#biedanonim
Zastanawia mnie skąd takie oburzenie wywołują u niektórych słowa, że żeby zdobyć kobiety to trzeba sobie pod nie "ułożyć życie".

Przecież jak chcecie mieć znajomych to też trzeba umieć się wysławiać i mieć coś ciekawego do powiedzenia - ukladać sobie życie pod znajomych.
Chcecie mieć dobre relacje z rodziną? To trzeba się spotykać co jakiś czas - układać sobie życie pod rodzinę.
Chcecie mieć dobrą pracę, zarobki, przedmioty? To trzeba szlifować
mirko_anonim - #biedanonim
Zastanawia mnie skąd takie oburzenie wywołują u niektórych...
@mirko_anonim: fajnie że już oficjalnie doszliśmy do momentu, gdzie bycie zadbanym, praca w IT, super sylwetka, stabilność finansowa i ogarnięta głowa to już podstawa która nawet nie wystarcza do wyjścia z przegrywu. Niedługo trzeba bedzie zatrudniać prywatnego clowna żeby dawał emocje księżniczce od 8 do 16 bo ty akurat pracujesz.
  • Odpowiedz
  • 12
Ale żeby związek utrzymać to ta stabilność musi być przeplatana emocjami i ciekawym stylem życia.


@mirko_anonim:

Strasznie dużo #!$%@?, a wystarczy być dosyć ładnym i mieć CHAD drugiego typu i nigdy się babie nie znudzisz.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
ZA czy PRZECIW? Brak stanika wiosną/latem i przebijające się przez ubranie, widoczne sutki u dziewczyn? Mówimy oczywiście o biuście jędrnym, nie obwisłym, więc miseczka A/B, może zahaczające czasami o C, bo nie oszukujmy się, wielkie dzwony nie wyglądają wtedy atrakcyjnie. Pytanie zarówno do #niebieskiepaski i #rozowepaski - jaki macie na to pogląd? Na południu, w Hiszpanii, Portugalii czy Bałkanach to właściwie norma, rzadziej chyba we Włoszech. W Polsce widuję

Brak stanika i widoczne przez ubranie sutki u dziewczyny?

  • Nie mam nic przeciwko, to fajne (niebieski) 66.8% (129)
  • Nie lubię, nie podoba mi się (niebieski) 15.0% (29)
  • Nie mam nic przeciwko, to fajne (różowa) 9.8% (19)
  • Nie lubię, nie podoba mi się (różowa) 8.3% (16)

Oddanych głosów: 193

Ehh wyjdź do ludzi mówili. Zagadaj kasjerkę i bzikaj. Miałem dziś lepszy dzień i dobry humor to mnie poniosło za bardzo i postanowiłem skoczyć do okolicznej żabki w której pracuje taki fajny blond milf ~40lvl. Poprosiłem o beauvillon (takie trochę szczyny ale słyszałem że #rozowepaski to lubią) i poprosiła o dowód bo wyglądam młodo to mnie szatan podkusił i palnąłem że pod tym adresem (z dowodu) będę spożywał to wino i czy
@Arstotzkaball: dopiero gdzieś od 10 kobiet w górę zaczyna się inne postrzeganie. Przestaniesz traktować kobiety jak świetnie i spermic do nich. Więc polecam taki maraton z divami. Ja w 2 miesiące odchaczylem z 15 lasek i od razu zmiana perspektywy.
  • Odpowiedz
Tak wygląda miłość drogie panie.

Gdy wasz facet idzie w takie miejsce, nie pomyślicie nigdy, że siedząc tam sam w małym pokoiku, musi na siłę walić w męczarniach i zażenowaniu by zjechać do kubeczka.

Czy któraś pomyślała choć raz, że można z miłości, nawet jeśli tego nie lubicie, zrobić coś takiego dla wyższych celów?

#seks #rozowepaski #invitro #logikarozowychpaskow #feminizm #pieklomezczyzn
WykopowaDekoherencja - Tak wygląda miłość drogie panie.

Gdy wasz facet idzie w takie...
@essos: Bo się brzydzę, a prezerwatywy nie chronią przed wszystkimi chorobami. Poza tym chcę, żeby dziewczyna też czuła przyjemność i dostała orgazmu. No i jeszcze jakbym kiedyś znalazł dziewczynę to chciałbym być z nią szczery w sprawie swojej przeszłości.
  • Odpowiedz
@LonNon: nwm nie byłem.. w podobnych miejscach za 1k możesz co najwyżej kupić 2,3 drinki heh ( ͡° ͜ʖ ͡°) a (prywatny taniec..) to trochę więcej także.. Lepiej divy xd
  • Odpowiedz
#seks #rozowepaski #przegryw #blackpill Traktuję dziewczyny przedmiotowo, nie będę owijał w bawełnę, ale gdy one to już zauważą to obrzucają mnie gównem, jednak dziwnym trafem, gdy jednocześnie puszczą się z innym, czesto po alkoholu, o którym wiadomo że miał wiele lasek to już nie robią z tego problemu afery ani nie mają mu za złe, że sobie je "poużywał". Widać nie jestem zbyt przystojny, żeby to było mi wybaczane. Sroga czarna piguła
  • 4
@DoMD: od wieku nastoletniego patrzyłem jedynie na to żeby im włożyć, nic się więcej nie liczyło dla mnie, nie byłem zakochany ani zauroczony, tylko na fizyczność stawiałem. Oczywiście jako młodziak w szkole nie udało się zaliczyć.
  • Odpowiedz
@DzonySiara: cała ta historyjka o której juz czytałem brzmi jak bait niskich lotów...dała mu 500 euro za seks podczas gdy internet pełen jest spermiarzy co tylko czekają i chętnie obsłużą za darmo nawet 60 latke, (przypomne ze poznali sie na "jednym z portali " ) ;-)
  • Odpowiedz