Wszystko
Najnowsze
Archiwum
jakby ktoś chciał kupić nowe konto ze Starfield premium digital edition za 300ziko
@LuckyDice: Kolejka się już ustawia
@LuckyDice: kupno preorderu po ostatnich latach na rynku gier to wgl beka z typa a po drugie zamiast kupic w normalnym sklepie albo zaczekac do premiery bo przeciez gra w game pasie bedzie to mozna o grac za grosze i anulowac game passa lol.
#xbox #xboxseriesx #xboxseries #steam #gry
Mam problem z padem od Xboxa, podczas gry na PC w losowych momentach zaczyna wariować - gałką zaczynam operować głośnością, włącza mi się klawiatura windowsowa, pozostałe guziki kompletnie przestają działać. Dzieje się to w losowych momentach, czasem po 10 min gry a czasem po 2 godzinach, tak jakby jakieś zwarcie było...
Mam problem z padem od Xboxa, podczas gry na PC w losowych momentach zaczyna wariować - gałką zaczynam operować głośnością, włącza mi się klawiatura windowsowa, pozostałe guziki kompletnie przestają działać. Dzieje się to w losowych momentach, czasem po 10 min gry a czasem po 2 godzinach, tak jakby jakieś zwarcie było...
- 0
@vulcanitu: tak, normalnie na usb. Sprawdzałem różne wejścia, bez różnicy.
@Marvolauke: przeczyścić usb w padzie, zmienić kabel, zaktualizować soft pada, na PC się chyba dało
@ZwyklyRoman: @Marvolauke koleś miał wcześniej inny nick i miał na avatarze takiego furrasa. Wiem, ze jedno konto dostalo blokadę, bo sprawdzałem stare profile w komentarzach, a po tym zmienił wygląd swoich profili. Wysyłałem do supportu czat i linki jakie do mnie wysyłał, to mam mała nadzieje, ze przyłożyłem cegiełkę do jego blokady. Ogólnie koleś ma sporo takich kont mniejszych, z których spamuje i jedno konto „matkę” (xD), do którego
@Mellisuga: ten scam istnieje od przynajmniej 2015 xD pamiętam jak pisał do mnie wtedy jakiś gościu właśnie z propozycją moderowania jakiejś ruletki + miałbym możliwość ustawiania wyników losowania, nawet mi pisał żebym wybrał 1 gościa to ustawi mu wygrana w następnej rundzie xDD oczywiście wszyscy "gracze" to były boty, odpisałem mu coś żeby postarał się bardziej z tym scamem to nagle napisał że rucha mi matke, wcześniej pisaliśmy po angielsku
- 0
o kurde #steam inaczej teraz wygląda
@paczelok: p--------e jednym słowem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@duszek360: jesli gra sama w sobie nie potrzebuje dostępu do internetu to możesz
@duszek360 każda gra którą ja gram działa normalnie offline. Steam sam z siebie nie ma żadnego zabezpieczenia przed graniem bez internetu, jedynie sama gra może go wymagać, ale ja sie narazie na taką grę nie natknąłem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Mellisuga: Na padzie. Forza to Forza marka sama w sobie. Jak grałem wcześniej to mocno się wkręciłem tyle, że tutaj wszystko od początku ale co tam( ͡° ͜ʖ ͡°)
@careimuarop: jak masz forze na xboxie to masz tez na pc nie musisz kupowac drugi raz dodatkowo wszystkie auta itd przechodza mozesz grac tu i tu na przemian
- 3
2
Deponia powraca! Niestety nie tak jakbyśmy tego chcieli

Deponia jest jedną z najbardziej znanych i szanowanych serii przez fanów przygodówek point and click. Nie znam chyba żadnej osoby, której ta seria na swój sposób nie skradła serca i nie wypowiadałby się o niej w samych pozytywach. Przeglądając internet natrafiłem na informacje o trwających pracach
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#steam https://i.imgur.com/hmS89b3.png
fajny ten nowy steam, skróty mi nie działają z -login, często wywala błąd przy próbie logowania, tak zwane nieskończone ładowanie, większe zużycie ramu oraz wiele innych błędów.
fajny ten nowy steam, skróty mi nie działają z -login, często wywala błąd przy próbie logowania, tak zwane nieskończone ładowanie, większe zużycie ramu oraz wiele innych błędów.
źródło: maxresdefault
Pobierz- 1
Hotshot Racing: JT7N7-9CDXF-D82?J
?=X
Nie jestem pewien, czy będzie działał, bo chyba miał ograniczenie czasowe.
#steam
?=X
Nie jestem pewien, czy będzie działał, bo chyba miał ograniczenie czasowe.
#steam
@dreszczykemocji: Ludzie kupowali SteamDecki i sprzedawali na Allegro.
- 0
Duża aktualizacja dla klienta steam, interfejs graficzny został zmieniony na bardziej przejrzysty.
A już myślałem, że coś u mnie się popsuło.
A już myślałem, że coś u mnie się popsuło.
Z radością ogłaszamy, że właśnie udostępniliśmy nową wersję klienta Steam dla wszystkich.
Ta aktualizacja zawiera wszystkie nowe funkcje klienta pulpitowego Steam, które zostały przetestowane i dostrojone w gałęzi beta.
Zanim przejdziemy do szczegółów, chcielibyśmy bardzo szybko podziękować naszym beta-testerom – nie moglibyśmy udostępnić tej aktualizacji bez wszystkich waszych bezcennych opinii i zgłoszeń błędów!

@Pawci0o: e, jestem w becie, na początku ciężko sie przyzwyczaić, ale ogolnie ok, jedynie nakladka w grze lekko do zmiany
- 2
Mireczki, co myślicie o nowym systemie wyboru broni w cs2?
Zastąpili system kółkowy klasyczną tabelą, oraz ograniczyli możliwość wyboru do 5 wybranych przez siebie broni w każdej z kategorii, łącznie 15 sztuk na mecz.
Przykład: W kategorii pm musimy się zdecydować na 5 konkretnych z 12 dostępnych do wyboru broni.
Przynajmniej skończy się trollowanie. W jednej rundzie z auto kampą, a w następnej spamowanie negewem.
Gdyby tego było mało, to już nie ma sztywnego podziału pomiędzy
Zastąpili system kółkowy klasyczną tabelą, oraz ograniczyli możliwość wyboru do 5 wybranych przez siebie broni w każdej z kategorii, łącznie 15 sztuk na mecz.
Przykład: W kategorii pm musimy się zdecydować na 5 konkretnych z 12 dostępnych do wyboru broni.
Przynajmniej skończy się trollowanie. W jednej rundzie z auto kampą, a w następnej spamowanie negewem.
Gdyby tego było mało, to już nie ma sztywnego podziału pomiędzy
źródło: cs
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pawci0o Mervo czy to Ty ? :o
- 2
Hej VR-ove świry! Na Humble jest bardzo fajna promocja na 7 tytułów.
https://www.humblebundle.com/games/upload-vr?ref=uploadvr.com
#humblebundle #vr #gry #oculus #steam
https://www.humblebundle.com/games/upload-vr?ref=uploadvr.com
#humblebundle #vr #gry #oculus #steam
@S-Type: Sam pistol wip kosztuje coś koło całej tej paczki, więc się opłaca.
@S-Type: To ja od siebie dorzucę inny zestaw na Fanatical (często promki i bundle lesze niż na samym Bundlu XD )
https://www.fanatical.com/pl/bundle/bethesda-vr-collection
https://www.fanatical.com/pl/bundle/bethesda-vr-collection
- 0
Dlaczego #starfield nie jest dostępny na #epicgames ? #steam zapłacił za ekskluzywność?
#gry #kiciochpyta
#gry #kiciochpyta
Media Expert tłumaczy się, dlaczego sprzedawali o 1400 zł drożej Steam Decka niż Valve w swoim sklepie.
#steamdeck #valve #steam #mediaexpert #elektronika #pc #pcmasterrace #januszebiznesu
#steamdeck #valve #steam #mediaexpert #elektronika #pc #pcmasterrace #januszebiznesu
źródło: temp_file.png2538717753073421466
Pobierz@CzystaOdra: prawa konsumenta XD Ładnie odklejone - jak każdy sklep uważa polskiego konsumenta za złodzieja i oszusta oraz dąży do tego, by nie uznać reklamacji xD
Nie musi wnosić oparty rezerwacyjnej - czyli 20 zł, które potem jest od liczne od ceny xd
- 0
#steam
Czy ktoś z Was korzysta może z SDA (SteamDesktopAuthenticator)? Jeśli tak, to prosiłbym o zweryfikowanie czy nie macie problemu z zalogowaniem na konto przez aplikację ("Selected Account" -> "Login Again"). Ogólnie aby korzystać z apki nie jest konieczne logowanie się ponownie mając już wszystko skonfigurowane ale raz na jakiś czas jest to konieczne jeśli chce się mieć możliwość potwierdzania ofert wymiany (tak było zawsze); problem polega na tym, że
Czy ktoś z Was korzysta może z SDA (SteamDesktopAuthenticator)? Jeśli tak, to prosiłbym o zweryfikowanie czy nie macie problemu z zalogowaniem na konto przez aplikację ("Selected Account" -> "Login Again"). Ogólnie aby korzystać z apki nie jest konieczne logowanie się ponownie mając już wszystko skonfigurowane ale raz na jakiś czas jest to konieczne jeśli chce się mieć możliwość potwierdzania ofert wymiany (tak było zawsze); problem polega na tym, że
- 0
Siema.
Wiem, że są jakieś promki od czasu do czasu na #steamdeck i zastanawiam się kiedy możliwa jest kolejna po tej marcowej aka
gdzie na chwilę obecną można wytargać jakoś w miarę tanio nówkę?
Bo chyba na alle…o i ol…x wyprzedali już scalperzy wszystkie z wiosennej promocji, a mi się zachciało tej konsolki. Oczywiście w grę wchodzi wyłącznie wersja 64GB, w której sam sobie ten dysk wymienię i przykleje szkło.
Wiem, że są jakieś promki od czasu do czasu na #steamdeck i zastanawiam się kiedy możliwa jest kolejna po tej marcowej aka
gdzie na chwilę obecną można wytargać jakoś w miarę tanio nówkę?
Bo chyba na alle…o i ol…x wyprzedali już scalperzy wszystkie z wiosennej promocji, a mi się zachciało tej konsolki. Oczywiście w grę wchodzi wyłącznie wersja 64GB, w której sam sobie ten dysk wymienię i przykleje szkło.
- 3
@tadocrostu dzięki!
Kurde nie potrafię oprzeć się wrażeniu, ze Twoja odpowiedz została wygenerowana przez „ai” ;)
Kurde nie potrafię oprzeć się wrażeniu, ze Twoja odpowiedz została wygenerowana przez „ai” ;)































#gry #pytanie #pytaniedoeksperta