via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Trelik: Uwazaj na siebie ziomus. Te k----e sa przebiegle i msciwe. Czasem tez wysylaja karkow-dziki. Albo innego jelona. Ha-tfu! Na te scierwa.
  • Odpowiedz
Wszystko ułożyło się idealnie. Rozłożyłem statyw i niespiesznie fotografowałem wschodzącą kulę słońca. Na długiej ogniskowej, częściowo przysłonięta niską mgłą wyglądała majestatycznie wisząc tuż nad horyzontem. Nagle z pobliskich zarośli wybiegła sarna. Była dobrych kilkadziesiąt metrów ode mnie. Stałem nieruchomo, ale być może odbicie światła od soczewki obiektywu zwróciło jej uwagę. Przystanęła na kilka sekund i pobiegła dalej. Ja stałem nadal nieruchomo, a w mojej głowie utrwalał się ten niesamowity widok – mała
vitoosvitoos - Wszystko ułożyło się idealnie. Rozłożyłem statyw i niespiesznie fotogr...

źródło: comment_1601807812bK9LvbyoldcB0mlpqfNpKn.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

22 lipca 2020, Bielsko-Biała, ul. Pocztowa, godz. 18.38 - Dwa zastępy straży pożarnej z JRG1 i OSP Mikuszowice Śląskie uczestniczyły w uwalnianiu sarny, która utknęła pomiędzy stalowymi prętami bramki Domu Nauczyciela. Zwierzę zostało przekazane pod opiekę Fundacji Mysikrólik - Na Pomoc Dzikim Zwierzętom. Więcej: https://bit.ly/3fWcuV2

#bielskobiala #strazpozarna #jrg #osp #mysikrolik #bramka #sarna #mysikrolik #fundacja
grishko - 22 lipca 2020, Bielsko-Biała, ul. Pocztowa, godz. 18.38 - Dwa zastępy straż...

źródło: comment_1595487798x5LSHeZl5YOKvmZfCqOyYZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

14 maja 2020, Bielsko-Biała, ul. Partyzantów, godz. 22.20 - Potrącenie sarny przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło na wysokości skrzyżowania z ul. Bora-Komorowskiego, przed znakiem A-18b - zwierzęta dzikie, z tabliczką T-3 - koniec. Więcej: https://bit.ly/2yXbpw3

#bielskobiala #policja #zwierzeta #sarna #potracenie #znakdrogowy #bielsko
grishko - 14 maja 2020, Bielsko-Biała, ul. Partyzantów, godz. 22.20 - Potrącenie sarn...

źródło: comment_1589560900Ng2XhMXValmJISZFYpLB0a.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy zna ktoś przypadek uzyskania odszkodowania po zderzeniu z sarną?
Złożyłem wniosek o uzyskanie odszkodowania z OC zarządcy drogi. Odrzucony, bo to było na S8, więc tłumaczenia: była siatka i zarządca zminimalizował ryzyko zderzenia.

Nie było znaku „uwaga zwierzyna”.

Jedyne co się dowiedziałem to zasłyszane historie, „wydaje mi się”, „kolega kolegi kolegi mówił” itp. od znajomych i rodziny - twierdzą, żeby pozywać koła łowieckie czy lasy państwowe/nadleśnictwo.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@V0lc4n0: ostatecznie nie próbowałem się sądzić po odmowie wypłaty odszkodowania, przykro mi. Może jak ktoś jest dynamiczny i obeznany w sądzeniu się to by coś z tego wyszło. Osobiście dla mnie stres nie warty tego był, bez gwarancji wygranej a może i koszty sądowe bym musiał płacić a nic nie ugrać.
  • Odpowiedz