@jokefake: starbucks płacił śmieszne grosze, w niemczech pracownicy mieli dość złego traktowania i niskich stawek, a starfucks ani ich nie chciał zwolnić, ani dać podwyzek, to ci zaczęli straktować. Starfucks postanowił więc zatrudnić po taniości cebulaków.

@Aeny: pracy jest dość na zachodzie, a jeśli starfuck podniesie pensje ludziom to wszyscy są szczęśliwi, a i automatyzacji i tak nie da się zwiększyć.
  • Odpowiedz
@Aeny: przeciez w detroit wszystko jebło, bo firmy od pokoleń były zarządzane przez kolesiów, a kasa szła w zarząd, a nie inzynierów, rozwój, czy poprawę jakości. Popatrz na to jaki złom usa produkowało w latach 80-90.
W usa przemysł został wyprzedany przez magi taczer, w dokładnie tak sam sposób jak u nas robił balcerowicz. Wydatki socjalne i dopłaty za magi były takie same jak wcześniej, ale kasa została odebrana szkołom,
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: poważnie płacą najniższą stawkę godzinową? Z punktu widzenia firmy/inwestora to zajebiście bo kawa kosztuje tyle co w UK a obsługa tyle co w PL i jedziesz na zajebistej marży.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki... Czy jeśli w #starbucks jako imię podałbym "Mój Panie", to czy przy wydawaniu zawołali by mnie "Late karmelowe Mój Panie?"
#c--------------l i trochę #heheszki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, szukam chętnych którzy w zamian za 25 % zniżki podbiją mi pieczątki w burger kingu!!!

MAM 25% ZNIŻKI W KFC, BURGER KING I PIZZA HUT (ORAZ STAR BUcKS, ALE NIE MA W KOSZALINIE) I NIE BARDZO MAM CO Z TYM ZROBIĆ A W-----A MNIE MOJA PRACA "DZIĘKI" KTÓREJ MAM TĄ ZNIŻKĘ --- CZYT. AMREST -> WIĘC W RAMACH WŁASNEGO ODWETU CHCIAŁAM KOMUŚ TO ODDAĆ !!!
A CO MAM W ZAMIAN?? PIECZĄTKI
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kto nigdy nie pracował tylko idzie po dychę do rodziców na "fajki"


@MalaHierba: No tak, skąd ja wiem jak działa firma skoro nigdy nie pracowałem, IT GM REGIONALNY przecież ci to nic nie mówi prawda?

  • Odpowiedz