Szkoda Pandemic Studios, gdyż trochę dobrych tytułów naprodukowali, ale Mercenaries 2 do nich niezbyt należy. Niby gra wydana na next-geny, a cały czas czuję, jakbym grał w coś z ery średniego PS2. Tak beznadziejnego strzelania to ja chyba nie widziałem, zerowa zdolność prowadzenia precyzyjnego ognia, a sterowanie na #pcmasterrace to tragedia (niewyłączalny auto-aim). Przynajmniej można równać z ziemią całe miasta za pomocą ciężkiego sprzętu
#retrogaming #staregry
jedlin12 - Szkoda Pandemic Studios, gdyż trochę dobrych tytułów naprodukowali, ale Me...

źródło: comment_1624049694rEzV2xjMUQwWWu8DJwmlw9.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piąteczek i jest afera! Franko 2 to oszustwo? Gra zaginęła, inwestor chce pieniędzy i informuje organy
Pamiętacie jeszcze o Franko 2? Pewnie większość naszych czytelników zapomniała o projekcie, ale niektórzy fani pierwowzoru wpłacili pieniądze na grę, która miała zadebiutować na rynku już kilka lat temu, ale deweloperzy zapadli się pod ziemię. W rezultacie – o sprawie zostały poinformowane organy ścigania.

#wspieramto #amiga #retrogaming #retrocomputing
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lecimy z drugim CD dolaczonym do 8 numeru cd-action z 1997 roku. Dzisiaj mam dla was 2 dema, pierwsze to przygodowka Amber: Journeys Beyond (nie ma jej na gogu ale latwo dorwac ja na stronach abandonware) natomiast druga gra to Ashes to Ashes, kolejny klon Dooma (troszke trudniej ja dorwac na internecie, trzeba poszukac troche dluzej).
#retrogaming #retro #staregry #nostalgia #cdaction
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HachiRoku Tak qwoli ścisłości to 15 lat temu był już z nami od 5 lat Windows XP.
A sama nagrywarka jak nagrywarka. Tak samo wyglądała 15 lat temu jak i dzisiaj. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tesseract: W gwoli ścisłości to 15 lat temu pełną parą szykowano się na premierę Visty :) A dlatego używam na tym laptopie Win 98 bo ma pełne wsparcie i wygodniej używać systemu na czymś co ma moc obliczeniową dużo większą niż sprzęt dostępny w czasie premiery. Szczególnie, że laptopy w tamtych czasach były wydajnościowo około 2-3 lata za PCtami, zwłaszcza jeśli chodzi o GPU.
A potrzebowałem jakiejkolwiek nagrywarki do tego
  • Odpowiedz
Czołem Mireczki, tym razem nie będę pisał o energetyce jądrowej, a o dość starej grze, w której jednym z głównych surowców jest syberyt - katalizator zimnej fuzji. #staregry

Original War - czeski RTS który zawitał na nasz rynek w 2001 roku świętuje dwudziestolecie powstania. Historia przenosi graczy 2 000 000 lat wstecz, do przeszłości, w której misje wojskowe ZSRR i USA walczą o syberyt, pojawiają się również najemnicy z krajów arabskich,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od kilku tygodni przypominam sobie taka gierkę, kojarzy mi się ze grałem w nią koło roku 2005-2007. Były dwie drużyny czerwona i żółta. Każda drużyna miała swoją bazę a w tej bazie była taka wieża która jak zauważyła przeciwnika to zaczynała bić a poza bazami można było się naparzać pomiędzy drużynami. Ktoś kojarzy taka gierkę i może podać mi nazwę czy raczej mi się to przyśniło i nic takiego nie istnieje? #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fabek: Pierwszą Amigę 600 kupiłem w 1994 lub 1995 roku za pierwsze zarobione pieniądze. Kosztowała chyba 3000000 zł lub 4000000 zł. W 1998 roku wymieniłem na A1200 mam do tej pory i używam. Wymieniłem kondensatory i zasilacz tylko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Clifford_Lee: za gnoja zastanawiałem się, czytając Secret service i top Secret, czemu nikt w dwóch gazetach nie zwrócił uwagi gościom z metropolis, że mają literówkę w tytule gry. No bo kto pisze Ten agent z dwoma E.
  • Odpowiedz
@jarezz: Zabieg marketingowy ;) miałem podobna fazę pijąc piwko z puszki kminilem co to jest war zone i co strefa wojny ma wspólnego z piwem xD potem skleiłem że to warzone pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Trochę osób się zgłosiło, zgodnie zatem z zapowiedzią wykopowe spotkanie #mapycs16 #mirkoserwer16 zaczynamy dziś o 21:00.

Czyli od teraz za około 4 godziny.

Co muszę zrobić, żeby z wami zagrać?
- Mieć konto Steam z CS 1.6, założyć sobie konto Steamem na Fastcupie, ściągnąć Fastcup Client, mieć działającego
Astrali - Trochę osób się zgłosiło, zgodnie zatem z zapowiedzią wykopowe spotkanie #m...

źródło: comment_16235973560DMj4RLYtdDypCMAqqnJxH.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lesrley: W sumie po wydaniu tego ramastera miałem lekką nadzieje na nową część gry, troche bardziej uwspółcześnioną, ale chyba nie ma cos liczyć skoro do teraz nic nie słychać :/
  • Odpowiedz
Planuje zrobić sobie bartop.
Chciałbym to zrobic jak najtaniej.
Pytanie brzmi co wsadzić do środka? Jakie minimalne wymagania mają jakieś retroarch czy jakies inne oprogramowanie do postawieniatakiego systemu? Czy jakis netttop z procesorem AMD® Athlon 2650e i 4 GB RAM da rade emulowac jakies podstawowe automaty, proste konsole maksymalnie ps1?

Czy
- raspberry pi? (która wersja?)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach