Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@krystian-stepaniak: 10 lat temu miałby branie spokojnie, hipergamia widocznie nie ma hamulców już.
konto usunięte via Wykop
- 434
@krystian-stepaniak: jak ten koleś nie ma powodzenia to it's over dla mnie już wgl
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PolsartNews: p--------y
@PolsartNews NATURA
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PrzegranySlazak26: tak naprawdę to jak jesteś atrakcyjny to podrywanie, randkowanie i wszystkie czynności i zachowania z tym związane następują naturalnie, a kobieta sama się podstawia, sama często podbija, zagaduje, piszę do ciebie itp. Problem się zaczyna kiedy jesteś nieatrakcyjny bo wtedy zamiast płynąć z nurtem płyniesz pod prąd i do tego witaminka rzuca w ciebie kłodami, a ty musisz wytrwale walczyć, żeby nie utonąć
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czerwony9999: weź spadaj z tymi durnymi fimikami. Co ty możesz o nim powiedzieć skoro nim nie jesteś? Jedynie co szarpanki robi to wyolbrzymia tematy.
- 1
@adam-mleczny: a co on może mówić o innych ludziach skoro nimi nie jest? xD a ciągle to robi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Faszola: gdzie urzęduje?
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 48
źródło: G7reunAWYAAsJON
Pobierz@1-1-1-1: jeśli ktokolwiek z was jest łysy to macie obowiązek zagadywać 3 młode kobiety dziennie, nie dla siebie lecz dla dobra społeczeństwa by temperować ich próżność
- 65
prawie 400k polubień xD nie po to witaminka chodzi na siłownie zeby jakiś gymcel-redpilak ją podrywał
źródło: Przechwytywanie
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czerwony9999: Myślałem że to jakiś tani hejt, ale w sumie obiektywnie ci to wychodzi.
@czerwony9999: chętnie bym obejrzał, ale materiały z ivoną są <bleeeeee> <bleeeeee> <bleeeeee>
✨️ Czy #blackpill to skrajny pogląd w polskiej manosferze? Ⓘ
Czy w polskiej manosferze #blackpill nie jest czasem zbyt skrajny? Bo to że wygląd jest ważny to wiadomo od tysiącleci, nic nowego. To że na ulicy można spotkać przystojnych gości to też nic nie znaczy, skoro można spotkać 5x tyle przeciętnych i nadal mają partnerki. Często czytam, że te wszystkie pary znajomych, sąsiadów, w pracy, na ulicy które widzimy
Czy w polskiej manosferze #blackpill nie jest czasem zbyt skrajny? Bo to że wygląd jest ważny to wiadomo od tysiącleci, nic nowego. To że na ulicy można spotkać przystojnych gości to też nic nie znaczy, skoro można spotkać 5x tyle przeciętnych i nadal mają partnerki. Często czytam, że te wszystkie pary znajomych, sąsiadów, w pracy, na ulicy które widzimy
To że na ulicy można spotkać przystojnych gości to też nic nie znaczy, skoro można spotkać 5x tyle przeciętnych i nadal mają partnerki
@mirko_anonim: milion razy było już pisane: blackpill nie mówi nigdzie że normiki nie mogą wchodzić w związki, tylko że widząc związki na ulicy nie widzisz ich prawdziwej natury. niech jakis moderator to przyklei na belke tagu bo ile można powtarzać.
@mirko_anonim: Co za odwracanie kota ogonem, jak zawsze.
Liczy się tu i teraz, nie to co 'było kiedyś'. Ludzie są w związkach które mają X/XX lat. Już nawet różnica 5 a co dopiero 10 lat to się robi niebo a ziemia w temacie 'rynku' matrymonialnego. Tym bardziej jeżeli jesteś facetem po 30. To raz.
Dwa, nawiązując też do pierwszego, mówimy o 'puli' kobiet wolnych. Kogo interesują te zajęte? Chyba jakiś
Liczy się tu i teraz, nie to co 'było kiedyś'. Ludzie są w związkach które mają X/XX lat. Już nawet różnica 5 a co dopiero 10 lat to się robi niebo a ziemia w temacie 'rynku' matrymonialnego. Tym bardziej jeżeli jesteś facetem po 30. To raz.
Dwa, nawiązując też do pierwszego, mówimy o 'puli' kobiet wolnych. Kogo interesują te zajęte? Chyba jakiś
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: przegryw przynajmniej się siebie na wykopie nie wstydzi i pisze ze swojego nicku
@mirko_anonim: większość tych przegrywów o których myślisz to marne normiki, trolle i atencjusze.
co do prawdziwych przegrywów, to prawdopodobnie każdy miał albo ma w swoim życiu epizod tryhardowania. problem się zaczyna wtedy gdy wysiłek nie przynosi efektow albo nie ma się na tyle siły by dokonać sensownych zmian. jak wylosuje ci się łeb przemcela albo jakiś ultra autyzm, to max czym możesz zostać to klałnem dla normików. ogólnie temat rzeka
co do prawdziwych przegrywów, to prawdopodobnie każdy miał albo ma w swoim życiu epizod tryhardowania. problem się zaczyna wtedy gdy wysiłek nie przynosi efektow albo nie ma się na tyle siły by dokonać sensownych zmian. jak wylosuje ci się łeb przemcela albo jakiś ultra autyzm, to max czym możesz zostać to klałnem dla normików. ogólnie temat rzeka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@krystian-stepaniak to prawda że na wykopie tag by szybko umarł, ale dlatego że wyglądałoby to tak
- uwaga na Julkę 23 z Walczą, nie dała mi
- nom, uważajcie na nią mireczki, mi też nie, księżniczka jeb**
- sprzedam opla
- mi kazała spadać, za to mojemu koledze
- uwaga na Julkę 23 z Walczą, nie dała mi
- nom, uważajcie na nią mireczki, mi też nie, księżniczka jeb**
- sprzedam opla
- mi kazała spadać, za to mojemu koledze
@krystian-stepaniak: powiem tak - mało jest chadów, a oni, czyli chady albo chadlite korzystają z tego, że tak naprawdę nawet te denerwujące się laski w komentarzach pod tymi postami to ich chciałyby to przeżyć to samo z nimi.
Co jak co ale tak naprawdę to robią im darmową reklamę. Kobiety chcą chada, a nie mirasów nawet jeśli są apodyktyczni itd. bo zadziała efekt halo i już sobie to kobieta racjonalizuje
Co jak co ale tak naprawdę to robią im darmową reklamę. Kobiety chcą chada, a nie mirasów nawet jeśli są apodyktyczni itd. bo zadziała efekt halo i już sobie to kobieta racjonalizuje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KolegaPatryk: ściana nie istnieje u kobiet. Jest to wymysł redpilla, który potrzebuje dobrego chochoła, aby jednocześnie mieć ciastko i zjeść ciastko, tzn. skompensować rzeczywistość za pomocą moralności i mieć motywację do wysiłku (podpowiem - nie ma to sensu) oraz kupienia różnorakiego szmelcu, co pomóc lol
Wymieniasz nadbudowę ale baza zostaje taka sama - rzekoma sprawczość i wolna wola oraz rzekome istnienie sprawiedliwości na tym świecie.
PS Dlatego BP się od
Wymieniasz nadbudowę ale baza zostaje taka sama - rzekoma sprawczość i wolna wola oraz rzekome istnienie sprawiedliwości na tym świecie.
PS Dlatego BP się od
- 1
@dragon_fruit: @Tata_Kasi No dobra ale skąd to wiecie, że teens jest bardziej popularne?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@czerwony9999: Kiedyś to była naturalne, że jeden jest wyżej w pozycji społecznej a drugi niżej z samego urodzenia, więc nikt nie musiał wymyślać blacpilla, teraz to każdy wypiera albo jest zdziwiony " ale jak to ? od dziecka wmawiają, że wszyscy mamy takie same szanse i jesteśmy równi a jednak to nie jest prawda ?XD"
po drugie blacpill mógł się rozwinąć dopiero dzięki internetowi bo jak klasyk mówi, kiedyś musiałeś
po drugie blacpill mógł się rozwinąć dopiero dzięki internetowi bo jak klasyk mówi, kiedyś musiałeś
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Świetnie rozpisane, na tyle uproszczone że nawet normik zrozumie, a na tyle skomplikowane że normik to z miejsca odrzuci. Pytasz @Quashtan czy jest super? No pewnie że super.
- 5
@Fala_Magnezu: paradoks otwartości umysłu normika - niby normik jest otwarty na naukę i treść ale tylko na te co potwierdzają jego filtry oraz ego bo nic innego nie dotrze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Tzw. konflikt deklaracji i realnego działania - niezmienny od lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
Tzw. konflikt deklaracji i realnego działania - niezmienny od lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop
- 1
@okti325: wzrost, morda, dynamina potem hajs
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@memory: Stano zamienił to w żart, ale przez chwilę było widać posępną minę. Zanim zajarzył, że ona go troluje. Dla niego to jednorazowe heheszki, dla niskiego mężczyzny szara stała rzeczywistość.
@memory: panie areczku, bodyshaming jest dla kobiet. dla niskich mężczyzn jest dożywotnia pogarda i sznur
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Varesi: @Empirycznyracjonalista
Reprezentanci "mirków z wykopu" nawet na tym obrazku są zbyt przystojni jak na rzeczywistych przegrywków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak moim zdaniem.
Reprezentanci "mirków z wykopu" nawet na tym obrazku są zbyt przystojni jak na rzeczywistych przegrywków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak moim zdaniem.
@Varesi: niech się rumun radomski zajmie trzymaniem ramy bo ciężka, a od nas odwali. Dziękuję
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@hfgjfg: fajne porady dla jakiś nieśmiałych chadów, pewnie pomogą
Naprawdę, wspaniałe są te podwójne standardy. A więc jeśli jakaś ''zła'' Julka/P0lka nie może używać karty depresji, ale mężczyzna/wykopek już może i wszyscy mają się nad takimi litować oraz mu współczuć, wtedy już nie ma nietrafionej empatii xD #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
źródło: Opera Zrzut ekranu_2025-12-09_134757_wykop.pl
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@Cztero0404:
a czyjego posta żeś tu wkleił? skoro dajesz mnie jako przykład to właśnie to mi
nie tobie
a czyjego posta żeś tu wkleił? skoro dajesz mnie jako przykład to właśnie to mi
































Czy ktoś mógłby mi dać jakieś wskazówki jak mógłbym zwiększyć swój status społeczny by stać się atrakcyjniejszym dla kobiet?
I głowa do góry, ubieraj się schludnie (koszula, pantofle i płaszcz to lepszy wybór niż bluza, adiki i pikowana kurtka), pachnij dobrze (i nie wybieraj tych fancy śmierdzideł z tagu perfumy tylko sprawdzone zapachy