Cześć mircy. Taki średni ten dzień kobiet mi wyszedł mimo, że lubimy z partnerką dziczyznę i ogólnie mam kilka pytań do osób, które miały już doświadczenie z dzwonem w sarnę.
Nie mam AC. Na drodze nie było znaku A-18b czyli, że są dzikie zwięrzęta. Dodatkowo kobieta mieszkająca obok powiedziała mi, że tu co chwile sarny biegają i ktoś się w nie pakuje. Policja sporządziła notatkę. Co mam robić w pierwszej kolejności bo
Machinae_Supremacy - Cześć mircy. Taki średni ten dzień kobiet mi wyszedł mimo, że lu...

źródło: comment_1583679984Zvrm0ggT2Bf3TORV9T4u7B.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Machinae_Supremacy: powiem ci tak. Przerabialem to samo. I w skrócie masz szanse bardzo male bliskie zero ze ci zwrócą kase. Tez w moim przypaxku nie bylo tego znaku. Policjanci chcieli pomoc i mowili o pismach do koła lowieckiego albo zarzadcy dróg ale od razu powiedzieli ze szanse na dostanie kasy za bliskie zero. Sam znajomy mial podobna sytuacje i walczył pol roku i nic nie dostał. Także nie nastawiaj sie
  • Odpowiedz
@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: Jeśli poza terenem zabudowanym, to zaraz ją jakiś myśliwy zastrzeli. Oni szczycą się zabijaniem nietypowych zwierzaków - zastrzelenie albinosa to szczególny powód do dumy. Nawet wymieniają się info, jeśli gdzieś widziano takie zwierzę.
  • Odpowiedz
Zdjęcie sarny, którą spotkałem w połowie września. Mimo, że sarna jest praktycznie odwrócona ode mnie to jednak podoba mi się kompozycja tego zdjęcia. Może dlatego, że zwierzę wydaje się spokojne - uszy ma skierowane przed siebie a nie w moją stronę i spokojnie zmierza w stronę krzaków. Razem z tą sarną były 3 inne, ale były zbyt blisko, a obiektyw był zbyt ciasny, żeby je wszystkie objąć.

Co sądzicie o tym zdjęciu?

Galeria 5
sedros - Zdjęcie sarny, którą spotkałem w połowie września. Mimo, że sarna jest prakt...

źródło: comment_e6bLMU5NLQk2MoOTT4Yh74BvNW2Bmj2r.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MK-Ultra dokładnie z reguły tak się nawołują młode albo ostrzegają przed zagrożeniem. Mamy stado 40szt Daniel i podobnie szczekają, a najlepiej właśnie młode wydają taki dziwny wysoki odgłos szczekanie ale takie piskliwe. I ogólnie fajne urocze zwierzęta a mam jej dosłownie za oknem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz