Po więcej ciekawostek ze świata SF obserwuj #kochamsf

Na potrzeby filmu Robocop 2 stworzono rzeczywistych rozmiarów kopię cyborga Caina - głównego przeciwnika Robocopa.

Efektami specjalnymi zajęło się legendarne studio Phila Tippetta. Wersja w skali 1:1 używana była do scen, w których dochodziło do interakcji między postaciami.

Druga
BrudnyPedro - Po więcej ciekawostek ze świata SF obserwuj #kochamsf 

Na potrzeby f...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#starwars #ogladajzwykopem #scifi

Czas na dłuższe podsumowanie, jak nie widziałeś nie czytaj. Zrobię kilka "enterów"

Muzyka, mimo, że nie tworzona przez Williamsa, była bardzo ok. Brakowało mi Force theme w kilku momentach, ale można to wytłumaczyć.
Co do postaci, nie przywiązałem się do nich za bardzo. Droid K, moim zdaniem, był za bardzo "ludzki".
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cały cykl jest świetny ale preludium jest mi szczególnie bliskie. Chyba dlatego że jesteśmy bliżej bohaterów niż w kolejnych częściach fundacji.
I aby się wyjaśniło co z tą fundacją nie wystarczy jedna książka :P
  • Odpowiedz
Już dziś o 20:00 stream świąteczny Star Citizen. Nie wiadomo co pokażą, może będą jakieś fajne niespodzianki, bo nie było wczoraj Around the Verse ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest natomiast szansa, że będzie można kupić paczkę startową tańszą o jakieś 10€ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji I część filmu zrobionego na CryEngine przez fanów SC wykorzystując dostępne zasoby gry, więc daję #scifi ( ͡° ͜ʖ
TenebrosuS - Już dziś o 20:00 stream świąteczny Star Citizen. Nie wiadomo co pokażą, ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od zawsze uwielbiałem kino science-fiction, fantasy, przygodowe. Niniejszym oświadczam, że Gwiezdne wojny to jeden z najgorszych reprezentantów tego gatunku, a nowe części są wręcz atrapą tego czym jest dobry film sci-fi. #oswiadczenie #starwars #scifi #kino #film
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co myślicie o tym moim wpisie? Pytam, ponieważ nie jestem pisarzem, więc ta rozmowa mogła wyjść sztucznie i słabo, więc dlatego się was pytam, dobrze czy źle?

http://filmowyjanusz.blogspot.com/2016/12/coherence.html

Która ocena jest prawdziwa? To niech zostanie tajemnicą, którą znają tylko ludzie mający mnie w znajomych na filmwebie ( ͡ ͜
hacerking - Co myślicie o tym moim wpisie? Pytam, ponieważ nie jestem pisarzem, więc ...

źródło: comment_fg1SkoyrWmgaGHesSvR5YTZQm5jauFfn.jpg

Pobierz

Ciekawi cię moje zdanie na temat nowego filmu

  • Tak 11.8% (4)
  • Mnie ciekawią tylko mało znane filmy 5.9% (2)
  • Nie czytam cię, więc się nie wypowiem 14.7% (5)
  • Arka Gdynia kurwa świnia. 67.6% (23)

Oddanych głosów: 34

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bez urazy, ale recenzenta z Ciebie nie będzie. Przeczytałem parę wpisów na tym blogu i niestety są kiepskie. Brak Ci wiedzy, umiejętności argumentacji (film jest nudny, bo tak), a prostacki i wulgarny język odrzucają od czytania tego „czegoś” (bo niestety, tego typu tekstu: https://filmowyjanusz.blogspot.com/2016/03/the-martian.html recenzją nazwać nie można). Poziom komentarzy na Filmwebie czy innym Onecie.
  • Odpowiedz
@hacerking: A to już Twoja sprawa, co zrobisz i jaki content będziesz tworzyć. Moja opinia jest tylko jedną z wielu możliwych. Sam nie lubię wulgarnego stylu, wolę recenzję długie na ten wspomniany "milion stron", z których dowiem się jakichś mało znanych szczegółów i ciekawostek. Ale jest też masa ludzi, którzy wolą coś innego. Wszystkich nie zadowolisz na pewno ;)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiszu: Zgadzam się, nie pamiętam ile razy ją czytałam i ile razy oglądałam film. Chociaż przyznam się bez bicia, że zaczynałam od filmu i podchodziłam do niego ze 3x, ale gdy historia się rozkręciła... ()
  • Odpowiedz
@fiszu: Nie załapałam historii od początku, wstępu. Ale postanowiłam, że dokończę go któregoś razu i... naprawdę było warto :)
  • Odpowiedz
Spectral 2016

Całkiem udany. Nie ma co specjalnie narzekać, susza w tym gatunku jest przerażająca. B-klasowy action #scifi z nieminimalnym budżetem, więc jest równie klimatyczny, co uproszczony (momentami gwałcący logikę), ale z drugiej strony jest na tyle sprawnie zrobiony, że łatwo się wciągnąć w całą historię. No i fajowa rozpierducha.
6+/10 spodoba się głównie fanom tego typu kina z lat 80/90, z którego czerpie garściami. :)

#film #
s.....a - Spectral 2016

Całkiem udany. Nie ma co specjalnie narzekać, susza w tym ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach