nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no właśnie wracam z ruchania Mirasy z gilfem
trochę smutno bo te jej mieszkanie by wymagało renowacji no i za drzwiami w drugim pokoju syn, synowa i córka 5 letnia ale byliśmy cicho
wracam do domu prysznic biorę, w sumie fajna była gładka miękka mało co zmarszczek na twarzy sobie doładowałem bateryjki
#tinder #badoo #s--s
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LonNon: A masturbacja i s--s z zabezpieczeniem czy nawet dojście na zewnątrz to oszukanie swoich bodźców na to, że dokonujesz reprodukcji. Czytanie mirko też jakieś zmiany powoduje. Ważna jest świadomość i umiar ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: myślę, że tak. Kompleks wobec Zachodu (nieustannie podsycany) + rewolucja kulturowa, która sprzyja puszczaniu się kobiet. Można też dodać kwestię homogenicznego, białego społeczeństwa.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie konkretnie do #niebieskiepaski, które są w poważnych związkach i jednocześnie uznają prawdziwość naukowej formy #blackpill:

Jak radzicie sobie z napięciem pomiędzy pożądaniem, kochaniem, i przywiązaniem do swojej partnerki a świadomością pewnych uniwersalnych prawd dotyczących kobiecej natury?

Mam na myśli obserwacje dotyczące oportunistycznego stylu kobiecej miłości, niemożności głębokiego empatyzowania z mężczyzną, stosunku kobiet do męskich słabości, większego kobiecego egoizmu (znacznie rzadsza współpraca w
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie konkretnie do #niebieskiepaski, które...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Kobiety są do rodzenia dzieci i zabawy. Ja już dzieci mam. "potrzeba kochania i bycia kochanym"... chłopie, miłość nie istnieje, piszesz jakieś pierdoły o dysonansach udając elokwencję a nie kumasz elementarnych rzeczy.
  • Odpowiedz
zbudowanie cywilizacji, odpowiadanie za kluczową infrastrukturę w ryzykownych i niedocenianych zawodach, a także dokładanie do systemu podatkowego


@mirko_anonim: Ty nie zbudowałeś cywilizacji, nie odpowiadasz za kluczową infrastrukturę w ryzykownych i niedocenianych zawodach, a także cały c--j dokładasz do systemu podatkowego, a jakoś nikt nie odbiera ci prawa do bycia kochanym, pożądanym i zdatnym do przywiązania się.
  • Odpowiedz
@Lukaszpl18: nie wiem czy tmobile nie ma tego fejkowego 5g w chwili obecnej, do końca listopada ma skończyć się aukcja do wykupienia częstotliwości prawdziwego 5g i wtedy będzie można porównać o ile mają już ulepszone BTS-y, czytałem też że wszystkie sieci mają stawiać nowe maszty
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzięki portalowi randkowemu poznałem sympatyczną, dość romantyczno-konserwatywną #azjatka, regularnie rozmawiamy na Zoomie, myślimy o sobie w kategoriach monogamicznej relacji typu "long distance relationship".

Mieszkam w Polsce, ale mogę przeprowadzić się do większości krajów #ue. Jeżeli odwiedziłaby mnie wybranka, to jak długo może ze mną legalnie zostać/mieszkać w trakcie roku? Gdzie szukać takich informacji w kontekście najkorzystniejszych (i bezpiecznych dla mnie) form stałego pobytu
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzięki portalowi randkowemu poznałem sympatyc...

źródło: b4eda8dc364fce6b8ca6becd3bf3a5b1

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Zaraz, zaraz bo chyba do końca nie ogarniam. Poznałeś dupę przez internet, nigdy się nie spotkaliście i planujesz z nią zamieszkać na tej podstawie? A nawet planujesz z nią być do końca życia? Bait czy jesteś mało rozgranięty?
  • Odpowiedz
Prosze tak sie zachowuje kochajacy maz w stosunku do swojej zony. Pelnia szacunku i dobrego wychowania nawet na chwile nie spojrzal na rozneglizowanego koczkodana bo obok siedzi zona i byloby to nietaktowne i byc moze przykre dla samej Ani. Pelna kultura i poszanowanie drugiego czlowieka. Czy moze liczyc na takie samo traktowanie z drugiej strony? Oczywiscie, ze nie bo Anią rzadzi dzika chuć i ma daleko w dupie swojego meza. On nawet
JulianGangol - Prosze tak sie zachowuje kochajacy maz w stosunku do swojej zony. Peln...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 38 lat obecnie. Mając 30-36 spotykałem się głównie z rówieśniczkami i ewentualnie 1-2 lata różnicy w obie strony. Chciałbym zwrócić uwagę na kwestie seksualne. Jakieś pomysły, udziwnienia, fantazje zawsze spotykały się z zimnym przyjęciem przez moje partnerki i często ze stwierdzeniem "dorośnij". I nie mówię tutaj o jakichś wyuzdanych, popieprzonych rzeczach. Ale o takich normalnych jak np. s--s pod prysznicem, masaż e-------y, jakieś klapsy, zakup erotycznej bielizny
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dietetyq ja jako kobieta raczej widzę przekaz od kobiet innych (tez matek do corek), ze s--s to coś złego, zakazanego, niebezpiecznego i ze pewnych rzeczy się nie robi bo to złe świadczy o nas itp itd. Wiec myśle ze to głównie sprawia ze wiele kobiet później jest tymi cnotkami lub są zgozkniale bo same siebie stopują w wielu aspektach bo się za młodu nasłuchaly i nasiąknely tym ze czegoś nie wypada,
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam dyskretne pytanko do osób z #warszawa. Jadę spotkać się z koleżanką w centrum stolicy. Ona nie ma dobrego lokum. Polecicie jakieś opcje na miejscówki, gdzie można bez przeszkadzania innym chociaż trochę pouprawiać zegz? Wiem, można wynająć hotel ale nie stać mnie.

#tinder #s--s
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tego co czytam na #reddit to w Ameryce jest bardzo popularne "eating ass" podczas #s--s ciekawi mnie że to w ogóle nie dociera do Polski bo u nas o tym ani widu ani słychu. Jak myślicie jaka jest tego przyczyna? A może się mylę i Polacy sobie to robią już od dawna tylko nie mówią o tym głośno?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siemka!

Jest taka sprawa, która zaprząta mi banie od jakiegoś czasu. Poznałem w pracy fajna dziewczyne, z którą ewidentnie coś zaskoczyło - spojrzenia, usmiechy, ten ogień w oczach, niby „przypadkowy” dotyk, podteksty. Wiadomo ocb. Sporo gadamy.

Trwało to jakoś od 3 tygodni. Plan był taki żeby ją w weekend zabrać na spacer, kawę, standardowy zestaw mini-randkowy. Ogarnąłem do niej kontakt i wszystko było dopięte na ostatni guzik.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach