zauważyłem że mam pełno gier pudełkowych typu saga Gothic, sacred itp.
Wiem, że te gry są dostępne na steamie, ale zastanawiam się czy jest możliwość dodania ich bez zakupienia cyfrowej wersji (chodzi mi o osiągnięcia zdobywane podczas grania).
#steam #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś cie zmusza do kupna (ʘʘ) Przecież na Steamie jest od z-------a tanich gier włączając w to nowe gry ( )


@StaszekGGG: od kilku lat gram glownie w darmowki z epika i chce zeby przestali je rozdawac zebym wreszcie mogl grac w te gry ktore ja chce xd ofc kupione za mniej niz 100 zł, w pelnych wersjach.

a ci co
  • Odpowiedz
Mogę liczyć na zwrot gotówki na Steam jeśli gra przestała się odpalać po 12h grania?
przez pierwsze kilka godzin nie było problemy ale błędy, bugi i crashe nie pozwalają na granie #steam #gry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MetalowyBieg: Bez problemu dostaniesz zwrot. Pierwszy ticket zamknie ci bot, bo masz ponad 2h gry, ale w drugim już trafisz do człowieka i jeżeli dobrze opiszesz swój problem to otrzymasz zwrot hajsu. Mój rekord to zwrot gry po ~150 godzinach (Ark Survival Evolved).
  • Odpowiedz