Siemanko Mirki i Mirabelki!

Mam dla Was dzisiaj recenzję nesoklona od Hyperkin - czyli Retrona HD. Sprzęt, który zakupiłem już chwilę temu, a samo wideo kwitło mi na dysku przez pewien czas, w końcu ujrzało światło dzienne. Ci bardziej uważni, zapewne wyłapią z kiedy jest materiał źródłowy xD

Do obejrzenia tu ( )https://youtu.be/RdUvtW5oua8

#retrogierki #retrogaming #retro #nintendo #
pszajnowski - Siemanko Mirki i Mirabelki! 

Mam dla Was dzisiaj recenzję nesoklona od...

źródło: comment_1624817762GTV6axsW9lCrBRJxLrW38y.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko, nie wiem czy to do kogokolwiek dotrze, bo slabo sie poruszam po tym serwisie, zwlaszcza na telefonie. Konto mam juz jakis czas, ale dopiero odkrylem, ze tu sa jakies tagi itede itepe. No ale do rzeczy, jesli ktos pamieta Sensible World of Soccer, to w tym roku organizowane sa kolejne mistrzostwa swiata, tym razem ponownie w Polsce - okolice Bielska-Bialej. Bedzie grane PC i Amiga. Sam bylem na dwoch poprzednich, w
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy da się do Polski zamówić z brytyjskiego #cex? Niby jest polska werska. ale mają uboższy asortyment, zwłaszcza jeżeli chodzi o retro gierki (nie mówiąc już o systemach typu wii u gdzie polski potrafi być dwa razy droższy)...

#retrogaming #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach