#komputery #software #procesory #podzespoly Doradzcie co wybrać do ulepszenia, procesor DualCore Intel Pentium E5200, 2500 MHz (12.5 x 200) czy pamięć DIMM3: Samsung M3 1gb DIMM1: Hynix HYMP 2GB? czy może oba?:> ! a tak na marginesie temperatura 68' na procesorze przy bezczyności to dużo?:x
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2

Elec
- 0
( ಠ_ಠ)
#software #komputery #windowsvista #youtube
hej mam problem:x
otóż mój #slimjet Wersja 10.0.13.0 (oparty o Chromium 50.0.2661.75)
nie czyta filmów z youtube filmy na tym portalu nie działają, wygląda to tak jak by nie obsługiwał wymienionych formatów.
Jednak na innych stronach filmy śmigają tylko na youtube mam z tym problem, przez co na #wykop też, muszę kazdy film otworzyć w YT
hej mam problem:x
otóż mój #slimjet Wersja 10.0.13.0 (oparty o Chromium 50.0.2661.75)
nie czyta filmów z youtube filmy na tym portalu nie działają, wygląda to tak jak by nie obsługiwał wymienionych formatów.
Jednak na innych stronach filmy śmigają tylko na youtube mam z tym problem, przez co na #wykop też, muszę kazdy film otworzyć w YT
źródło: comment_iMr5pP4fh4lG67eX87KDps0P8ArWpp3c.jpg
Pobierz- 3
siema, mam problem z vivaldim po instalacji linux minta gdy klikam sobie na listę rozwijaną to mam takiego babola jak na obrazku
co robicz jak żyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#linux #linuxmint #linuxmasterrace #informatyka #software #vivaldi
co robicz jak żyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#linux #linuxmint #linuxmasterrace #informatyka #software #vivaldi
źródło: comment_dB0F4mckmvwrHi9b8MMtYoylcuPWY5ZV.jpg
Pobierz- 1
@Jestem_Tutaj: Mint jest w pełni wystarczający dla normalnego człowieka. Nawet moja siostra tego używa bo jej stary laptop dużo lepiej na tym działa niż na windowsie.
Ani ja ani ona nigdy Linuxa nie używaliśmy ale jakoś się do tego przyzwyczaiła.
Ani ja ani ona nigdy Linuxa nie używaliśmy ale jakoś się do tego przyzwyczaiła.
- 1
- 6
Znacie jakieś organizery? Aplikacje OnLine w których można wpisywać sobie jakieś wydatki, opłaty i inne takie? Mam ich trochę na głowie i tak jak przystało na staroszkolnego gościa wklepałem to sobie wszystko w #excel
Tylko że Excel wygląda TRAGICZNIE. No spójrzcie na obrazek poniżej...
Wszystko jest nieczytelne, wpisane zdania nachodzą jedno na drugie między komórkami, wszystko rozciąga się w nieskończoność i inne takie.
Może istnieje jakiś należyty sposób
Tylko że Excel wygląda TRAGICZNIE. No spójrzcie na obrazek poniżej...
Wszystko jest nieczytelne, wpisane zdania nachodzą jedno na drugie między komórkami, wszystko rozciąga się w nieskończoność i inne takie.
Może istnieje jakiś należyty sposób
źródło: comment_kuPnSXAUfDNTU5vlDIG4qow95YZcPJ1w.jpg
PobierzTylko że Excel wygląda TRAGICZNIE. No spójrzcie na obrazek poniżej...
@Bunch: A to nie nasza wina, że nie umiesz obsługiwać programu
Komentarz usunięty przez autora
- 2
- 2
mirunie z #pcmasterrace #windows #windows10 #software
jest taki problem, mam do kompa wpięte głośniki przez kartę muzyczną jako jedno wyjście dźwięku i telewizor przez HDMI które jest drugim wyjściem dźwięku
problem taki, że mogę dźwięk odtwarzać albo przez głośniki albo przez telewizor, mam pytanko do was
czy jest jakiś soft który by kierował dźwięk do głośników jeśli mam apkę na monitorze kompa, a powiedzmy
jest taki problem, mam do kompa wpięte głośniki przez kartę muzyczną jako jedno wyjście dźwięku i telewizor przez HDMI które jest drugim wyjściem dźwięku
problem taki, że mogę dźwięk odtwarzać albo przez głośniki albo przez telewizor, mam pytanko do was
czy jest jakiś soft który by kierował dźwięk do głośników jeśli mam apkę na monitorze kompa, a powiedzmy
- 4
Mireczki pomóżcie ,
jak połączyć zdjęcia w film-animację ? odstępy czasowe między zdjęciami pare sekund plus pod każdym zdjęciem jakiś tekst wstawić ?
Polećcie jakiś prosty program aby to w miare szybko zrobić ?
#pcmasterrace #software
jak połączyć zdjęcia w film-animację ? odstępy czasowe między zdjęciami pare sekund plus pod każdym zdjęciem jakiś tekst wstawić ?
Polećcie jakiś prosty program aby to w miare szybko zrobić ?
#pcmasterrace #software
- 3
- 3
#filmy #software #programy #pcmasterrace
Mirki, jaki jest najlepszy i co najwazniejesz najprostszy program do wtapiania napisów do filmów tak by zachowac jaknajlepsza jakosc?
Mirki, jaki jest najlepszy i co najwazniejesz najprostszy program do wtapiania napisów do filmów tak by zachowac jaknajlepsza jakosc?
- 2
@bitcoholic wbudowany defender i zdrowy rozsądek. Nic więcej nie potrzebujesz.
- 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Wczoraj wydałem swój pierwszy projekt open source! Octopus - wewnętrzna baza wiedzy ze wsparciem diagramów dla zespołów technicznych i produktowych: https://github.com/livechat/octopus
Wrzucam, może się komuś przyda :) My w LiveChat już korzystamy!
#opensource #programowanie #webdev #frontend #software #javascript #react
Wrzucam, może się komuś przyda :) My w LiveChat już korzystamy!
#opensource #programowanie #webdev #frontend #software #javascript #react
@denver: trochę nazwa feralna, ponieważ jest już octopus deploy
- 0
@ja_tu_czytam: nie od dzis wiadomo, nazywanie rzeczy jest trudniejsze od ich tworzenia ;)
- 2
Jak sprawdzić ile mA pobiera urządzenie podłączone przez USB do kompa?
Posiadam multimetr, ale ciężko go wykorzystać w takiej sytuacji, może są jakieś programy do tego?
#elektronika #usb #komputery #software
Posiadam multimetr, ale ciężko go wykorzystać w takiej sytuacji, może są jakieś programy do tego?
#elektronika #usb #komputery #software
- 8
@patryk_t: kup sobie (najlepiej bezpośrednio na aliexpres - najtaniej będzie, choć i na allegro po 20zł widzę) taką zabaweczkę, przyda się nieraz choćby do testowania badziewnych kabli USB
źródło: comment_zu0K6a9cbWDOmPC4u7cXBEykbjt5hpYo.jpg
Pobierz- 1
@PlantatorCebuli: nie, oczywiście prąd nie jest stały, ale początek ładowania nie w pełni naładowanego telefonu zwykle jest podobny. Jeśli nie masz pewności, zawsze możesz zrobić próbę na dwóch przewodach i porównać :)
Rezystor - w sensie obciążenie na końcu przewodu i pomiar napięcia? Tak, byłby lepszy. Ale wymagałby użycia miernika, tegoż rezystora, umiejętności dobrania odpowiedniego (bo żeby takie badanie miało sens, musiałby to być kilkuomowy opornik o całkiem sporej mocy),
Rezystor - w sensie obciążenie na końcu przewodu i pomiar napięcia? Tak, byłby lepszy. Ale wymagałby użycia miernika, tegoż rezystora, umiejętności dobrania odpowiedniego (bo żeby takie badanie miało sens, musiałby to być kilkuomowy opornik o całkiem sporej mocy),
- 2
Mireczki jak to jest z programem #sketchup? Niby darmowy a instaluje się domyślnie wersja Pro Trial. Co się dzieje po wygaśnięciu tej licencji? Skąd wziąć darmową?
#kiciochpyta #projektowanie #software #komputery
#kiciochpyta #projektowanie #software #komputery
Nowości w Blenderze 2.79 http://crystalfox.pl/blender-2-79-przeglad-nowosci/
Nie udało mi się wszystkiego przetłumaczyć, ale i tak jest tego sporo. Starajcie się nie zauważać, że strona jest w trakcie tworzenia.
#blender #januszeblendera #grafika3d #grafikakomputerowa #software
Nie udało mi się wszystkiego przetłumaczyć, ale i tak jest tego sporo. Starajcie się nie zauważać, że strona jest w trakcie tworzenia.
#blender #januszeblendera #grafika3d #grafikakomputerowa #software
@ktomatakiloginjakja: bardzo miło z twojej strony, ze przetlumaczyles to podsumowanie nowości i dodałeś pod tagiem, opcja z renderowaniem cienia bez podłogi zajebista. Wcześniej tez była, ale trzeba było trochę pokombinować w post processingu blenderowym, a teraz out of the box.
@liptonforte: @czikapu: Thunderbird, The Bat (płatny)
- 0
@liptonforte: tylko Thunderbird
ja jestem jakiś chyba za głupi na #linux albo tam nawet tworzenie bootowalnego pendrive, który nie jest kolejnym distro linuxowym jest skomplikowane. bo póki co to używałem unetbootin i nie działało, próbowałem samym dd jako raw data wysłać i nie działa. później znalazłem instrukcje jak to zrobić wedle twórcy tego narzędzia i oczywiście nie działało xD
gdyby kogoś interesowała co chciałem dodać http://www.ultimatebootcd.com/
#pcmasterrace #software #
gdyby kogoś interesowała co chciałem dodać http://www.ultimatebootcd.com/
#pcmasterrace #software #
- 0
- 0
@PoczciwyJoime: zobacz to co linknąłem
#hardware #software #problemzkomputerem #pytaniedoeksperta #pcmasterrace
Wyłączyłem na chwilę głośniki, potem włączyłem je z powrotem. Od tamtej chwili głośniki nie chcą grać. Realtek wykrywa ich obecność, głośniki grają, jak włączę test. Nie grają przy otworzeniu pliku mp3 bądź filmu na youtube. Co robić?
Wyłączyłem na chwilę głośniki, potem włączyłem je z powrotem. Od tamtej chwili głośniki nie chcą grać. Realtek wykrywa ich obecność, głośniki grają, jak włączę test. Nie grają przy otworzeniu pliku mp3 bądź filmu na youtube. Co robić?




























