Takie trochę #gorzkiezale z jednej strony, ale z drugiej zaś #chwalesie. Tak się złożyło, że umarła mi dwa tygodnie temu roczna klawiatura Steelseries a parędni temu jeszcze na gwarancji szczoteczka Philips Sonicare Diamondclean.

Dwa przykłady jak nie załatwiać i jak załatwiać reklamacje. Zaznaczam, że chodzi o UK.

Steelseries.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiem wam mirki ze #xkom ma beznadziejny serwis gwarancyjny. 7 marca oddałem Redmi note 4x na gwarancje bo pomimo ze nie były podłączone słuchawki telefon cały czas je widział, a do dnia dzisiejszego nie wiem jak to będzie rozwiązane... niby mam czekać do czwartku na telefon od salonu ale ta usługa to jakiś żart... strona internetowa na której "można" zobaczyć status usługi działa tak ze nie widzisz nawet co się
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Abriam: zdajesz sobie sprawę, że za gwarancję odpowiada producent a nie sprzedawca? Jeszcze lata upłyną zanim Polacy zrozumieją swoje prawa i obowiązki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Abriam: Bardzo prosimy Cię o wiadomość prywatną wraz z numerem Twojego zgłoszenia reklamacyjnego. Zweryfikujemy sprawę i wrócimy do Ciebie z wyjaśnieniami. Jednocześnie chcielibyśmy nadmienić, że za serwisowanie urządzeń zakupionych w naszym sklepie odpowiada Autoryzowany Serwis Producenta na terenie naszego kraju
  • Odpowiedz
#reklamacja #biedronka #cebuladeals #hykker #pytanie
Miał ktoś styczność z działem reklamacji w naszej cudownej biedronce? Minęły już ponad 14 dni od chwili złożenia reklamacji i zero info. Byłem się pytać kierownika sklepu, w którym klawiatura była kupiona, to mi nie był w stanie nic powiedzieć... Codziennie przychodzić do nich i domagać się informacji? :D
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#reklamacja

Mirki potrzebuje porady. Od 6 lat nie mieszkam w PL i tylko czesciowo znam zmiany w przepisach o rekojmii i gwarancji od tamtego czasu mimo iz kiedys zjadlem na tym zeby.

1. Kamerka Gitup Git2 kupiona na allegro w sierpniu 2017 w firmie sp. z o.o na fakture na osobe fizyczna
2. Zegarek-komputer Sporasub SP1 w decathlonie.PL luty 2017
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oddałem na reklamację przedmiot, żądając zwrotu pieniędzy. Sprzedawca przyjął reklamację i nie odpowiedział w terminie 14 dni. Czy w takim przypadku jest ona uznana jako uwzględniona przez sprzedawcę i należy mi się zwrot pieniędzy?

Bo tak teraz czytam i wychodzi mi na to, że tylko żądając wymiany lub naprawy albo obniżenia ceny uznaje się reklamację - po braku odpowiedzi - za uznaną, a jeśli chodzi o zwrot pieniędzy to tak nie ma (?)

#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jabukasiga: raczej masz rację

Wyraźnego podkreślenia wymaga fakt, że 14-dniowy termin rozpatrzenia reklamacji nie dotyczy każdego pisma wysłanego przez konsumenta, a jedynie pisma zawierającego jedno z żądań wskazanych w art. 561(5) k.c. tj. żądanie wymiany rzeczy, żądanie usunięcia wady, żądanie obniżenia ceny. Ponadto powyższy przepis nie przewiduje identycznego skutku jeśli konsument w reklamacji zawrze oświadczenie o odstąpieniu od umowy.


http://maszprawo.org.pl/2016/03/14-dniowy-termin-rozpatrzenia-reklamacji-konsumenta/
  • Odpowiedz
Dzień dobry,

Mam pytanko odnośnie zamówienia z aliexpress.

Zamówiłem dyszę do drukarki 3d, majfrend chciał mnie oszukać i wysłał towar niezgodny z opisem, więc otworzyłem dispute o zwrot części kasy. W odpowiedzi pokazuje mi, że jednak ma towar zgodny z opisem i pyta się czy mógłby mi ponownie to wysłać oferując zniżkę. Przyznam, że akurat zależy mi na tej konkretnej dyszy, więc czy w tym wypadku mam zmienić dispute na "return good" czy
Kodzakx - Dzień dobry, 

Mam pytanko odnośnie zamówienia z aliexpress.

Zamówiłem...

źródło: comment_iI4l3mXfOxSUrbCXZsYpIT95ukqLGLh1.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, Mirabelki, korzysta ktoś z Was z urządzenia Yanosik PRO (nawigacja z kamerą) ?

Kupiłem to urządzenie w grudniu, od tego czasu już dwa razy wysyłałem je na gwarancji bo się zwyczajnie zawiesza. Za pierwszym razem odesłali z informacją że wgrali na nowo system, nie pomogło. Za drugim razem poinformowali że moja karta SD jest niekompatybilna i zasugerowali zakup innej - dedykowanej. Jak się domyślacie - nie pomogło.

Teraz sprzęt zamierzam wysłać po
yakuza1987 - Mirki, Mirabelki, korzysta ktoś z Was z urządzenia Yanosik PRO (nawigacj...

źródło: comment_WcLVm1NfafB7hZrmkffwV244WejcdyDL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oficjalna lista tematów reklamacji Poczty Polskiej.

Nienależyte wykonanie usługi:
- Brak doręczenia drugiego zawiadomienia o przesyłce
- Brak doręczenia pierwszego zawiadomienia o przesyłce
- Brak powiadomienia o przesyłce w innej formie np. sms, telefon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, reklamować LG G4? Wyłącza się po około godzinie, gdy korzystam z troche bardziej wymagającej aplikacji albo gry np. hearthstone, pubg mobile i przy okazji cholernie się nagrzewa górna część. Dużo zachodu z reklamacją w LG? Ktoś miał jakieś doświadczenia? Jest szansa, że coś z tym zrobią?
#reklamacja #lg #g4
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taknietaknie tak, bo ja za pierwszym razem chciałem wysłać do Wawy to mi konsultantka na czacie napisała, że tam nie można wysłać , tylko osobiście. To mówię, trudno i poprzez LG express zamówiłem kuriera domyslnie do Mławy. Ale jak wrócił nie zrobiony, to raz, że Mława stwierdziła uszkodzenie mechaniczne ładowarki i nie obejmie tego gwarancja, bateria, że dobra (mimo dziwnych skoków na niej o kilkanaście procentów) to napisałem na czacie, ile
  • Odpowiedz
sprawa wyglada tak
mialem rozwalony ekran i wyslalem do naprawy u jakiegos gostka z allegro
telefon wrocil, ale byla mala rysa, jednak wszystko dzialalo to mowie co mi to przeszkadza
mija miesiac pol ekranu przestaje dzialac, odsylam, a gosc, ze ekran jest pekniety i musze drugi raz zaplacic, bo on nie wie czy ta rysa byla czy to ja rozwalilem telefon, do tego dodaje, ze jak byla rysa to ekran od raz nie powinien dzialac,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TL;DR - Kupiłem krzywe drzwi, złożyłem #reklamacja, Bricoman mówi pocałuj mnie w dupę.

Mirki może mały #wykopefekt? #stolarstwo

Aktualnie robię remont, kupiłem w sklepie Bricoman drzwi wewnątrzklatkowe producenta Domidor.
Drzwi, jak drzwi, nie były jakoś wielce drogie ale nie o to chodzi, chodzi o
rozregulowany_kaloryfer - TL;DR - Kupiłem krzywe drzwi, złożyłem #reklamacja, Bricoma...

źródło: comment_Mlhr1QoUhzcNra1sQJ0cTxEODRl3jbhj.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rozregulowany_kaloryfer:

Skrócenie ich nie wpłynęło na to że są krzywe, bo były krzywe od początku to oczywiste, ale trzeba było to sprawdzić zanim je podciąłeś - każda ingerencja takiego typu skutkuje utratą gwarancji.

Ze zdjęć wynika że jest szansa że się "ułożą" - daj im ze 2 tygodnie, jeśli nie to skrzydło na śmietnik niestety.
  • Odpowiedz
#biedronka nie przyjmuje #reklamacja z tyt. #rekojmia - niekompetentna kierowniczka podsuwa swoj wzor pisma i pozniej sie okazuje, ze reklamacja byla z tyt. gwarancji.

Jak wykiwać Karaluch... znaczy Biedronkę,
Mireczki? Wyslac im towar poczta z pismem reklamacyjnym za potwierdzeniem odbioru?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ejejej @x-kom trochę dajecie ciała z naprawą gwarancyjną ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najpierw wysłaliście telefon nie do tego serwisu co trzeba potem dzwonicie, że sprawa jest dla was priorytetem w związku z powyższym a tu wczoraj stuknął już miesiąc od kiedy oddałem telefon na wydawałoby się szybką naprawę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#xkom #gwarancja #serwis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P0kahontaz: sprawę zgłosiliśmy od razu do odpowiedniego działu. Postaramy się by cała sytuacja była jak najszybciej rozwiązana. Przepraszamy za powstałe utrudnienia
  • Odpowiedz
Cześć Mirki i Mirabelki, przedstawię wam moją krótką przygodę z firmą inpost i paczką, którą rzekomo mi dostarczono.

Dnia 16.03.2018 sprawdzam z ciekawości status przesyłki kurierskiej, którą miałem dostać tego dnia, gdyż był to preorder płyty mającej w tym dniu premierę. Ku mojemu zdziwieniu okazuje się, że paczka ma status 'doręczono', mimo iż o godzinie, w której rzekomo miała być doręczono byłem w domu ja i cała wesoła gromada domowników, nikt nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Mirki ja z pytankiem.

Złożyłem reklamację na Huawei Nexus 6P, tak jak czytałem na necie typowa wada fabryczna telefonu gdzie przy 10-40% poziomie baterii sam się wyłączał z komunikatem że telefon jest rozładowany i dopiero po podłączeniu go do ładowarki jest możliwość włączenia go a poziom baterii był ponownie 10-40% i wtedy mogłem go rozładować do zera...

Po opisaniu problemu w punkcie reklamacyjnym RTV AGD i wysłaniu telefonu do serwisu Huaweia otrzymałem odpowiedź
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

13. marca oddałem na gwarancje pada do #xboxone do sklepu Rtv Euro Agd. Do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi, a na ich stronie w statusie reklamacji mam "Reklamowany towar w procesie serwisowym.". Dzisiaj minie 14 dni kalendarzowych od następnego dnia po oddaniu go. Do tej pory żadnego info nie dostałem. Jeżeli do końca dzisiejszego dnia nic nie dostane, to jutro po prostu idę do sklepu i im mówię, że
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masqu88: jak wiesz jak to przez Microsoft zdecydowanie, tak jak wyżej pisze. Ja coś tam próbowałem, ale na szybko nie znalazłem jak to zrobić i poszedłem do sklepu.
  • Odpowiedz