W tym miesiącu powinniśmy dostać coś konkretnego, 14 czerwca prawdopodobnie coś wydarzy się, bo csgo nie będzie od tego dnia przyjmować zgłoszeń o błędach, nie będzie przyjmować zgłoszeń o haxy, i od 14 czerwca nie będzie już nigdy więcej aktualizacji w cs:go, będzie można legalnie haxować bez bana. ( ͡° ͡°)
#csgo #steam #gry #cs2 #counterstrike2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś showmatch ma być z CSa 2

THE IEM DALLAS 2023 SHOWMATCH
Sunday, June 4th
11:00 CDT / 18:00 CEST

Ciekawy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sorki za użycie tagu #vampiresurvivors, ale powinna Wam się spodobać :D Gra jest serio solidna
Jest sporo perków, są różne postacie, bronie, umiejętności, podobnie się rozkręca a i po pewnym czasie można się pogubić na planszy
:P
Gram już parę godzin a czuję, że wsiąknę na dłużej.
Na #steam za 34 zeta, imho warto
#gry
acidd - Sorki  za użycie tagu #vampiresurvivors, ale powinna Wam się spodobać :D  Gra...

źródło: 20230531134122_1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka, mam pytanie.

Czy można grać w rdr 2 bez konieczności włączania internetu za każdym razem jak grę włączam?

Mój brat dał mi passy do swojego konta na steam i pykam w jego gierki, on ma passy do mojego i też gra jak ma ochotę. Ma dla nas to więcej sensu, niż kupować grę, skoro druga osoba ma ją już na swoim koncie. Wypożyczanie gier, średnio się sprawdza, bo trzeba się wylogować jak druga
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Atreyu na tym udostępnianiu to jest jeszcze gorzej xD
Chciałem kupić, ale jest problem znaleźć klucz na steama.

Właśnie myślę czy nie spiracić tej gry lepiej xD Kiedyś można było pożyczyć komuś grę jak w nią nie grałeś, albo sprzedać, a teraz wszystko w dystrybucji cyfrowej i musisz bulić
  • Odpowiedz
@Garztam: Launcher Rockstara da się uruchamiać offline edytując na pulpicie skrót
"C:\Program Files\Rockstar Games\Launcher\LauncherPatcher.exe" -scOfflineOnly

Pograsz z tydzień, nie pamiętam ile, a potem znów wymusi zalogowanie online, a potem znów możesz grać offline cały czas.
Zatem nie odpalasz najpierw gry na Steam, jak nie masz włączonego Launchera w trybie offline, tylko najpierw włączasz Launcher ze Steama w trybie offline, albo odpalasz z Launchera, który odpala Steam, bo gra też wskakuje
  • Odpowiedz
Kochani, posprzedawałem syf w postaci skórek, skrzynek itd, które do mnie wpadły przez ostatnie 10 lat nas STEAM i uzbierałem kilkaset złotych. Czy te pieniądze mogę sobie przelać na własny rachunek bankowy?

#steam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glimpse0fTheFuture: najprościej na jakimś steamtrades.com wbić i posprzedawać gry w formie giftów za ~80% wartości na paypala i potem sobie przelać na konto - jest jeszcze bazar łowców, ale tam max wartość wystawionej gry jest zalężności
  • Odpowiedz
@CzystaOdra: wiedźminek to im akurat wyszedł, nie można powiedzieć, jedyna gra, oprócz serii gta, która mnie wciągnęła na dłużej niż parę h
  • Odpowiedz
#grynapc #grykomputerowe #laptopy #pytaniedoniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #steam

Mirki i Mirabele kupiłem sobie nowego laptopa do obsługi programów graficznych. Parametry ma niezłe dlatego chciałem sobie też w coś pograć na nim w wolnych chwilach. Moja przygoda z grami skończyła się na PS4. Oatatni raz na PC grałem może z 8 lat temu. Zainstalowalem sobie Steam i załozyłem konto, żeby jakieś gierki pobrać.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JestemKucykiem: No to streamuj po prostu, jak nie wyglądasz tragicznie(chociaż takie przypadki też są i streamują z dobrą średnią widzów) to powinno się udać. Zawsze możesz zostać internetową dziewczyną jakiegoś średniego streamera, dużo samotnych zaniedbanych panów szuka swoich waifu. Załóż swojego discorda i pozwól efektowi kuli śnieżnej zrobić resztę. Jak jesteś fajną osóbką to dasz radę, jak nie to przykro mi. Co planujesz streamować?
  • Odpowiedz
Ostatnio głośno w necie o stronkach w stylu game access czy dostępy.com, postanowiłem to dziś sprawdzić bo byłem ciekaw czy w ogole odpale te gry, no i kupiłem dostęp do red dead redemption 2 za 6 zł na tej stronce, dostałem na e-maila dane do konta steam,ściągnąłem gierkę pograłem 20 minut - ktoś się zalogował na to konto i mnie wyebao z servera xD I tak caly czas pogra sie chwile i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na wstępie dodam, że próbowałem rozgooglowac problem i niestety tylko się zapetlilem.

Mam dwóch synów. Z gier starszy ma Fife23, Minecrafta i kilka mniej znanych z konta Microsoft. To wszystko było zakładane na moje adresy e-mail. W tym tygodniu mlodszy dostał swój komputer. Czy jest jakaś możliwość aby zainstalować ww. gry u niego, czy musialbym kupić je jeszcze raz na osobny mail? Trochę średnio by mi się uśmiechało kupować teraz wszystko x2.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach