Hej, reklamowałem niedawno buty New Balance, dzień po założeniu ich pierwszy raz zauważyłem szramę, której na pewno nie zrobiłęm, a objawiającą się jako przerwanie siateczki na długości ok 1-2cm, które raczej będzie postępować.

Reklamacja została odrzucona. Co powinienem robić dalej? UOKiK? Może polecicie mi jakiegoś przychylnego rzeczoznawcę i podpowiedź jak dalej postępować z tym fantem? Ile mam czasu na odwołanie się od decyzji? Jaka ścieżka będzie najpewniejsza i bezbolesna?

#reklamacje
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@LowRyder_ Przez takich jak ty potem ludzie powtarzają jak mantrę, żeby kontaktować się z UOKiK, który nie zajmuje się indywidualnymi sprawami konsumenta.
Od tego są powiatowi Rzecznicy Praw Konsumenta i do nich trzeba się zwracać.
  • Odpowiedz
Pytanie dotyczące reklamacji:
- zgłosiłem reklamację z tytułu rękojmi
- w zgłoszeniu nie podałem jak chcę załatwić sprawę (wymiana lub naprawa) :(
- sprzedający ostatniego dnia dostarczył pismo, że przekazał sprzęt do serwisu i zostanę poinformowany o sposobie załatwienia reklamacji
- wobec powyższych faktów i przepisów można uznać reklamację za skuteczną i sprzedający nie może już jej odrzucić?

#reklamacja #prawo #zakupy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- wobec powyższych faktów i przepisów można uznać reklamację za skuteczną i sprzedający nie może już jej odrzucić?


@makaron_rurka_albo_nitka: zgodnie z faktami reklamacja nie zostala zlozona prawidlowo czyli na dobra sprawe to sklep nie musi nic robic poza czekaniem na to az zlozysz reklamacje prawidlowo. Moga ci naliczac oplate za przechowywanie jesli beda chcieli. Az dziwne ze wyslali sprzet do serwisu.
  • Odpowiedz
Absurd goni absurd. Nie będzie Wam się chciało czytać wiec jeśli byście jesCze nie wiedzieli to nawet buty musza odpoczywać 2/3 czasu użytkowania (poinformował mnie o tym specjalista najwyższej klasy ds odsylania klienta z kwitkiem). Wywód o impregnacji buta, który był impregnowany a reklamacja jest z powodu rozpieprzajacyvh się podeszw i puszczających szwów, ale ch to dalej moja wina bo język od buta nie byl pastą wysmarowany, mam ochote im odpisać ze
SpokojnaJakCiechocinek - Absurd goni absurd. Nie będzie Wam się chciało czytać wiec j...

źródło: comment_YpEqjrd0PZJMC0EtDPV8ho0v4yqNL0wl.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SpokojnaJakCiechocinek: znam typa co ma na śląsku mały zakład szewski. Stoja tam jakies buty, klienta nigdy u niego nie widzialem. I zawsze mnie zastanawialo jakim cudem jezdzi CL63. Ale to nie cud, dowiedzialem sie ze jest rzeczoznawcą kilku hurtowni obuwia (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Reklamowałem buty z tytułu rękojmi, bo po 2 miesiącach zaczęły się rozklejać w efekcie czego zażądałem zwrotu gotówki (pisałem o tym tutaj). Otrzymałem teraz maila, że reklamacja została odrzucona, a buty z opinią rzeczoznawcy zostaną odesłane do mnie kurierem.

Co robić dalej w takim przypadku? Odebrać buty i wysłać do niezależnego rzeczoznawcy? Nie raz czytałem tutaj tego typu wątki i mirasy zawsze pomogły dobrą radą. MIRKO POMUUSZ :(.

#zakupy #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#reklamacja #rekojmia #gwarancja #buty #reebok
przymierzam się do reklamacji butów Reebok Club C (wytarte zapiętki, wytarta wyściółka nad palcami)
spytałem sprzedawcy "Autoryzowany sklep Reebok" na allegro w jaki sposób skorzystać z gwarancji (nie mam karty gwarancyjnej, na stronie też nie znalazłem precyzyjnego info na ten temat) odpisali mi o procedurze rękojmi... Ta nie wchodzi w grę bo buty zakupione 15 mies. temu,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ja nie lubię #orange, czas od nich uciekać. Nie wiem jak można powodować tyle problemów własnym klientom.

Zaczęło się od podpisania umowy z datą przeniesienia z #play za kilka miesiące. Przenieśli mi od razu, a ja muslalem, ze to fajnie, potem się okazało ze nie bo play policzył mnie chyba z 200 kary kary za ta przyjemność. Niby mogłem w Orange złożyć reklamacje, ale tak na prawdę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety nigdy nie dzwonili z życzeniami na urodziny lub by zapytać co słychać, zawsze by sprzedać mi kolejny abonament


@StanczykDresiarczyk: jaki interes operator komórkowy ma w tym żeby składać ci życzenia na urodziny? Do sprzedawcy prądu albo wody też masz pretensje, że w urodziny nie dzwoni? Im zależy na tym żebyś wziął kolejny abonament, a nie składać życzenia urodzinowe, no k---a.

miałem wykupiony pakiet z internetem 15 GB
  • Odpowiedz
Taka sytuacja: opłacałem kolejny miesiąc abonamentu na parkingu przy pomocy karty w automacie, który do tego służy. Przy pierwszej próbie (zbliżeniowo) transakcja została odrzucona. Przy kolejnej (karta into terminal) - zaakceptowana. Później zorientowałem się, że kasa została pobrana dwukrotnie. Skontaktowałem się z działem reklamacji firmy obsługującej parking. Najpierw kazano mi czekać do końca marca, gdy transakcje zostaną zaksięgowane, potem do końca kwietnia. Kasy dalej nie ma.
Problem jest też taki, że abonament
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję oddać telefon na gwarancję (rękojmię) i mam pytanie.

Telefon zakupiłam pod koniec października w lombardzie należącym do sieci "loomabard" - razem z telefonem otrzymałam oryginalny dowód zakupu z salonu #play.

I jak teraz to ugryźć? Data zakupu w salonie play to 09.05.2016 a więc mam 5 dni oryginalnej rękojmi plus niecałe 7 miesięcy rękojmi loombardu tak?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mirra90 raczej od autoryzowanego serwisu i od dostępności części w tymże, przynajmniej jeśli chodzi o Samsunga. Ale z doświadczenia mogę powiedzieć że dwa autoryzowane serwisy Samsunga - CCS i CTDI (Regenersis) w miarę szybko realizują naprawy gwarancyjne i nie przeciągają tematu.
  • Odpowiedz
Czy mogę reklamować sprzęt w sklepie z tytułu niezgodności towaru z umową (rękojmia) jeżeli to nie ja kupowałem produkt w danym sklepie?
Posiadam fakturę VAT i kartę gwarancyjną. Przedmiot został zakupiony niecałe 2 lata temu.
#xkom #reklamacja #gwarancja #prawo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem na allegro podkaszarkę i starter nie wciągnął z powrotem sznurka, więc odpalać go nie można. Mógłbym rozebrać starter, ale po co? Jak już na samym początku szwankuje, więc będzie szwankował cały czas. Czy mogę skorzystać z prawa odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dnia zakupu i odesłać uszkodzony towar? Czy jeśli jest uszkodzony, to tylko naprawa lub wymiana na nowy? Sklep odsyła mnie do serwisu oddalonego ode mnie 70
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TwojStaryToKorniszon: Nie wprowadzaj w błąd...

@jabukasiga: Zwrot bez podania przyczyny spowoduje w tym konkretnym przypadku pomniejszenie kwoty, jaka Ci zostanie zwrócona z uwagi na uszkodzenie przedmiotu.

Co powinieneś zrobić to złożyć reklamację z tytułu rękojmi, jakiej udziela każdy sprzedający - odesłać im towar z pismem reklamacyjnym.
  • Odpowiedz
#mediamarkt #klawiaturamechaniczna #gwarancja #reklamacja #pcmasterrace
Mirki, chce oddać klawiaturę na gwarancję, konkretnie Thor 300 na przełącznikach blue do sklepu Media Markt. Chodzi jednak o to, że klawiatura jest strasznie zasyfiona, a żeby ją wyczyścić musiałbym ją rozkręcić, co nie wiem czy nie wiąże się ze stratą gwarancji. Przyjmą ją na gwarancję bez problemu?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki potrzebuję małej pomocy na temat reklamacji/rękojmi obuwia. Kupiłem sportowe buty aby w nich chodzić na #eobuwie. Miałem je na nogach raptem łącznie ze 3 godziny i okazało się, że tył (pięty) butów są tak jakoś dziwnie wklejone, że pięty lecą mi do środka (tak jakbym miał koślawe stopy - a oczywiście nie mam). Jak stanę w butach prosto to patrząc z tyłu ewidentnie obydwa buty "lecą" do środka.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jest update odnośnie opisywanego przeze mnie problemu z serwisem gwarancyjnym Ikea https://www.wykop.pl/wpis/31561299/mirki-mam-problem-z-serwisem-reklamacyjnym-ikea-ze/

Wizyta była umówiona na sobotę w godzinach 16-20. Jako, że piękna pogoda i chciałem z niej skorzystać na ile to możliwe, postanowiłem przedzwonić około południa na Domolinię by dowiedzieć się, czy spodziewać się wizyty serwisu bliżej 16, czy 20. Po 20 minutach oczekiwania dowiedziałem się, że ... 'w ogóle' bo z niewiadomych przyczyn jest na statusie anulowanym. Spytałem Pana
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, taka sytuacja: zlozona reklamacja, sprzedawca oswiadcza iz odmawia spelnienia zadosc żądaniu (tj usuniecie wady zakupionego towaru) uznajac brak podstaw faktycznych oraz prawnych i kwestionuje swoja odpowiedzialnosc... ale w ramach checi podtrzymania dobrych relacji oferuje jednak (nieodplatne) usuniecie wad towaru w ramach dobrowolnego gestu handlowego.
Czy przyjeta wyzej forma odmowy przyznania sie do odpowiedzialnosci i wymigania z jednoczesna oferta usuniecia usterki niesie za soba jakies ryzyko/konsekwencje? teraz czy na ewentualne przyszle usterki?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@deeper: w takim wypadku gdy wada wystapi drugi raz to nie mozesz odstapic od umowy poniewaz odstapic mozesz dopiero gdy wada jest drugi raz reklamowana

Dodatkowo w momencie gdy naprawi to nieodplatnie to w przypadku nastepnego wystapienia wady moze powiedziec ze w urzadzeniu ktos wczesniej majstrowal i nie mozna tego reklamowac :)

Wiecej nie da sie powiedziec na temat tej sprawy z opis ktory podales.
  • Odpowiedz
Mirki, mam problem z serwisem reklamacyjnym Ikea. Zepsuło nam się łóżka (odpadł element z ramy przy głowie, który podtrzymuje belkę idącą przez środek łóżka). Zgodnie z regulaminem Ikei zgłosiłem reklamację i umówiłem wizytę ekipy serwisowej, która miała wymienić element i wszystko złożyć.

Termin ustalony, przeboleje, że 3 tygodnie w przód, może się zdarzyć, że mają naprawdę dużo roboty. Dostaję SMS z potwierdzeniem daty, kombinuję, żeby być w domu (wizyta 12-16), przygotowuję sypialnie (trzeba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, kupiłem kilka miesięcy temu spodnie w jednym sklepie w Krakowie (sieciówka). Po kilku miesiącach doszło do uszkodzenia spodni, wg mnie była to wada materiału. Spodnie były kupione jako 2 para w promocji, także ich cenę obniżono o 50%.
Poszedłem z pismem do sklepu, tam odmówiono przyjęcia jej na moim piśmie i zaczęto pisać protokół, odmówiłem podania nr telefonu i chciałem odp. na adres. Odmówiono mi jej przyjęcia z tego powodu, więc wysłałem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach