Pomyśleć, że kupiłem zaledwie 6 lat temu swoją za 550zł z podobnym osprzętem i myślałem, że to drogo... też z netu, bo nie znałem nikogo z A1200 trzymaną na przysłowiowym strychu.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/amiga-1200-zasilacz-myszka-dyskietki

świat zgłupiał przez te parę lat czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki RETRO TAX płacić???

#amiga #retrogaming #retro
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TypowyZakolak: Ja swoją kupiłem w 2008 roku za 235 zł z 4MB Fast i 3.5" dyskiem z systemem i Blizarda IV 1230 za 350zł. Kiedyś to były czasy. Inwestycja prawie tak dobra jak Bitcoin.

no i? Mi się włączyła nostalgia i mam cały pokój amig teraz. Oczywiście nie używam z braku czasu, bo jakoś trzeba na hobby zarobić ;)


@kamillus: To już wiadomo dlaczego ceny takie wysokie. (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki,mam na wydanie kilka kart graficznych,najlepiej odbiór osobisty ale wysłać też mogę. Poczynając od Starutkiej S3 Daytona po GF 8800 chyba. Dla zainteresowanych zdjęcia. Jak ktoś chce,może na piwko dać,ale nie mają ogólnie ceny. Oczywiście,prócz za wysyłkę.
#retrogaming #pcretro #kartygraficzne #kartygraficzne
christopher-maryanski - Mirki,mam na wydanie kilka kart graficznych,najlepiej odbiór ...

źródło: comment_1622989658o9gC5HlYjIEJw4vowN49YN.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubielizacosy: No właśnie ten radiatorek jest od stabilizatora. I odkłada się na nim trochę mocy. Może być tak że układ czerpie za duży prąd z jakiejś przyczyny i przez to się grzeje za bardzo, ale jak znam życie ta temperatura przekracza nieco 60C.
  • Odpowiedz
Siema Mirki i Mirabelki!

W końcu wjechało nowe wideo na kanał. Materiał z terenu, więc powiew świeżości nastał na kanale. Tym razem jest to wideo z nieplanowanej wizyty w całkiem fajnym sklepie, na który przypadkowo natknąłem się podczas długiego weekendu w UK.

wideo do obejrzenia tu ( ) https://youtu.be/-iYmyMR4AcU

#retrogierki #retrogaming #staregry #youtube
pszajnowski - Siema Mirki i Mirabelki!

W końcu wjechało nowe wideo na kanał. Mater...

źródło: comment_1622754640snHGhYfMMBwMW5kCh3vgF4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RicoElectrico: Korzystałem z tego projektu parę lat temu i widzę że mocno się rozwinął. https://github.com/RobSmithDev/ArduinoFloppyDiskReader
Projekt jest o tyle ciekawy że udało się go wykonać na zwykłym arduino, które praktycznie nie nadaje się do takiego zastosowania. Transmisja MFM na pinie data to około 250kbit/s i to jeszcze w NRZI. Bardzo łatwe zadanie dla jakiegoś FPGA, jakiś szybki procesor ARM pewnie też by sobie poradził, ale tutaj mamy zwykłe 16MHz atmegi.
  • Odpowiedz
Mirki, pijcie ze mną kompot, bo wreszcie kupiłem sobie dużą amigę, w dodatku taką o jakiej zawsze marzyłem ()
Napiszcie co do niej dokupić z rozszerzeń. Naturalnie mam tylko klawiaturę i myszkę. Bateria wylutowana i kick 2.0.

Następna stacja to cdtv lub a4000.
#amiga #retrogaming #retrocomputing #chwalesie
B.....k - Mirki, pijcie ze mną kompot, bo wreszcie kupiłem sobie dużą amigę, w dodatk...

źródło: comment_1622714908loi1UUhglHgrJ1Q2o4mq9y.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach