Pamiętacie jeszcze o Franko 2? Pewnie większość naszych czytelników zapomniała o projekcie, ale niektórzy fani pierwowzoru wpłacili pieniądze na grę, która miała zadebiutować na rynku już kilka lat temu, ale deweloperzy zapadli się pod ziemię. W rezultacie – o sprawie zostały poinformowane organy ścigania.
#wspieramto #amiga #retrogaming #retrocomputing


























#retrogaming #staregry
źródło: comment_1624049694rEzV2xjMUQwWWu8DJwmlw9.jpg
Pobierzźródło: comment_1624089708DeMKkOm3Sl71hRkOoW3eez.jpg
Pobierz