Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Narqs: Tam z tego co wiem w prawie nie ma możliwości sprzedania ziemi obcokrajowcowi, ale ale ale cale pytanie jest do praktyków ;) bo w każdym prawie sa sposoby na nie...
  • Odpowiedz
Hej, ktoś z tu obecnych był w #rumunia a dokładnie w stolicy? Jak wrażenia? Wybieram się w marcu i tak ciekawa jestem ;D lubię pokomunistyczne kraje i chcę zobaczyć siedlisko Drakuli. Wiem, że jest tam tak tanio jak w Polsce i znam kilka słów w ich języku - to przez ludzi w pracy xD

#podroze #turystyka #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@biauywilg: mi się podobało. Nie jest to miasto wow, nie jest to "Paryż wschodu", ale ma ten niepowtarzalny klimat wschodu, czuć trochę naszymi latami 90.

Warto podejść pod Łuk Triumfalny i do wielkiego parku obok (nie pamiętam nazwy) - jest tam mini pomnik pamięci Micheala Jacksona. ;)

No i Dom Prasy czyli jeden z wielu tych sowieckich budynków w stylu PKiN.
  • Odpowiedz