Czy ktoś jeszcze to pamięta?
Najlepsze chwile dzieciństwa, a jaki szpan na dzielni był że ktoś ma cartridge który przyspiesza wczytywanie gier :)
#8bit #atari #oldschool #retrogaming
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
281
![Rambo - spóźnione Atari - [Adam Śmiałek]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_16258429216YXf491h8rDAZpRf4Nob1w,w220h142.jpg)
Historia konsoli - podróbki Atari 2600, zwanej RAMBO. O marketingu dalekowschodnich firm w latach dziewięćdziesiątych i o jakości ówczesnych produktów. O komputerach z lat siedemdziesiątych produkowanych dwadzieścia lat później.
z
źródło: comment_1625773101kCV7L9n9otwcEQIHn4F1N4.jpg
Pobierz6

Półgodzinny dokument omawiający pierwszy symulator samochodu wyścigowego w historii, stworzony przez Geoff Crammonda. Materiał w języku angielskim
z23

Kończy się zbiórka na polskie, uzupełnione wydanie The Story of Commodore Amiga in Pixels autorstwa Chrisa Wilkinsa. Za zaledwie 60 zł (plus przesyłka) możemy otrzymać nie tylko tę fantastyczną książkę, ale również całą masę dodatków - dodatkowe magazyny, płytę audio i więcej - info w komentarzu
z
źródło: comment_1625373356nEwEn2jI8H8Z6J5IUTLC5c.jpg
Pobierz9

Czym zastąpić w Commodore 64 poczciwy magnetofon oraz stację dyskietek? Co podłączyć w zamian? Lista TOP 7 zamienników, emulatorów stacji, nośników pamięci i akcesoriów z nimi związanych.
z
źródło: comment_16252599804enhC2dVROqYDR8F2nAG1X.jpg
Pobierz
źródło: comment_1625248267lYiRmdawrU1uHqAnRcDV1g.jpg
Pobierz
źródło: comment_1625248714L38EFseHmhyZh5iycLaROd.jpg
Pobierz19

zainspirowany dzisiejszą wrzutką kolegi - rekord w podkręcaniu AMD 486 do 200 MHz i testy w Quake. Nie sponsorowane przez morele :p
z42

Watch the Commodore / Escom Amiga A1200 computer being manufactured on the assembly line in France, Solectron factory near Bordeaux
zRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Grał ktoś w całą serię Cultures? jest to chyba jedyna gra w której kolejne części nie miały dosłownie żadnych zmian w gameplayu ani grafice od 2 części a części dość sporo było, w sumie w którejś dodali jakiś nieznaczący element jak zmiana pozycji kamery.
@UczesanyPedryl: bo wszystko było idealne