#przegryw #seks #rozowepaski #datezone #blackpill Znalazłem na datezone profil 31 letniego Chada z Warszawy, gość wyglada jak z okładki z magazynu. Ma ponad 20 filmów na których rucha zawsze inną laske i to bez gumy każda. To jak na niego patrzyły, jak były mu uległe, że je podniecało jak je szmacil ehhh. I to nie fejk, bo w tle polskie dialogi jak do nich gada. Nigdy tak żadna na mnie nie spojrzy.
@Felixu: Pamiętam jak kiedyś na datezonie i roksie stalkowaliśmy ludzi po meilach i później na facebooku wpisywaliśmy. Kiedyś było, że jak wpisałeś źle hasło, ale dobrze email to wyskakiwał profil tej osoby z pytaniem czy to na pewno ty xD
  • Odpowiedz
@Pabick: Niestety stosowanie takich testów może też mieć swoje minusy. Takie firmy przechowują dane w swojej bazie, nie usuwają ich po badaniu. Może warto zastanowić się, w jaki sposób wykorzystują je teraz, do jakich celów mogą zostać one wykorzystane w przyszłości i z kim Myheritage dzieli się bądź potencjalnie może podzielić się tymi danymi?
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: Cytując mniej więcej mojego znajomego, który jest chadem.

Tinder to najlepsza apka jaką zrobili. Kiedyś żeby wyrwać pannę musiałeś iść na jakąś imprezę, zagadywać ją pół wieczora a ta i tak w ostatniej chwili mogła się rozmyślić bo "nie jest taka". Gorzej jak jeszcze wcześniej Cie oleje i zobacza to inne panny i odrazu zaszufladkują Cię jako fuckboya. A na tinderze? Wracam sobie z treningu, zagaduje do 5-10 dziewczyn z
  • Odpowiedz
Gdybym był kobietą to sam bym wolał ONS/FWB z Chadami niż stały związek z jakimś beciakiem z małą kuśką i cofniętą szczęką.


@Mineciarz69: czyli oficjalnie przyznałeś się do bycia częścią problemu, którego skutki cię tak bolą xD gratuluję toku myślenia
  • Odpowiedz
Nie miałem nigdy jakiś wielu wybitnych zdolności. Wszystko raczej na przeciętnym poziomie. Choć w jednej kwestii dostrzegłem pewną abberacje.
Już od dzieciaka zauważałem, że wybitnie łatwo i skutecznie przychodzi mi wyciąganie prawidłowych wniosków z pozornego braku związku.
Rozumiecie.
Podam taki przykład: spędzaliśmy za dzieciaka czas z kolegami. Mielismy w lesie swoją baze gdzie każdy z nas przynosił jakiś szajs i świecidełka, jak jakieś #!$%@? sroki do gniazda.
Pewnego razu zeszlismy sie tam,
KwantWykopu - Nie miałem nigdy jakiś wielu wybitnych zdolności.  Wszystko raczej na p...

źródło: temp_file.png3670589196805927572

Pobierz

jak często chciałbyś uprawiać seks?

  • codziennie 41.7% (48)
  • kilka razy w tygodniu 36.5% (42)
  • raz w tygodniu 7.8% (9)
  • raz w miesiącu 6.1% (7)
  • daj mi chociaż włożyć żebym wiedział jak to jest 7.8% (9)

Oddanych głosów: 115

  • Odpowiedz
Kolega twierdzi, że mężczyzna mieszkający z kumplem w dwupokojowym mieszkaniu to tak samo dla kobiety jakby mieszkał w trzypokojowym z rodzicami. Ja myślałem, że jest różnica, bo mieszkając z kolegą musisz sam sobie gotować i sprzątać i kobieta widzi, że jesteś zaradny, ale z drugiej strony nie stać cię na całe mieszkanie to jesteś mało zaradny. Zapraszam do ankiety.

#zwiazki #rozowepaski #seks

Chłop mieszkający z kumplem w 2 pokoje to tak samo dla kobiety jakby mieszkał w 3 z rodzicami?

  • Tak 31.9% (23)
  • Nie 68.1% (49)

Oddanych głosów: 72

Właśnie przekazałem informacje gościowi, o zdradzie jego żony (nie ze mną jakby co). Nie chcę podawać zbyt dużo informacji na ich temat w razie gdyby się okazało, że któreś z nich ma tutaj konto. Oprócz tego powiem, że owe małżeństwo nie są przypadkowymi ludźmi. I jeszcze dodam, że mają malutkie dziecko...
I w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłem mówiąc mu o tym. Z jednej strony nic mi do tego, ale z

Czy dobrze zrobiłem mówiąc innemu chłopowi o zdradzie jego żony?

  • Tak 90.9% (3571)
  • Nie 9.1% (356)

Oddanych głosów: 3927

No co ty, nie chcesz fajnej witaminki? No może lekko przy kości i bez pracy, za to ma piękną córkę z poprzedniego związku!

vs

Przestań przegrywie płakać, że twoja samotność to winna rozdmuchanych oczekiwań kobiety - weź się w garść, zacznij chodzić na siłownię 21x w tygodniu i urośnij, to raz-dwa sobie kogoś znajdziesz!

A jak nie szukasz związku to przynajmniej sobie poruchasz - laski są mega napalone na chłopaków którzy coś
wqeqwfsafasdfasd - No co ty, nie chcesz fajnej witaminki? No może lekko przy kości i ...

źródło: normiki

Pobierz
@Kryskamatyska: Jakie urojenia, to są fakty - dokładnie tak przedstawiają PRZECIĘTNYCH ludzi media, filmy, seriale. Babka z lewej chłopa z prawej uważa za minimum jakie jej się należy.

80% mężczyzn jest oceniana przez młode kobiety jako PONIŻEJ PRZECIĘTNEJ. Kolejne 10% to przeciętniaki - tylko 10% jest POWYŻEJ ŚREDNIEJ.
  • Odpowiedz