byłem w tym legendarnym #starbucks iiiii tak średnio bym powiedział xD w kawiarniach prywatnych kawa jest o wiele lepsza i jednocześnie tańsza a cena w mojej ocenie nie gra aż takiej roli, bo rozumiem, że można wydać więcej i kupić naprawdę dobrą kawę tyle że ona jest okej ale nic poza tym, lepiej iść do dobrej prywatnej kawiarni.

#oswiadczeniezdupy #kawa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zdecydowanie się zgadzam z Tobą, tez żyłem mitem Starbucksa aż w końcu tan poszedłem sprawdzić na własnym podniebieniu wspaniałość legend o pysznej kawie. Wyszedłem z przemieszanym poczuciem w----u/rozczarowania wynikający z faktu, ze wydałem dużo pieniążków na coś, co smakowało średnio. Od tamtej pory więcej do Starbucksa nie poszedłem, wole inne kawiarnie czy to prywatne czy nawet sieciowe. Szkoda kasy na przeciętna kawę z modnej sieci kawiarni
  • Odpowiedz
Ktoś byłby zainteresowany darmową kawą w starbucksie? Uzbierałem punkty, a jestem poza krajem i za 7 dni wygaśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba tylko udowodnić, że naprawdę chcesz i masz jak odebrać ( ͡º ͜ʖ͡º)

#starbucks #kawa #rozdajo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Więcej osób zamawia na wynos. Rano przechodnio spiesząc się na autobus/tramwaj etc do szkoły, pracy Czy na spotkanie biorą szybko na wynos i delektują się w drodze. Inaczej sprawa wyglada w wolne dni czy wieczory, gdzie ludzie chcą usiąść sobie w lokalu i zjeść ciastko, wypić kawę porozmawiać ze znajomymi
  • Odpowiedz
Czy ktoś z was pracował w #starbucks? Chciałabym zadać kilka pytań
1. Jakie zarobki (konkretnie chodzi o #warszawa) i czy jest jakieś pole do negocjacji?
2. Jaka rotacja pracowników? Średnio co ile ludzie się zmieniają?
3. Ogólnie jak oceniacie pracę tutaj?
4. Czy można sobie brać jakieś płatne urlopy jeśli chce sie jechac na jakieś wakacje?

#praca #pracbaza
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@laczka: Nie pracowałam w Starbucksie, ale mam znajome pracujące w innych kawiarniach. Wątpię, by w Starbucksie było inaczej niż w tamtych sieciówkach, bo wtedy wszyscy kandydaci pchaliby się tam. Czyli ogólnie umowa zlecenie. Zarobki najniższe, jakie tylko mogą być. Premii nie ma albo jakieś niskie i ciężkie do wypracowania. To jest typ roboty, w której na pracowniku się maksymalnie oszczędza. Z rotacją myślę, że bywa różnie i wiele zależy od
  • Odpowiedz
  • 1
@MaxiimumR O, super. Będziesz robiła takie ekstra wyczesane wzorki? A zrobiłabyś króliczki? ()

Umiesz robić drinki? Może oprócz takiej zwykłej pracy dałabyś jakieś ogłoszenie w internecie? Teraz jest dużo fajnych imprez. Rok temu byłam na takiej imprezie - parapetówce i był student, który robił na początku wyczesane kawy i herbaty, a pod wieczór drinki. Smak genialny (ʘʘ)
Siaa - @MaxiimumR O, super. Będziesz robiła takie ekstra wyczesane wzorki? A zrobiłab...

źródło: comment_YGX4jM7F2l616yohoIMEbay7OG6cgqWC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Siaa: Nie umiem, ale z chęcią się nauczę! B) Na razie uderzę w kawiarnie, kto wie, moze niedługo w bary? A kiedy ma być lepszy czas na tego typu prace jak właśnie nie na studiach? Najśmieszniejsze jest to, że mam oferty innej, „lepszej” pracy, tyle że za biurkiem, ale autentycznie po prostu chcę iść do ludzi i nauczyć się robić dobre napoje xD Czuję, że będzie to dla mnie chwilowa
  • Odpowiedz