Gracie czasami na PC podłączonym do TV? Jak podłączacie TV, bezprzewodowo czy po kablu? Próbowałem z appką Steam Link na tv ale opóźnienie trochę przeszkadza. To samo a nawet bardziej na Mi Box S. Jest jakaś alternatywa czy zamawiać już 5m kabla HDMI? Konsolowcy pls stop, nie dam się namówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gaming #gry #steam #csgo #leagueoflegends
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adameks51: Jeśli pytasz o to, czy podczas próby zakupu nie przemianuje Ci konta na PL, to odpowiedź brzmi: nie wiadomo.
Czy rozpoczęcie letniej wyprzedaży coś zmieni w kwestii prawdopodobieństwa przemianowania regionu? - nic na to nie wskazuje.
Czy warto wstrzymywać się z dokonaniem zakupu na koncie z ustawionym regionem innym niż PL? - może warto ... a może nie; nie sposób przewidzieć czy:
- komuś uda się dostrzec kryteria, na których opiera się
  • Odpowiedz
  • 0
@Yarizu: już pieniądze na letnią wyprzedaż mam przygotowane, wczoraj zrobiłem kilka transakcji na rynku [+ też dowiedziałem się, że podczas zakupu jest szansa na zmianę regionu].
  • Odpowiedz
Tydzień temu grałem sobie rankedy i po drugim nagle pop up że vac nie mógł zweryfikować mojego konta. Zresetowałem CS i przywróciły się ustawienia standardowe. Mój config tworzyłem jakieś 10 lat temu i nie pamiętam takich rzeczy jak ustawienia czułości myszki a oczywiście nie mam backupu. Da się coś z tym zrobić żeby wrócić te ustawienia? Dlaczego po 2h gry vac miał jakiś problem? Dodam że nie mam vac bana i przed
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój config tworzyłem jakieś 10 lat temu


@lsrrdc: i nie formatowałeś kompa tyle czasu? Przez ten czas lokalizacja configu się zmieniała, więc może w starych folderach coś pozostało
  • Odpowiedz
Cześć Mireczki!
Ogrywałem ostatnio Sea of Thieves. Jestem pod olbrzymim wrażeniem. Zacznijmy może od tego, że zawsze ceniłem sobie głębię mechanik w grach. Bardzo lubię skomplikowane systemy wpływające na postać, mnogość buildów itp.
Nigdy nie spodziewałbym się, że gra nie oferująca żadnego rodzaju progresji w kwestii stawania się silniejszym wciągnie mnie na ponad 400 godzin! Serio. Sea of Thieves, będące względną klapą podczas premiery stało się teraz grą oferującą masę możliwości.
Rare w
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shander77 Szczun Mirek. W Sota sam gram od około 3-4 lat i tak samo jak ty zakochałem się w niej i nie da się w niej nudzić, a jak masz znajomych to jeszcze lepsza frajda z tego.
  • Odpowiedz
@Shander77 Ale ogólnie brakuje mi contentu związanego z fabuła i czekam na nową aktualizacje z Monkey Island ale i tak będzie to zabawa na max 10h a potem znów powrót na stare śmieci
  • Odpowiedz
Mireczki i mirabelki mam do was małe prośbę:
Polecacie jakąś gierkę na Steam Decka na tygodniowy urlopik. Wiedźmina 3 już przeszedłem, Cyberpunka zakupie dopiero w promocji i tak trochę nie mam w co grać chwilowo. Nawet nie musi być na promocji.
#steamdeck #steam #gry
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zauważyłem że mam pełno gier pudełkowych typu saga Gothic, sacred itp.
Wiem, że te gry są dostępne na steamie, ale zastanawiam się czy jest możliwość dodania ich bez zakupienia cyfrowej wersji (chodzi mi o osiągnięcia zdobywane podczas grania).
#steam #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś cie zmusza do kupna (ʘʘ) Przecież na Steamie jest od z-------a tanich gier włączając w to nowe gry ( )


@StaszekGGG: od kilku lat gram glownie w darmowki z epika i chce zeby przestali je rozdawac zebym wreszcie mogl grac w te gry ktore ja chce xd ofc kupione za mniej niz 100 zł, w pelnych wersjach.

a ci co
  • Odpowiedz
Mogę liczyć na zwrot gotówki na Steam jeśli gra przestała się odpalać po 12h grania?
przez pierwsze kilka godzin nie było problemy ale błędy, bugi i crashe nie pozwalają na granie #steam #gry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MetalowyBieg: Bez problemu dostaniesz zwrot. Pierwszy ticket zamknie ci bot, bo masz ponad 2h gry, ale w drugim już trafisz do człowieka i jeżeli dobrze opiszesz swój problem to otrzymasz zwrot hajsu. Mój rekord to zwrot gry po ~150 godzinach (Ark Survival Evolved).
  • Odpowiedz
@LordDarthVader: Nawet jakby mi do tego dopłacali to bym nie brał. Nie mogę się doczekać punktu załamania kiedy ludzie już będą mieli tego dosyć i to wszystko runie jak domek z kart. W USA już zaczynają mieć tego dosyć, Teksas zakazał operacji zmiany płci na nieletnich, więc jest nadzieja.
  • Odpowiedz
Ma ktoś? Poleca?
Jak tam z serwerami wygląda, głównie interesuje mnie PvE bo nie mam czasu na granie codziennie w PvP
Mam już SCUM, DayZ
Jak tam z pojazdami wygląda?

MePix - Ma ktoś? Poleca? 
Jak tam z serwerami wygląda, głównie interesuje mnie PvE bo...

źródło: obraz_2023-06-18_144207363

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nauczyliście się jakiegoś języka obcego dzięki grom? Jakiego i z jakich gier? Spotkałem się z opinią, że wiele ludzi nauczyło/pomogło w nauce angielskiego poprzez gry RPG. Zastanawiam się czy nie spróbować jakiejś gry z hiszpańskim, żeby leciutko się wspomóc ( ͡º ͜ʖ͡º).

#naukaangielskiego #gry #rpg #angielski #jezykkangielski #jezykiobce #naukajezykow #kiciochpyta #
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spotkałem się z opinią, że wiele ludzi nauczyło/pomogło w nauce angielskiego poprzez gry RPG


@kickfire: Bardziem MMORPG. Samo RPG malo daje. Przy MMO trzeba czasem pisac/gadac :P

Angielski mialem w technikum wiec to nie jest miarodajne. Ale iemieckiego jako gowniak nauczylem sie z TV (dziadkowie mieli satelite a ja u dziadkow spedzalem wakacje i czasem lalo to pozostawala telewizja
  • Odpowiedz