wpisy
Najnowsze
Archiwum
@ManHidden Recuva
- 1
@perrymaniak Dzięki, będę próbował coś z tym podziałać :D
- 1
Mireczki jaki stabilny hosting wirtualnego serwera Windows + 5 CAL polecicie? Obecnie używam Aruba Cloud i jestem coraz mniej zadowolony z nich, częste problemy z połączeniem, toporny interfejs do zarządzania i support, który nie widzi problemu mimo, że znikąd nie można się połączyć z ich usługą. Obecnie koszt miesięczny to 110,99 zł. Z maszynę 2GB i 40GB HDD.
#komputery #software #wirtualizacja #windows #windowsserver
#komputery #software #wirtualizacja #windows #windowsserver
#komputery #software #kiciochopyta
Czarne tlo pulpitu, prawdopodobnie po aktualizacji sys do Wind 10, sa ikony. Jak to naprawic?
Ktory sys polecacie bardziej 7 czy 10? ( ಠ_ಠ), ktory mniej "awaryjny" , dla starszej osoby.
Czarne tlo pulpitu, prawdopodobnie po aktualizacji sys do Wind 10, sa ikony. Jak to naprawic?
Ktory sys polecacie bardziej 7 czy 10? ( ಠ_ಠ), ktory mniej "awaryjny" , dla starszej osoby.
@dziewczynka-z-zapalkami: Debian
czesc
po tym co o-----l youtube ze swoim serwisem coraz mniej fajne staje sie uzytkowanie adblocka
co polecanie w zamian aby blokowal reklamy i nie byl wykrywany
uzywalem kiedys AdMunchera i byl fajny, jest to program ktory instaluje sie w systemie nie przegladarce
po tym co o-----l youtube ze swoim serwisem coraz mniej fajne staje sie uzytkowanie adblocka
co polecanie w zamian aby blokowal reklamy i nie byl wykrywany
uzywalem kiedys AdMunchera i byl fajny, jest to program ktory instaluje sie w systemie nie przegladarce
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@ArcziMiszcz: korzystam z uBlock i nie wiem o czym piszesz :)
- 1
Zaraz mnie ch*j strzeli. Wysłałem 3 maile z konta na #onet do odbiorcy na #gmail Wszystkie są w "wysłanych", ale ani jeden nie doszedł. Dlaczego tak się dzieje?
#internet #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #software
#internet #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #software
@jumper13: Kto dziś uzywa skrzynki onetu...
- 0
@John_archer: ech, szkoda słów.. Jaką skrzynkę polecasz?
- 1
Mirki, jest sprawa bo się nie znam w ogóle.
Czy jak chce sobie podłączyć dwie karty graficzne do komputera to muszą one być od tego samego producenta (Asus, Gigabyte, MSI itp)?
Na przykład mam jedną nVIdia GeForce 660 GTX od Gigabyte i drugą taką samą ale nie od Gigabyte. To jakiś problem je podłączyć?
Co więcej. Czy takie karty da się zamontować (czy się zmieszczą) do płyty głównej LGA2011? Bo taką mam.
Fotka
Czy jak chce sobie podłączyć dwie karty graficzne do komputera to muszą one być od tego samego producenta (Asus, Gigabyte, MSI itp)?
Na przykład mam jedną nVIdia GeForce 660 GTX od Gigabyte i drugą taką samą ale nie od Gigabyte. To jakiś problem je podłączyć?
Co więcej. Czy takie karty da się zamontować (czy się zmieszczą) do płyty głównej LGA2011? Bo taką mam.
Fotka
źródło: comment_klJPSCp7kE599NqZQoHxH5XwGSXsAeFW.jpg
Pobierz@magawek: Bo czasami ktoś posiada 2 takie karty i szuka rozsądnego wyciśnięcia mocy z tych dwóch kart?
- 2
@paypalowiec: Kiedy lepiej je sprzedac i za te cene znalezc gtxa 970, ktory bedzie wydajniejszy i duzo stabilniejszy?? Bez sens kompletny SLI z takich starych kart.
- 1
Mirki, jakiś odpowiednik Thunderbirda na PC i Androida? Żeby się łatwo synchronizował, zawierał pocztę, kalendarz i notatki / listę zadań? Sam Thunderbird nie ma apki na Andka i nie ma jak go zsynchronizować z niczym innym (chyba, że o tym nie wiem). ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wunderlist mi nie siada, za mała funkcjonalność. AquaMail wygląda spoko, ale nie ma znowu wersji na Windowsa.
#zycie #komputery
#zycie #komputery
@ilduce999: Ale to nie jest legalny xD
- 2
Komentarz usunięty przez autora
Spotify na macu od dłuższego czasu nie pokazuje mi miniaturek płyt, playlist itp. Przeinstalowanie nie pomogło.
Jakieś pomysły jak temu zaradzić ?
#komputery #spotify #software #kiciochpyta
Jakieś pomysły jak temu zaradzić ?
#komputery #spotify #software #kiciochpyta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wrexwaz:
:O Dobra licencja, aż sam bym taką dodał w swoich gierkach ;p
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}
:O Dobra licencja, aż sam bym taką dodał w swoich gierkach ;p
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}
Mirki z #krakow i okolic w temacie #praca
Jak ktoś z Was jest zainteresowany korpo na stanowisku Technical Managera, ma min 5 letnie doświadczenie w automotive i skończył studia związane z Electrical Engineering lub Software Engineering to walcie do mnie. #automotive #software i chyba #it
Jak ktoś z Was jest zainteresowany korpo na stanowisku Technical Managera, ma min 5 letnie doświadczenie w automotive i skończył studia związane z Electrical Engineering lub Software Engineering to walcie do mnie. #automotive #software i chyba #it
@piekuo:
pewnie "atrakcyjne" i zależne od osiąganych wyników :)
pewnie "atrakcyjne" i zależne od osiąganych wyników :)
Komentarz usunięty przez autora
#komputery #grafikakomputerowa #software
Czy ci idioci to w ogóle sprawdzają i czy mogę do #pracbaza kupić Corela "HOME & STUDENT PL BOX"? Czy w jakiś sposób licencja zabrania użytku komercyjnego?
http://allegro.pl/corel-draw-2014-pl-3-pc-dla-domu-coreldraw-faktura-i6994030592.html
Potrzebuję czegoś prostego do sporadycznego tworzenia etykiet na produkty i nie wiem, którą wersję wybrać.
Czy ci idioci to w ogóle sprawdzają i czy mogę do #pracbaza kupić Corela "HOME & STUDENT PL BOX"? Czy w jakiś sposób licencja zabrania użytku komercyjnego?
http://allegro.pl/corel-draw-2014-pl-3-pc-dla-domu-coreldraw-faktura-i6994030592.html
Potrzebuję czegoś prostego do sporadycznego tworzenia etykiet na produkty i nie wiem, którą wersję wybrać.
@SweetDreams: przeczytaj licencje pewnie jest zapis o korzystaniu niekomercyjnym i edukacyjnym
- 1
- 1
Kurcze szukam i szukam, poleci ktos dobry program do hurtowej edycji plikow graficznych z danych exif (usuwanie metadanych)
uzywalem juz jakiegos exif pilota i innych ale zawsze czegos w nich brakuje, chcialbym aby byla edycja wielu plikow na raz oraz zmiana - podglad miniaturki obrazka poleci ktos cos?
#pcmasterrace #informatyka #software
uzywalem juz jakiegos exif pilota i innych ale zawsze czegos w nich brakuje, chcialbym aby byla edycja wielu plikow na raz oraz zmiana - podglad miniaturki obrazka poleci ktos cos?
#pcmasterrace #informatyka #software
- 1
- 1
@yjkis: https://www.sevenforums.com/tutorials/10797-thumbnail-cache-clear-reset.html
Najlepiej całkiem wyłączyć no chyba, że musisz mieć to wówczas czyścić co jakiś czas. Dla pewności zrób test czy powyższe opcje działają.
ClearandResetThumbnailCache.bat imo najłatwiejsza droga.
Jak masz 10kę to musisz pogrzebać i poszukać na necie jak to się robi i może znajdziesz podobny skrypt a i może ten sam będzie działał.
Uruchom jako admin i zrób restart windowsa..
Najlepiej całkiem wyłączyć no chyba, że musisz mieć to wówczas czyścić co jakiś czas. Dla pewności zrób test czy powyższe opcje działają.
ClearandResetThumbnailCache.bat imo najłatwiejsza droga.
Jak masz 10kę to musisz pogrzebać i poszukać na necie jak to się robi i może znajdziesz podobny skrypt a i może ten sam będzie działał.
Uruchom jako admin i zrób restart windowsa..
Otworzyliśmy zapisy na SpreadIT 2017, darmowej konferencji IT w Gliwicach!
Formularz potwierdzenia uczestnictwa jest po rejestracji dostępny tutaj:
https://spreadit.pl/pl/user/participate
Zapisanie pozwala na odebranie w dniu konferencji Starter Packa pełnego fajnych rzeczy ( ͡° ͜
Formularz potwierdzenia uczestnictwa jest po rejestracji dostępny tutaj:
https://spreadit.pl/pl/user/participate
Zapisanie pozwala na odebranie w dniu konferencji Starter Packa pełnego fajnych rzeczy ( ͡° ͜
- 1
@Prophet1111: Taak, wiemy, zawsze była tylko ostatnio coś nie wypaliło ;)
@elektryk91 odblokuj PW albo odezwij sie do mnie, bo chcialbym zagadać o prelekcji gamedevowej.
Dobry
Robiłem w piątek "resetuj do stanu początkowego" wraz z czyszczeniem dysku na windzie 10. Zgrałem to co najwazniejsze na dysk przenośny, ale jak dziś zauważyłem nie zgrałem jednej rzeczy.
Słyszałem coś o programach ktore odzyskują pliki z dysku po formacie. Ile w tym prawdy?
Do odzyskania mam może 50Mb plik.
#software #windows10 #informatyka #komputery #proszeopomoc :)
Robiłem w piątek "resetuj do stanu początkowego" wraz z czyszczeniem dysku na windzie 10. Zgrałem to co najwazniejsze na dysk przenośny, ale jak dziś zauważyłem nie zgrałem jednej rzeczy.
Słyszałem coś o programach ktore odzyskują pliki z dysku po formacie. Ile w tym prawdy?
Do odzyskania mam może 50Mb plik.
#software #windows10 #informatyka #komputery #proszeopomoc :)
- 1
Ile w tym prawdy?
@lubi: mozesz odzyskac czesc danych. ale z uzywaniem tego dysku teraz bym uwazal, bo jak cos nadpisze dane w sektorach, gdzie siedza twoje pliki, ktorych zapomniales skopiowac, to kaplica.
- 1
@lubi: tzn? mozesz sobie zrobic bootowalnego pendrive, wrzucasz tam jakiegos linucha, bootujesz kompa z usb, na linuchu instalujesz sobie soft do odzyskiwania danych, odpalasz go i tyle
- 1
@musialmi: nie, ale jak masz 32bitową wersję, to możesz spróbować zainstalować [64bit](https://download.mozilla.org/?product=firefox-stub&os=win64⟨=pl).
@musialmi: no, to ja bym przeskanował RAM na obecność błędów...
- 5
@kMarek: ehhh, jak nie może załadować jednej reklamy to ładuje inne do skutku, stąd takie liczby
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



























Komentarz usunięty przez autora
Waterfox jest bezwzględnie najszybszym i najrozsądniejszym forkiem Firefoxa.
Teoria:
1/ Waterfox będzie wspierał stare dodatki (xul/xpcom).
2/ ma perfekcyjnie