Wpis z mikrobloga

@daray89: miałem podejście do Doty, nie moja bajka jednak. Zbyt długie mecze, za duża mapa, ciężko było mi ogarnąć wiele mechanik, chociaż nie ukrywam, że jest najbardziej 'profesjonalna' ze wszystkich. Ja potrzebuję teraz czegoś bardziej casualowego, chyba jednak stanie na Heroes of the Storm, podobała mi się mechanika braku itemów i szybkich meczy na zmiennych battlegroundach :)
@Veuch: ja gram w LOLa i okazjinalnie w HOTSa, ale ostatnie 2 m-ce upłynęło pod znakiem wiedźmina i SC2. generalnie nic innego już nie odpalam, a po W3 planuję wrócić do niedokończonego Just Cause 2
@zolwixx: innych gierek też mam w planach dużo, do tego aktywnie lecę w Tibię.. kurde, a jeszcze tyle projektów i planów na studbazę :) doba za krótka :D
@dyslexia: słyszałem właśnie z wielu źródeł, że teraz to nawet bym nie wiedział co kupować w sklepie. Z resztą ja nawet nowej mapy nie znam, a mainowałem junglerem :(( chyba jednak odpuszczę tego LoLa, HotS mnie wkręcił bardziej, tylko niestety nikt ze znajomych nie gra :(