#komputery #software #procesory #podzespoly Doradzcie co wybrać do ulepszenia, procesor DualCore Intel Pentium E5200, 2500 MHz (12.5 x 200) czy pamięć DIMM3: Samsung M3 1gb DIMM1: Hynix HYMP 2GB? czy może oba?:> ! a tak na marginesie temperatura 68' na procesorze przy bezczyności to dużo?:x
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#software #komputery #windowsvista #youtube
hej mam problem:x
otóż mój #slimjet Wersja 10.0.13.0 (oparty o Chromium 50.0.2661.75)
nie czyta filmów z youtube filmy na tym portalu nie działają, wygląda to tak jak by nie obsługiwał wymienionych formatów.
Jednak na innych stronach filmy śmigają tylko na youtube mam z tym problem, przez co na #wykop też, muszę kazdy film otworzyć w YT
s.....k - #software #komputery #windowsvista #youtube 
hej mam problem:x 
otóż mój ...

źródło: comment_iMr5pP4fh4lG67eX87KDps0P8ArWpp3c.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szukajek: Slimjet nie wspierał wtedy VP8 i H264, problem rozwiązywało się instalując Chrome

A teraz poproszę złotą łopatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: Mint jest w pełni wystarczający dla normalnego człowieka. Nawet moja siostra tego używa bo jej stary laptop dużo lepiej na tym działa niż na windowsie.
Ani ja ani ona nigdy Linuxa nie używaliśmy ale jakoś się do tego przyzwyczaiła.
  • Odpowiedz
Znacie jakieś organizery? Aplikacje OnLine w których można wpisywać sobie jakieś wydatki, opłaty i inne takie? Mam ich trochę na głowie i tak jak przystało na staroszkolnego gościa wklepałem to sobie wszystko w #excel
Tylko że Excel wygląda TRAGICZNIE. No spójrzcie na obrazek poniżej...
Wszystko jest nieczytelne, wpisane zdania nachodzą jedno na drugie między komórkami, wszystko rozciąga się w nieskończoność i inne takie.

Może istnieje jakiś należyty sposób
Bunch - Znacie jakieś organizery? Aplikacje OnLine w których można wpisywać sobie jak...

źródło: comment_kuPnSXAUfDNTU5vlDIG4qow95YZcPJ1w.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirunie z #pcmasterrace #windows #windows10 #software

jest taki problem, mam do kompa wpięte głośniki przez kartę muzyczną jako jedno wyjście dźwięku i telewizor przez HDMI które jest drugim wyjściem dźwięku

problem taki, że mogę dźwięk odtwarzać albo przez głośniki albo przez telewizor, mam pytanko do was

czy jest jakiś soft który by kierował dźwięk do głośników jeśli mam apkę na monitorze kompa, a powiedzmy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki pomóżcie ,

jak połączyć zdjęcia w film-animację ? odstępy czasowe między zdjęciami pare sekund plus pod każdym zdjęciem jakiś tekst wstawić ?

Polećcie jakiś prosty program aby to w miare szybko zrobić ?

#pcmasterrace #software
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, polećcie jakiś sprawdzony program do przyśpieszenia kompa z Win10.1, przydałoby się jeszcze, żeby nie ściągał przy okazji syfu typu specjalny instalator itp.

#komputery #windows #software
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PlantatorCebuli: nie, oczywiście prąd nie jest stały, ale początek ładowania nie w pełni naładowanego telefonu zwykle jest podobny. Jeśli nie masz pewności, zawsze możesz zrobić próbę na dwóch przewodach i porównać :)

Rezystor - w sensie obciążenie na końcu przewodu i pomiar napięcia? Tak, byłby lepszy. Ale wymagałby użycia miernika, tegoż rezystora, umiejętności dobrania odpowiedniego (bo żeby takie badanie miało sens, musiałby to być kilkuomowy opornik o całkiem sporej mocy),
  • Odpowiedz
@ktomatakiloginjakja: bardzo miło z twojej strony, ze przetlumaczyles to podsumowanie nowości i dodałeś pod tagiem, opcja z renderowaniem cienia bez podłogi zajebista. Wcześniej tez była, ale trzeba było trochę pokombinować w post processingu blenderowym, a teraz out of the box.
  • Odpowiedz
ja jestem jakiś chyba za głupi na #linux albo tam nawet tworzenie bootowalnego pendrive, który nie jest kolejnym distro linuxowym jest skomplikowane. bo póki co to używałem unetbootin i nie działało, próbowałem samym dd jako raw data wysłać i nie działa. później znalazłem instrukcje jak to zrobić wedle twórcy tego narzędzia i oczywiście nie działało xD
gdyby kogoś interesowała co chciałem dodać http://www.ultimatebootcd.com/

#pcmasterrace #software #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach