Chcę odzyskać skasowane SMS-y.Nie,nie zrobiłem kopii zapasowej.Rozumiem,że teraz jedyna możliwość to oddanie telefonu do wyspecjalizowanej firmy odzyskującej dane?
I drugie pytanie-co niby daje przywracanie kopii zapasowej? Dane w telefonie są przywracane do danego momentu z przeszłości.A co z obecnymi danymi? Znikają? Czyli jak przywrócę kopię zapasową Warszawy z 1945 w centrum będzie kupa gruzu a obecne wieżowce zniknął czy będzie kupa gruzu+wieżowce?(gruz na dachu obecnych wieżowców czy jak?)




























źródło: IMG_6288
Pobierz@Waiter98: oszustwo.