#knightsandmerchants #gry #retrogaming

Grał ktoś w całą serię Cultures? jest to chyba jedyna gra w której kolejne części nie miały dosłownie żadnych zmian w gameplayu ani grafice od 2 części a części dość sporo było, w sumie w którejś dodali jakiś nieznaczący element jak zmiana pozycji kamery.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasjo: @odislaw: Też miałem KSO 2000F i też przerobiony magnetofon. Faktycznie gry wczytywały się w 2-5 minut. Ale niestety czułość była wyższa i częściej mi się pojawiał LOAD ERROR.
  • Odpowiedz
Hej Mirki spod tagów #retrogaming #gry #amiga #commodore #retro #nostalgia #lata90 #lata80 #komputery

Może kogoś zainteresuje sentymentalny powrót do lat 80-90 i zainteresuje się zbiórką na polskie wydanie książki"HISTORIA AMIGI PIKSEL PO PIKSELU" Chrisa Wilkinsa. Za zaledwie 60 zł plus przesyłka (od 17 zł) można otrzymać nie tylko świetną książkę o amidze, ale
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deadcandance: Nintendo od zawsze jest be, wyjątkowo drapieżna korporacja która nienawidzi swoich fanów kiedy oni robią swoje własne gry na podstawie gier N z szacunku do firmy która ich za to pozywa. Do tego wapczą z emulacją a sami nie potrafią zaoferować starych gier. Jedyne co ich trzyma w obecnej pozycji to tony graczy wychowanych na NES oraz sekciarze wyznający tą korporację i broniący jej na każdym kroku, bo wielkie
  • Odpowiedz
Wiecie może skąd pobrać (najlepiej najnowsze i GOTY) iso serii Gears of War? Mam oryginalne płytki na Xboxa360, ale chciałem sobie odpalić jakieś spatchowane na Xenii, bo przecież mi aktualizacji nie pobierze.
#xbox360 #xenia #emulacja, no i trochę #retrogaming
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sierzchula: ooooo kuuuuurde, już zapomniałem ale grało się w Dinka, pamiętam bicie kur którym łby odpadały na początku, ogólnie fabuła też była jakaś poryta hahahah, ale w sumie wciągało xD. Jakieś dodatki chyba też były bo pamiętam zaczynanie nowej gry w jakimś całkiem innym miejscu
  • Odpowiedz
Gdyby komuś bardzo się nudziło lub po prostu chciałby pooglądać lub towarzyszyć w grze i gadać o głupotach online przy piwku, soczku, winku, lub kto co tam woli; to zapraszam na nowy kanał:
http://www.twitch.tv/afltoxic/

Gram wieczorami, głównie w jakieś klasyki, niektóre zupełnie dla mnie nowe, więc będzie spontan. Aktualnie zacząłem zabawę że S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl i będę lecieć z serią, aż do części 2.
Po długiej przerwie, wróciłem do Dark Souls 3 -
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@supra107: Przecież obecnie mocap twarzy to standard branży, zresztą wystarczy porównać dowolną nową grę AAA do LA Noire żeby zobaczyć jak słabo wyglądają już animacje twarzy w grze od Team Bondi.
  • Odpowiedz