#nintendo #gameboy #retrogaming
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#nintendo #gameboy #retrogaming
źródło: comment_1626689387FkxkesYUFQ9hVYNl8W7RhT.jpg
Pobierz- 3
- 10
- 1
źródło: comment_1626681615zKKPpP04FRCYr6NFwMHlnh.jpg
Pobierz- 28
Co robi szef sporej firmy kiedy nikt nie patrzy ? retrogaming!
Miesiac temu w czasie porannego spaceru gdzies w Germanii , zauwazylem w kartonie brazowa plytke z litera Q.
Dziwnie znajoma, ktos wywalil Quek 1 wraz z kilkunastoma innymi CD; Wziac jak daja :) W ciagu miesiaca
uzbieral sie caly zestaw : mysz nowa serial za 100 logitecha, komputer 166mmx 32ram, 24xd, hdd 3gb za 70zl,
monitor 15" za 15zl w stanie bdb,
źródło: comment_1626633960Zjadf8UceE1A26geNrjos2.jpg
Pobierz- 3
w niedziele ani zadne swieto nie pracuje ani ja ani nikt z firmy. Przekonalem sie na sobie
ze nie wolno w te dni robic. To jedna z naszych zasad, dzieki temu mam od lat passe i spokoj.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
- 0
Czy płyty DVD+R nadają się do odtwarzania przez konsolę? Czytałem różne opinie często tylko faworyzujące DVD-R, ale jak dotąd wszystkie gierki się odpalały, a część gier nagranych dawniej na -R konsola ma problem z odczytem płyt. Model plejaka slim SCPH-90004
Dobrze sobie radzi ze zwiekszeniem rozdzielczosci x2/x3, bez zacinek (przynajmniej na razie nie zauwazylem).
Wystarczy wgrac bios i rom, zmienic: Enhancement settings->Internal resolution-> 2x lub 3x.
Jest tez duzo innych "ulepszaczy". Ja osobiscie korzystam tylko ze zwiekszonej rozdzielczosci, dzieki ktorej nie ma takiej pikselozy, oraz z "true color rendering", dzieki czemu kolory sa nieco bardziej
źródło: comment_1626614306g1Jk0sDlAJAG00zvwgepfd.jpg
Pobierz- 2
Troche dopadła mnie nostalgia i chęć pogrania na starym sprzęcie. Lata 95-00. Co fajnego mozna teraz kupić co bedzie w jakimś stopniu kolekcjonerskie, unikalne ? Chce postawić Windowsa 95, posluchać pierdzącej stacji dyskietek i popykać w pierwsze wersje Settlersów. Wtedy zawsze marzylem byc mieć PC od IBM ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- 1
Co do laptopów to wybór jest dużo szerszy i sprzęt jest bardziej prestiżowy. Górna granica to moim zdaniem modele Thinkpad T40 i T41 bo to chyba ostatnie modele wspierające oficjalnie Windows 98 co przy niektóych grach może być przydatne. Ewentualnie jakiś starszy model, dla kompatybilności dźwięku
- 1
388
Commodore 64: Uruchamianie komputera i gier z kasety (poradnik)

retrogralnia pokazuje proces wczytywania gier z kasety, kto ustawiał onegdaj głowice, ten się w cyrku nie śmieje
z- 119
- #
- #
- #
- #
- #
559
Contra - tajemnice kultowej gry z Pegasusa.

Początek lat 90. ubiegłego wieku. To był wyjątkowo deszczowy lipiec. Nie było co robić, więc przesiadywałem u mojego kuzyna. A ten niedawno dostał od taty konsolę Pegasus. Na żółciutkim kartridżu, którego opis sugerował, że znajdziemy na nim milion gier, odkryliśmy prawdziwą perełkę.
z- 138
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
#retrogaming #komputery #zainteresowania
- 0
Po latach okazało się jednak, że to przez mały błąd w systemie komputera, który potrafił w złym momencie sprawdzać stan ładowania. Jakby, ktoś nie widział/wiedział - to może posłuchać:
https://www.youtube.com/watch?v=FoiA92j-lGw
https://en.wikipedia.org/wiki/ISS_Pro_Evolution_2
#mecz #pilkanozna #psx #konsole #gry #retrogaming #nostalgia #gimbynieznajo
źródło: comment_1626468260Q2uPFmD4gAI039sifL9dfA.jpg
Pobierz5
Mother 3 - Premiera Spolszczenia (Game Boy Advance)

Spolszczenie do Mother 3, nadal niewydanej poza japonią gry, pozycja obowiązkowa dla fanów klasycznych jrpg.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 344
- 16
- 46
- 5
#komputery #pcmasterrace #elektronika #warszawa #retrogaming
źródło: comment_1626426325w6rd142Jkdu1l9Vp4OvhHZ.jpg
Pobierz- 11
- 1
- 1
@obuniem
A proszę bardzo, kłaniam się po same kule i miłego wieczoru a raczej nocy (。◕‿‿◕。)
- 0
2
„Królewna J------a” i „Hobbit czyli w te i we wte”. 6 zwariowanych...

Dziś polski gaming kojarzy się przede wszystkim z trzema częściami Wiedźmina i Cyberpunkiem 2077, czyli grami od CD Projekt RED. Głośno w świecie jest też o dystopijnych produkcjach 11bit Studios j…
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #




























Zwycięzcą został Lampaert, drugie miejsce osiągnął Nickurn, a zdobywcą najniższego miejsca podium został Kutanoid.
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, oraz dziękujemy pozostałym za udział. Udowodniliście że jesteście wspaniałą społecznością.
Pełna tabela finału pod tym linkiem https://online.re-volt.io/sessions/results.php?file=main/session_2021-06-13_19-52-57.csv
Do zobaczenia na Mirko-Volt #4!
źródło: comment_1626722292Gpx4GjPtNYahpvpFqUmtXg.jpg
Pobierzźródło: comment_1626734659VsRWqMpK1qAZH9ESHB77Bv.jpg
Pobierz