✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy powstrzymywanie się od masturbacji poprawia czy psuje popęd seksualny, ochotę na s--s, sam s--s czy erekcję? Z jednej strony mamy idee jak nofap czy semen retention, według których brak masturbacji jest pozytywny dla libido. Z drugiej strony są badania na to (poszukajcie np. "how man masturbation affects libido"), że bez masturbacji libido się obniża, a regularne fapanie podnosi popęd płciowy i nawet na stronach poświęconych nofapowi są

BRAK masturbacji u mężczyzn:

  • zwiększa libido 51.1% (71)
  • zmniejsza libido 21.6% (30)
  • nie wpływa znacząco na libido 27.3% (38)

Oddanych głosów: 139

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Po takim miesiącu to najczęściej tylko się dotkniesz i koniec. I to w sumie zależy to od psychologii danej jednostki. Nadmierna wstrzemięźliwość nie jest polecana ale brandzlowanie turbopytsia 4x dziennie jest lekkim przegięciem. Jak chcesz się masturbować to rób, nie odczuwasz potrzeby to się nie zmuszaj. Po kiego przejmować się jakimiś no fap chellenge czy NNN?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): Chłopie, daruj sobie. Znajdziesz jeszcze dziewuszkę, z którą sobie ułożysz życie. A nie jakieś fwb z samotną matką 9letniej dziewczynki. Nie pakuj się w to. Trzymaj swój wianuszek dla innej panny, na pewno zrozumie. I pracuj nad sobą, żeby Ci następna kobita, taka sama jak ta, nie zawróciła w głowie.
Pzdr

  • Odpowiedz
Powiedziała, że ma spiralę i chce żebym ją wziął we wszystkie trzy dziury bez gumy

Samotna matka

Z wyglądu taka szara myszka 5/10

Jest opcja na trójkąt

Im dłużej z nią piszę, tym bardziej podejrzewam, że ona jest lekko upośledzona

Zaczęła się też coś wykręcać, że zrobiła badania na STD, ale wyniki będą dopiero po naszym spotkaniu
  • Odpowiedz
Statystyki tygodnia który właśnie mija:

- dupczenie: 4x (około 50% mniej niż przeciętnie z reguły)
- minetka: 1x (około 50% mniej niż przeciętnie z reguły)
- lodzik: 0x (z tym to różnie bo od 0 do 3-4 zwykle)
- anal: 0x (zdarza się sporadycznie i rzadko tylko)
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najgorsza apka do zbierania pokemonow to nie tinder, a snapchat
-laska potrafi wysylac zdjecie w stringach na snapie (nie ma of ani nic), a na instagramie chwalić się kwiatami od cuckolda (swoja droga ma konto na wykopie pod swoim imieniem i nazwiskiem xD)
- inna laska potrafi nie odpisywać na ig, ale spamować Ci snapami (wczesniej o wiele rzadziej cos wysyłała)
- są laski które potrafią odczytać Twoje snapa w ciagu 3 sekund ale nie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razdwatrzy55: używałeś kiedyś snapchata jako "dawca" a nie "biorca" zawartości? Standardowo robi się tak, że jak robisz zdjęcie i chcesz je wysłać to zaznaczasz bez opamiętania wszystkich jak leci i sie nie przejmujesz, że poleci do kogoś kogo "mniej lubisz" bo jak go w ogóle nie lubisz to usuwasz i gotowe.

laski niestety to są atencjuszki


@razdwatrzy55: no kto by się spodziewał? Dodam jeszcze, że bywa, że mocno
  • Odpowiedz
MOJE NAJNOWSZEZ BADANIA ONANIZACYJNE
Głupio przyznać, ale ostatnio stałem się dosyć jurnym huopem. No trzepię kapuczina 3 razy dziennie jakoś. Raz - wieczorem na dobry sen. Dzięki temu zasypiam jak dziecko i nie mam przedsennych marzeń o goth mommy girl. Po prostu śpi mi się lepiej, umysł czysty, łatwiej skupić się przed snem też na czytaniu książki (jak czytam bez walenia konia książkę o kosmosie to mam kosmate myśli o spotkaniu kosmitki z
HuopWsiowy - MOJE NAJNOWSZEZ BADANIA ONANIZACYJNE
Głupio przyznać, ale ostatnio stałe...

źródło: swu0be6bp7wb1

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba po raz pierwszy w życiu odmówiłem swojej kobiecie #s--s. No gdyby to jeszcze było od razu to pewnie bym nie odmówił ale jako że "trochę później dziś wieczorem" to już wolę się wyspać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #rozowepaski #przemyslenia #zwiazki #s--s #tinder A może by tak po prostu zalać jakąś pierwszą lepszą w miarę ładną szczupłą laske, z którą jakimś cudem by się udało kiedyś umówić na spotkanie z tindera. Może by to jakoś odmieniło, dało sens życiu. Ewentualnie zostałbym alimenciarzem, więc już chyba jakieś osiągnięcie i tak
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@Larsberg: czemu wstyd? To dowód na to, że się spuściłeś w środku samicy, czyli odbyłeś 100% pełnoprawny stosunek bez zabezpieczenia jak nakazała matka natura
  • Odpowiedz
W tym roku skończę 26 lat. Nigdy nie uprawiałem seksu. Między innymi (ale nie tylko) z tego powodu walczę od 7 lat z depresją i myślami samobójczymi. Rozważam rozprawiczenie się za pieniądze. Jakie są wady i zalety takiego sposobu inicjacji seksualnej? Łatwo zarazić się HIV?
#divyzwykopem #roksa #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #depresja #samobojstwo #s--s #medycyna #pytanie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie uprawiałem seksu.


@Stulejman_Beznadziejny: Powiem ci tylko tyle. Marzenia i domysły są przyjemniejsze, niż sam s--s.

Nic nie tracisz, bardziej lipny jest brak bliskości, przytulania, tutaj już tracisz i nad tym bym się zastanawiał.

Ale sam s--s jest absolutnie przereklamowanym gównem, jeżeli za to g---o chcesz jeszcze płacić, to serio twoje marzenia i domysły są zdecydowanie znacznie ponad to, czym to w rzeczywistości jest. Po seksie twoja depresja tylko
  • Odpowiedz
@BezdomnyGlina: Wal klate na łyso, włosy tylko zakłócają przepływ wody i przez to stajesz się mniej opływowy. Takie pływanie to nie pływanie. Ogólnie to polecam też na łyso ogolić nogi. Tylko rowa nie gol bo wtedy się woda może prześlizgiwać do środka, zadziała jak lewatywa i się zesrasz na basenie.
  • Odpowiedz
Baby pchają się do zarządów firm, spółek,już stworzonych przez facetów, do polityki a statystycznie nie potrafią nawet cipy swej dobrze sprzedać. BITCH PLEASE...

Widać to po obecnej ilości samotnych matek i singielek po 30tce.

Dawniej rodzice wybierali im partnerów i statystycznie lepiej na tym wychodziły np po 2 wojnie światowej w USA.

#przemyslenia #takaprawda #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #logika #zwiazki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doszedłem do pewnego wniosku #tinder się nudzi. Jeśli aktywnie korzystasz z tej aplikacji to po pewnym czasie staje się to nudne w c--j . Poznajesz łaskę jedna druga trzecią . Ale tworzysz w głowie pewien schemat wiesz jakich użyć słów jakie poruszać tematy rozmów opowiadasz te same historię kawały . I po pewnym czasie pozbawianie Lasek staje się nudne . Przewidywalne . Jasna na samym początku znajomości jest.pewna adrenalina ale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lenin264: Dlatego ja już odpuściłem i przestawiam się chyba całkowicie na s--s za hajs. Te spotkania i schematy relacji są po prostu nudne i męczące, kiedy trzeba walczyć o s--s, czy nawet głupi pocałunek...

@razdwatrzy55: ja nawet tych spotkań nie mam


@Maxior99: Ze spotkaniami nikt nie powinien mieć problemu, o ile nie mieszka na wsi z dala od cywilizacji. Problem jest z tym, co dalej -
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach