Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 5

- 3

- 0
- 5
@Aeny: pracy jest dość na zachodzie, a jeśli starfuck podniesie pensje ludziom to wszyscy są szczęśliwi, a i automatyzacji i tak nie da się zwiększyć.
- 2
W usa przemysł został wyprzedany przez magi taczer, w dokładnie tak sam sposób jak u nas robił balcerowicz. Wydatki socjalne i dopłaty za magi były takie same jak wcześniej, ale kasa została odebrana szkołom,
- 12
źródło: comment_DB2429XcxXcCyc3xrfuTDTg1otAScJQI.jpg
Pobierz2
Polscy pracownicy ratunkiem dla niemieckiego Starbucksa. "To obrzydliwa...

Poważne kłopoty mają niemieckie kawiarnie sieci Starbucks. Ogłoszony właśnie strajk pracowników sektora gastronomicznego w tym kraju wywołał niepokój zarządu. Z obawy, że sytuacja może uderzyć w punkty amerykańskiego giganta, do polskich pracowników wysłano wiadomość. Zawarto w niej...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
- 0
- 12
- 0
- 2

- 3
#jedzenie #kawa #starbucks #fastfood #polskiyoutube #youtube
źródło: comment_bwg5u9qujcULKSDAKJ0CJb2UU8rjbW2X.jpg
Pobierz#starbucks
- 3
17
Jak brak kawy wyzwala agresję u kobiety

A poszło o głupią przestrzeń między samochodami w kolejce samochodowej do Starbucks xD
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
LEGO Starbucks, gorąca kawa z maszyny zbudowanej z klocków LEGO

Akurat prezentują wersję z Starbucks ale z pewnością można używać swojej ulubionej kawy :)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Jesienna kawa cynamonowo-kokosowa

Jesienna aura potrafi człowieka prygnębić. Dlatego - przynajmniej u mnie - nie obędzie się bez pysznej kawy :) Moja ulubiona jest ostatnio rozgrzewająca, z nutą kokosu i cynamonem. Co sądzicie o ta...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 1
- 8
- 5
- 4
- 1
Mieszkam na Pomorzu, w małym miasteczku 40k, 120km od Trójmiasta. Rzeczywiście są typy co chwalą się "no wiesz, mamy meble z Ikei" xD
MAM 25% ZNIŻKI W KFC, BURGER KING I PIZZA HUT (ORAZ STAR BUcKS, ALE NIE MA W KOSZALINIE) I NIE BARDZO MAM CO Z TYM ZROBIĆ A W-----A MNIE MOJA PRACA "DZIĘKI" KTÓREJ MAM TĄ ZNIŻKĘ --- CZYT. AMREST -> WIĘC W RAMACH WŁASNEGO ODWETU CHCIAŁAM KOMUŚ TO ODDAĆ !!!
A CO MAM W ZAMIAN?? PIECZĄTKI
- 2
kto nigdy nie pracował tylko idzie po dychę do rodziców na "fajki"
@MalaHierba: No tak, skąd ja wiem jak działa firma skoro nigdy nie pracowałem, IT GM REGIONALNY przecież ci to nic nie mówi prawda?























