wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 11
- 1
Znacie jakiś system zarządzania projektami który posiada opcje:
Konfiguratora jak konfiguratora składania kompa? Wrzucę mu kilka kategorii produktów które potem przeklikam?
Bazę produktów do której mogę podpiąć pliki.
Najlepiej wersja do instalacji na serwerze
#it #informatyka #software
Konfiguratora jak konfiguratora składania kompa? Wrzucę mu kilka kategorii produktów które potem przeklikam?
Bazę produktów do której mogę podpiąć pliki.
Najlepiej wersja do instalacji na serwerze
#it #informatyka #software
jaki os na live usb polecacie? chce tylko zgrać parę rzeczy, bo mi się win10 wysypał
#software #it #informatyka #pytaniedoeksperta
#software #it #informatyka #pytaniedoeksperta
- 1
@DROPTABLEusers: knoppix albo system rescue cd, ale całkiem spoko również zachowuje się ubuntu 16.04
- 1
@DROPTABLEusers: WinPE10SergeiStrelecx642016.05.24_English.iso
Windows 10 uruchamiany z USB wraz z pokaźnym zasobem programów do odzyskiwania, kopi zapasowych, ratowania partycji itd itp.
WARTO
Windows 10 uruchamiany z USB wraz z pokaźnym zasobem programów do odzyskiwania, kopi zapasowych, ratowania partycji itd itp.
WARTO
Jak to się robiło żeby komp uruchamiał się z 4 rdzeni? Wpisywało się jakieś polecenie i wyskakiwało specjalne okienko gdzie było"uruchom przy starcie z 4 rdzeni" #pcmasterrace #software #komputery
@xmak nie wiem mam ssd
- 0
@niewiem1979: win+r wpisujesz msconfig dalej rozruch i zaawansowane.
Nie polecam bo zdarza się że po przestawieniu wartości potrafi się w ogóle nie odpalić bo przy logu windowsa freezuje a potem od paru restartów przy starcie na standardowym HDD potrafi się system wykrzaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie polecam bo zdarza się że po przestawieniu wartości potrafi się w ogóle nie odpalić bo przy logu windowsa freezuje a potem od paru restartów przy starcie na standardowym HDD potrafi się system wykrzaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Macie jakąś sprawdzoną stronę z której mógłbym ściągnąć XP? Drukarka działa tylko pod XP, stary rupieć i pod Ubuntu są problemy, jak to z linuxami i wsparciem 3rd party ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#windowsxp #windows #software #systemyoperacyjne
#windowsxp #windows #software #systemyoperacyjne
- 0
@dobry_programista: No tak, na basewin też mają XP. A witaminki można zdobyć z forum http://winclub.pl/, tylko trzeba się zarejestrować. @cmov
- 1
Mam w pracy monitor 42" cale, ciezko go wykorzystywac optymalnie. Nie lubie recznie ustawiac obok siebie okienek dwóch lub trzech programów.
Czy korzystacie z jakis programow do "organizacji" powierzchni monitora. Wyobrazam sobie coś takiego, że dziele ekran na strefy. Wskazuje w której strefie ma byc moje okienko i wtedy moge sobie w jednej strefie odpalic worda, w innej program pocztowy, itd. Jest coś takiego?
#monitory #windows #software
Czy korzystacie z jakis programow do "organizacji" powierzchni monitora. Wyobrazam sobie coś takiego, że dziele ekran na strefy. Wskazuje w której strefie ma byc moje okienko i wtedy moge sobie w jednej strefie odpalic worda, w innej program pocztowy, itd. Jest coś takiego?
#monitory #windows #software
@lufi: @scudetto: skrót windows + strzałka można rozszerzyć i np. skrót windows + prawy + góra (wciskamy najpierw windows i strzałka w prawo, a następnie cały czas mając wciśnięty przycisk windows wciskamy góra) program ułoży się w górnym prawym rogu - analogicznie można programy układać w każdym z rogów.
@lufi: no tak, zapomniałem dodać - działa to na Win 10, na Win 7 niestety nie (nie wiem jak na Win 8).
- 1
Mireczki potrzebna pomoc. Otóż wczoraj robiłem formata na lapku swojej dziewczyny i w pewnym momencie padł prąd, lapek bez baterii, więc też się wyłączył. Czym to poskutkowało nie trudno się domyślić.
System nie rusza, wszystko staje na logo Lenovo, w BIOS wejść nie mogę, działa jedynie boot menu z którego jestem w stanie odpalić ubuntu z pena, ale instalki windowsa z drugiego pena już nie.
Ktoś ma jakiś pomysł co z tym
System nie rusza, wszystko staje na logo Lenovo, w BIOS wejść nie mogę, działa jedynie boot menu z którego jestem w stanie odpalić ubuntu z pena, ale instalki windowsa z drugiego pena już nie.
Ktoś ma jakiś pomysł co z tym
- 1
Złożyłem dwa takie same komputery biurowe i mam problem z nimi, mianowicie po przejściu wstępnej instalacji Windowsa (gdzie są instalowane wszystkie składniki z pendrive) nie dochodzi do kolejnej części, bo się resetuje. Na początku myślałem, że coś może źle podłączyłem, ale przy drugim PC jest dokładnie to samo. Jaki może być tego powód? Windowsa z pendrive zmieniłem (zrobiłem nowego boota) i nie pomogło, ciągle to samo.
#komputer #pcmasterrace
#komputer #pcmasterrace
- 0
@Christophy: a co mogłem źle zrobić?
Ram musi być dobrze, bo w biosie czyta, bez procka by nie ruszył (?), dysk czyta, gdyby było źle to by nie przeszedł pierwszego etapu, nie wiem co mógłbym źle zrobić...
Jest to możliwe, aczkolwiek wydaje mi się, że nic by nie wywołało takiej reakcji, chyba że masz pomysł co sprawdzić?
Ram musi być dobrze, bo w biosie czyta, bez procka by nie ruszył (?), dysk czyta, gdyby było źle to by nie przeszedł pierwszego etapu, nie wiem co mógłbym źle zrobić...
Jest to możliwe, aczkolwiek wydaje mi się, że nic by nie wywołało takiej reakcji, chyba że masz pomysł co sprawdzić?
- 0
@ddaroo: pewnie w BIOSie masz coś źle ustawione. Przywróć domyślne ustawienia BIOSu.
- 2
- 2
Mirki, szukam programu do śledzenia mojego łącza. Chodzi mi konkretniej o to, żeby były informacje np. Czy np. w------o internet, jakie jest obciązenie łącza, ile co pobiera danych. Jakiś program ?
#internet #siecikomputerowe #sieci #software
#internet #siecikomputerowe #sieci #software
- 2
Siema Mirki
Mam juz dosc starego laptopa (MSI GX620) i ostatnio jak skladalem w nim filmik z wakacji przy pomocy Sony Vegas Pro to mnie wiecie co strzelalo ;P
Ooglnie kompa w domu uzywam bardzo rzadko wiec srednio mi sie oplaca kupowac nowego tylko po to zeby raz do roku poskladac film z wakacji ;)
I tu moje pytanie. Czy jest jakis program do podstawowej obrobki video ktory bedzie troche lepiej dzialal na starym kompie
Mam juz dosc starego laptopa (MSI GX620) i ostatnio jak skladalem w nim filmik z wakacji przy pomocy Sony Vegas Pro to mnie wiecie co strzelalo ;P
Ooglnie kompa w domu uzywam bardzo rzadko wiec srednio mi sie oplaca kupowac nowego tylko po to zeby raz do roku poskladac film z wakacji ;)
I tu moje pytanie. Czy jest jakis program do podstawowej obrobki video ktory bedzie troche lepiej dzialal na starym kompie
Chyba Google calendar powinien wystarczyć. Można zsynchronizować go z win7. Są powiadomienia, krótkie opisy też można dodać, zmiany kolorów, powtarzanie danego wydarzenia co jakiś czas itd. Jakbyś chciał/a lepiej zorganizować pracę to polecam todoist zsynchronizowany z kalendarzem googlowskim. Dodatkowy plus jest taki, że jeśli masz smartfona z andkiem to powiadomienia będą też tam :D
Komentarz usunięty przez autora
kmeleon - http://kmeleonbrowser.org
- 1
@neomariusz: Ooooo, dziękówa :)
Jak to jest z tym Total Commanderem. Po pobraniu dostaję wersję testową na 30 dni, czy to też obowiązuje we firmach? W sensie, czy można jechać na trialu w korpo.
#totalcommander #komputery #prawo #software
#totalcommander #komputery #prawo #software
@harakiri888
Oj, w firmie to bym tego nie robił.
Oj, w firmie to bym tego nie robił.
@harakiri888: tam jest taki trik, że po każdym uruchomieniu się wciska chyba guziki 1,2,3 za każdym razem, ja bym w firmie raczej nie jechał na trialu, bo to sobie można od vatu odliczyć, tak jak winrara, albo ściągnąć jakiś normalny darmowy program
#pytanie #kiciochpyta Jest ktoś kto ma Xperia XA? Czy wam też po aktualizacji ekran dotykowy zaczął o---------ć i sam naciska? A może jakieś inne problemy. I czy też wam tak słabo gra głośnik? Pytam bo nie wiem czy to wina #software czy #hardware.
- 3
Polecam Firefox Nightly. Chodzi o wiele szybciej niż poprzednie wersje. Ublock Origin działa, nie wiem jak reszta wtyczek :P
#przegladarki #komputery #software
#przegladarki #komputery #software
- 2
@SweetDreams: tak, drogi.
Czego powodem moze byc to ze laptop czasem nie reaguje na przycisk zasilania, a czasem reaguje? Wczoraj z rana nie reagowal i myslalem, ze sie popsul zostawilem go podlaczonego do ladowania przez jakies 10h i sprobowalem wlaczyc. Zareagowal - wlaczylo sie jedynie logo, ale nie chcial nic zbootowac. Wylaczylem i probowalem wlaczyc ale znowu nie reagowal w zaden sposob, wiec sprobowalem za godzine... dalej nic. Dalem mu spokoj i sprobowalem rano, zareagowal,
- 0
@Bajo-Jajo: Akurat tego sie nie da - surface. Swoje produkty dobrze chyba traktuja na gwarancji, probowalem znalezc jakiekolwiek opinie o naprawach gwarancyjnych MS zwiazane z surfacami i nie znalazlem nic w necie, co daje mi do myslenia, ze jakby byly to tylko negatywne, a jak nie ma to sa conajmniej zadowalajace. Poza tym na stronie microsoftu nie mialem opcji napraw sprzet tylko wymien na nowy. Nie mowie ze jestem 100%
























#antywirus #software #programy #wirus