Irytujące jest to że nie raz skopiuje się coś i to jest w pamięci komputera bardzo długo. I można popełnić fatalną gafę. Co mi się zdarzyło rok temu, ale żenada pozostaje do dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oglądałem sobie pornosy i skopiowałem z tytułu "ass to mouth" by wkleić w wyszukiwarkę, ale zrezygnowałem z tego i zapomniałem o tym skopiowaniu. A potem już w innej sprawie na messenger
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 14
@dzbanzyciowy: to niezłe as to mouth XD
@dzbanzyciowy: k---a masz się czym przejmować xD ja gdybym coś takiego odwalił to sam bym cisnął z tego bekę. Było się spytać czy ktoś sprawdzał.
źródło: temp_file1320205606082553455
Pobierz✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to możliwe że po czterdziestce libido nadal utrzymuje się na podobnym poziomie jak w wieku 20-25? Bliżej mi do 50 niż 40 a dalej łapię się na tym że wpadnie mi w oko jakiś podniecający widok (np. młoda laska w kusej miniówce w galerii albo nawet fotka na ig z półnagą kobietą). O ile w młodszych latach radziłem sobie z tym manualnie (potocznie mówiąc waleniem konia), o tyle teraz mi to nie wystarcza i potrzebuję mocniejszych bodźców - dziewczyn do towarzystwa. Nie byłoby w tym problemu ale jednak zauważyłem że za dużo pieniędzy mi na to idzie. Zarabiam bardzo dobrze jak na polskie warunki ale czasem mam duże wyrzuty sumienia że przepuściłem 5-10k w miesiącu na tak prymitywne aktywności. Może to głupio zabrzmi ale często rozmyślam o tym że mógłbym tymi pieniędzmi komuś pomóc w potrzebie (np. zasponsorować jakiś dom dziecka czy zrobić kilka paczek na święta dla potrzebujących). Ale na rozmyślaniu się kończy. Myślałem że z wiekiem przejdzie mi potrzeba częstego uprawiania seksu i skupię się na wyższych celach a tu nie widać żadnych tego oznak. Muszę przynajmniej 2 razy w tygodniu poruchać bo inaczej chodzę po ścianach.
Uprzedzając, nie mogę sobie znaleźć "zwykłej" partnerki do związku bo te w moim wieku niestety nie podniecają mnie. Wyglądam młodo a lubię dominować. Musiałbym kłamać co do wieku a tego nie chciałbym robić bo i tak by wyszło prędzej czy później. Żony też nie mam i nie miałem. Przegapiłem ten czas jeżdżąc po świecie za przygodami ale akurat tego nie żałuję bo widzę po znajomych jak wygląda pożycie łóżkowe po 10-15 latach małżeństwa.
I jeszcze w gwoli ścisłości, nie chodzi mi o to żeby zostać jakimś impotentem. W końcu większość ludzi cieszy się jak mu na starość stoi na baczności. Bardziej chodzi mi o to że jako dojrzały mężczyzna powinienem już umieć panować nad tym. Tylko jak do takiego stanu dojść?
Czy to możliwe że po czterdziestce libido nadal utrzymuje się na podobnym poziomie jak w wieku 20-25? Bliżej mi do 50 niż 40 a dalej łapię się na tym że wpadnie mi w oko jakiś podniecający widok (np. młoda laska w kusej miniówce w galerii albo nawet fotka na ig z półnagą kobietą). O ile w młodszych latach radziłem sobie z tym manualnie (potocznie mówiąc waleniem konia), o tyle teraz mi to nie wystarcza i potrzebuję mocniejszych bodźców - dziewczyn do towarzystwa. Nie byłoby w tym problemu ale jednak zauważyłem że za dużo pieniędzy mi na to idzie. Zarabiam bardzo dobrze jak na polskie warunki ale czasem mam duże wyrzuty sumienia że przepuściłem 5-10k w miesiącu na tak prymitywne aktywności. Może to głupio zabrzmi ale często rozmyślam o tym że mógłbym tymi pieniędzmi komuś pomóc w potrzebie (np. zasponsorować jakiś dom dziecka czy zrobić kilka paczek na święta dla potrzebujących). Ale na rozmyślaniu się kończy. Myślałem że z wiekiem przejdzie mi potrzeba częstego uprawiania seksu i skupię się na wyższych celach a tu nie widać żadnych tego oznak. Muszę przynajmniej 2 razy w tygodniu poruchać bo inaczej chodzę po ścianach.
Uprzedzając, nie mogę sobie znaleźć "zwykłej" partnerki do związku bo te w moim wieku niestety nie podniecają mnie. Wyglądam młodo a lubię dominować. Musiałbym kłamać co do wieku a tego nie chciałbym robić bo i tak by wyszło prędzej czy później. Żony też nie mam i nie miałem. Przegapiłem ten czas jeżdżąc po świecie za przygodami ale akurat tego nie żałuję bo widzę po znajomych jak wygląda pożycie łóżkowe po 10-15 latach małżeństwa.
I jeszcze w gwoli ścisłości, nie chodzi mi o to żeby zostać jakimś impotentem. W końcu większość ludzi cieszy się jak mu na starość stoi na baczności. Bardziej chodzi mi o to że jako dojrzały mężczyzna powinienem już umieć panować nad tym. Tylko jak do takiego stanu dojść?
- 0
O w tv mówią że tylko w Polsce jako jedyny kraj w Europie polki muszą prosić, posiadać receptę żeby kupić tabletki antykoncepcyjne( ponad 800k w tamtym roku recept), no ciekawe dlaczego czy ktoś wie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #europa #s--s #antykoncepcja #p0lka #polityka
#polska #europa #s--s #antykoncepcja #p0lka #polityka
- 1
@Breaking-DAD: no a w innych krajach można kupić wszędzie jak cukierki
Jeżeli czujecie sie nieudacznikami to pomyslcie sobie że niektórzy dostają loda w prezerwatywie xD
#przegryw #s--s
#przegryw #s--s
- 0
źródło: temp_file3904031902115376613
Pobierzto by wyleciał na zbity pysk aż by nim zaryl o beton
@Linnior88: Żeby jeszcze to mieszkanie z którego byś go wyrzuciła było twoje xD
w dziejszych czasach jest więcej zaradnych kobiet niż facetów
@Linnior88: Instytut danych z d--y, niezły farmazon tbh
Mało to żigolakow pyta o pracę kobiety żeby wiedzieć czy się moga ma niej ewentualnie uwiesic ?
Nie, zdradzę ci sekret, że ci mężczyźni pytają kobiety o pracę, bo nie chcą w związku kolejnego pasożyta na utrzymaniu.
konto usunięte via Wykop
- 49
@wiecznysingiel97trt: p0lki mają coś nie tak z mózgami i jak widzi Mokebe to od razu jej odbija. Tragedia...
konto usunięte via Wykop
- 12
@Satuk36xxx: Miałaby mieć odrobinę godności. Ale dla p0lki to za dużo.
źródło: temp_file4314082138329061870
Pobierz
źródło: temp_file6454643340791812084
Pobierz@LonNon: wpisałeś w wyszukiwarce memy 2010 i wrzucasz wszystko jak leci na wykop?
- 0
Wydaje mi się, że sam fakt istnienia przegrywów totalnie obala #feminizm w związku z walką z toksyczną męskością.
Kilka cech toksycznej męskości:
-Ciśnienie na wygląd fizyczny, czyli muskularna lub atletyczna sylwetka. Jak wygląda przeciętny przegryw? Nie ma dobrej sylwetki, nie ma odpowiedniej szczęki itd. Jest wręcz przecwieństwem męskich cech. Jakich facetów będzie szukać WYZWOLONA kobieta spod znaku pieruna, otwarta na skrobanie dzieci itd.? Facetów z męskimi toksycznymi cechami, czyli muskulatura, atletyczność itd.
-Presja
Kilka cech toksycznej męskości:
-Ciśnienie na wygląd fizyczny, czyli muskularna lub atletyczna sylwetka. Jak wygląda przeciętny przegryw? Nie ma dobrej sylwetki, nie ma odpowiedniej szczęki itd. Jest wręcz przecwieństwem męskich cech. Jakich facetów będzie szukać WYZWOLONA kobieta spod znaku pieruna, otwarta na skrobanie dzieci itd.? Facetów z męskimi toksycznymi cechami, czyli muskulatura, atletyczność itd.
-Presja
Kim jesteś i kogo szukasz jako partnera?
- feministką i szukam toksycznych cech u partnera 21.4% (12)
- feministką i nie przeszkadzają mi cechy przegrywa 19.6% (11)
- zwykła laska i szukam toksycznych cech u partnera 28.6% (16)
- zwykła laskai nie przeszkadzają mi cechy przegrywa 30.4% (17)
@Pralko-suszarka: Masz rację gdyby feministki robiły to co mówią to powinny lecieć na przegrywa czy nawet incela. No ale wiemy jaka jest prawda.
W feminizmie tak naprawdę chodzi o dwie rzeczy:
- walka o władzę, wywalenie tej topki która rządzi światem i to są faceci i zastąpienie ich kobietami
- chado centryczny rynek matrymonialny, s--s z chadami, podatki dla beciaków (jakby to głupio nie brzmiało tak to zaczyna wyglądać)
W feminizmie tak naprawdę chodzi o dwie rzeczy:
- walka o władzę, wywalenie tej topki która rządzi światem i to są faceci i zastąpienie ich kobietami
- chado centryczny rynek matrymonialny, s--s z chadami, podatki dla beciaków (jakby to głupio nie brzmiało tak to zaczyna wyglądać)
Dlaczego faceci nie mogą być zaradni i jednocześnie pozbawieni agresji i bycia chamem? Dlaczego żeby być miłym i lubić zwierzęta trzeba się wszystkiego bać i mieć fobie społeczne?
@AlienFromWenus: trochę to się wyklucza. Nie da się być pewnym siebie i gotowym na rywalizację bez odrobiny agresji
- 5
#przegryw #s--s #rozowepaski Ciekawe ile 15-16 latek w Polsce zostało rozdziewiczonych w te wakacje
konto usunięte via Wykop
- 6
@Felixu: duzo
@wiecznysingiel97trt: Statystyka mówi, że ona też
konto usunięte via Wykop
- 6
@wojtek-m: cope
źródło: temp_file6112288376546471676
Pobierz✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Po zrozumieniu naukowych podstaw #redpill i #blackpill wróciła u mnie tęsknota za "skryptowym" podejściem do #uwodzenie i budowania relacji. #pytanie #zwiazki #s--s
Coraz mniej ograniczona kobieca strategia seksualna jest obiektywnie niekorzystna dla społeczeństwa i jego stabilności, premiuje wygląd (co często pomijane - w sposób niepowiązany z genami dobrego zdrowia, patrz testosteron i wzrost) oraz cechy ciemnej triady/przemocowość (powodzenie patusów/gansterów/szkolnych dręczycieli), obniżając wpływ dobrych cech charakteru i inteligencji (nieuzależnieni, prospołeczni mężczyżni o wysokim IQ są grupą najbardziej narażoną na samotność!).
Wiadomo. że często można i warto poprawiać swój wygląd, szeroko pojętą dynamiczność i status, ale ma to ograniczenia, podczas gdy irracjonalne oczekiwania, instrumentalne traktowanie i ideologiczna dyskryminacja mężczyzn będą zataczać coraz szersze kręgi. W takich warunkach chciałoby się mieć proste, niewymagające wiele czasu/wysiłku narzędzia w stylu "zaklęć", które aktywowałyby kobiece mechanizmy "dreszczyku emocji/atrakcyjności", pozwalając na budowanie stabilnego związku i brak konieczności stałego "trzymania ramy". Ot, jesteś sobą i cieszysz się zdrową, bliską bluepillowemu ideałowi relacją przez 90% czasu, kiedy możesz mieć wpadki i słabości, a 10% czasu poświęcasz na ujarzmienie hipergamicznej presji na
Po zrozumieniu naukowych podstaw #redpill i #blackpill wróciła u mnie tęsknota za "skryptowym" podejściem do #uwodzenie i budowania relacji. #pytanie #zwiazki #s--s
Coraz mniej ograniczona kobieca strategia seksualna jest obiektywnie niekorzystna dla społeczeństwa i jego stabilności, premiuje wygląd (co często pomijane - w sposób niepowiązany z genami dobrego zdrowia, patrz testosteron i wzrost) oraz cechy ciemnej triady/przemocowość (powodzenie patusów/gansterów/szkolnych dręczycieli), obniżając wpływ dobrych cech charakteru i inteligencji (nieuzależnieni, prospołeczni mężczyżni o wysokim IQ są grupą najbardziej narażoną na samotność!).
Wiadomo. że często można i warto poprawiać swój wygląd, szeroko pojętą dynamiczność i status, ale ma to ograniczenia, podczas gdy irracjonalne oczekiwania, instrumentalne traktowanie i ideologiczna dyskryminacja mężczyzn będą zataczać coraz szersze kręgi. W takich warunkach chciałoby się mieć proste, niewymagające wiele czasu/wysiłku narzędzia w stylu "zaklęć", które aktywowałyby kobiece mechanizmy "dreszczyku emocji/atrakcyjności", pozwalając na budowanie stabilnego związku i brak konieczności stałego "trzymania ramy". Ot, jesteś sobą i cieszysz się zdrową, bliską bluepillowemu ideałowi relacją przez 90% czasu, kiedy możesz mieć wpadki i słabości, a 10% czasu poświęcasz na ujarzmienie hipergamicznej presji na
źródło: mgid:arc:content:mtv
Pobierz- 1
Anonim (nie OP):
Ludzie dobierają się w pary kierując się emocjami, a emocjonalnie w dalszym ciągu siedzimy w jaskini. Więc jakie cechy były istotne dla przetrwania gdy żyliśmy w jaskiniach? No właśnie siła, wzrost, wygląd i cechy mrocznej triady. Dlatego też różowe stale wybierają takich kolesi, bo emocjonalnie wciąż siedzą w jaskini.
Coraz mniej ograniczona kobieca strategia seksualna jest obiektywnie niekorzystna dla społeczeństwa i jego stabilności, premiuje wygląd (co często pomijane - w sposób niepowiązany z genami dobrego zdrowia, patrz testosteron i wzrost) oraz cechy ciemnej triady/przemocowość (powodzenie patusów/gansterów/szkolnych dręczycieli), obniżając wpływ dobrych cech charakteru i inteligencji (nieuzależnieni, prospołeczni mężczyżni o wysokim IQ są grupą najbardziej narażoną na samotność!).
Ludzie dobierają się w pary kierując się emocjami, a emocjonalnie w dalszym ciągu siedzimy w jaskini. Więc jakie cechy były istotne dla przetrwania gdy żyliśmy w jaskiniach? No właśnie siła, wzrost, wygląd i cechy mrocznej triady. Dlatego też różowe stale wybierają takich kolesi, bo emocjonalnie wciąż siedzą w jaskini.
@mirko_anonim: XD
Najgorszy rodzaj bluepillowca to taki który nie ruchał przez większość życia, a w wieku 25-30 lat raz udało mu się wsadzić w pijanego kaszalota i teraz ma poczucie, że wszystko zrobił dobrze i jest na życiowej misji głoszenia prawd bluepillowskich xD
"Widzicie intzele, byłem miły przez ćwierć dekady i udało się zakutasić, blackpill obalony"
Nie ma bardziej w-----------o typu bluepillowca niż ww.
#blackpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #s--s
"Widzicie intzele, byłem miły przez ćwierć dekady i udało się zakutasić, blackpill obalony"
Nie ma bardziej w-----------o typu bluepillowca niż ww.
#blackpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #s--s
źródło: obraz_2023-08-13_194855726
Pobierz@JanRouterTrzeci na wykopie pełno takich normikow






























źródło: IMG_20230814_231819
Pobierz