Mirki i mirabelki, takie coś mnie nurtuje:
Rok temu kupiłem telefon w sklepie na FVAT na moją JDG.
Chciałbym ten telefon teraz sprzedać. Załóżmy, że wystawiam go na portal aukcyjny i sprzedaję osobie prywatnej. Oczywiście telefon jest sprawny, ma tylko zewnętrzne ślady zużycia (ryski etc). Wystawiam na niego FVAT, bo musi zejść ze stanu + muszę odprowadzić podatek od tej sprzedaży.
I teraz pytanie: czy jak ten telefon się nabywcy zepsuje po
Rok temu kupiłem telefon w sklepie na FVAT na moją JDG.
Chciałbym ten telefon teraz sprzedać. Załóżmy, że wystawiam go na portal aukcyjny i sprzedaję osobie prywatnej. Oczywiście telefon jest sprawny, ma tylko zewnętrzne ślady zużycia (ryski etc). Wystawiam na niego FVAT, bo musi zejść ze stanu + muszę odprowadzić podatek od tej sprzedaży.
I teraz pytanie: czy jak ten telefon się nabywcy zepsuje po






















@Damaran: przepisy się zmieniły i naczytałes się starych poradników że można rzeczy używać i oddawać? LOL