Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@smieszko_pierwszy: ja się obudziłam o 5:/
Napisałem słowo poprawnie.
Sprawdziłem w sjp.
Było inaczej.
Poprawiłem.
Sprawdziłem w sjp.
Było inaczej.
Poprawiłem.
- 1
@anonimowy_kot: przynajmniej masz pracę ;c
Właśnie przeszedłem Zew Prypeci (bo za darmo był, rozdawali(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) nawet pisałem o tym na Mirko) i jestem rozczarowany zakończeniem gry. Nie było nic wgniatającego w fotel. Ot, koniec ( ͡° ʖ̯ ͡°) Smutam.
#oswiadczenie #gorzkiezale #gry #zakonczenia #stalker #smuteg #zona
#oswiadczenie #gorzkiezale #gry #zakonczenia #stalker #smuteg #zona
- 14
@Major_Tom: zawsze takie obrazki z ios nigdy z android hm
- 3
- 1
Mirki bezduszne doprowadziliście do tego że król mirko odszedł od nas...
#smuteg #goszkierzale #walesacontent
#smuteg #goszkierzale #walesacontent
- 2
@Alver: Zastanawiam się co za zwyrodnialec to wymyślił :( Powinni go na końcu naprawić i w ogóle :/
- 1
@Prosty_login: Niestety życie to nie je bajka. (zalecam przeczytanie końcówki jako: "n--------a") ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale mi się podoba to Mario Kart 8, tylko szkoda kupować dla tej gry konsolę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#smuteg #mariokart8
#smuteg #mariokart8
- 0
@PanKarmelek: ej, a nie da się jakoś przez emulatory?
- 0
@osael: Nie ma jeszcze emulatora na Wii U, a nawet gdyby był to multiplayer raczej by nie działał.
- 11
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
- 2

- 1
@Alver: Może to nie jest odpowiedni utwór do słuchania jeśli od dzisiaj jesteś #tfwnogf , a nawet trochę niezręcznie jest mi go tu wrzucać, ale tak jakoś mi się skojarzyło:).
http://www.youtube.com/watch?v=SzEEa3TwSU0
http://www.youtube.com/watch?v=SzEEa3TwSU0
- 0
Jedź nad wodę na #kryspinow 30km od domu z #rozowypasek, wyjeżdzasz z domu upał 32stopnie, zajeżdżasz a tu chmury, burza, deszcz chociaż zapowiadali największe upały na dzisiaj...
#smuteg #burza
#smuteg #burza
- 0
@pneumokok: dzieki za stronkę, będę pamiętać... nauczka do końca życia chyba :C
- 5
Chyba dziś oficjalnie wejdę do #tfwngf. Będzie trochę #smuteg i #gorzkiezale. Ale zawsze będę miał mirko żeby się pożalić. Innymi słowy idę się spotkać żeby dowiedzieć się że spadam do friendzone. :|
#firstworldproblems( ͡° ͜ʖ ͡°) #noonecares
#firstworldproblems( ͡° ͜ʖ ͡°) #noonecares
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





























#zycie #psy #smierc #smuteg #smutek