@MarekKucharz To patrz na te z niebieskimi oczami ;) Ja zauważyłem taką prawidłowość, że zdecydowana większość dziewczyn, które się mną interesowały miała kolor oczu inny niż mój - ja mam niebieskie. Dziewczyn z niebieskimi oczami było najmniej.
I głowa do góry, ubieraj się schludnie (koszula, pantofle i płaszcz to lepszy wybór niż bluza, adiki i pikowana kurtka), pachnij dobrze (i nie wybieraj tych fancy śmierdzideł z tagu perfumy tylko sprawdzone zapachy
  • Odpowiedz
@PrzegranySlazak26: tak naprawdę to jak jesteś atrakcyjny to podrywanie, randkowanie i wszystkie czynności i zachowania z tym związane następują naturalnie, a kobieta sama się podstawia, sama często podbija, zagaduje, piszę do ciebie itp. Problem się zaczyna kiedy jesteś nieatrakcyjny bo wtedy zamiast płynąć z nurtem płyniesz pod prąd i do tego witaminka rzuca w ciebie kłodami, a ty musisz wytrwale walczyć, żeby nie utonąć
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: jeśli ktokolwiek z was jest łysy to macie obowiązek zagadywać 3 młode kobiety dziennie, nie dla siebie lecz dla dobra społeczeństwa by temperować ich próżność
  • Odpowiedz
✨️ Czy #blackpill to skrajny pogląd w polskiej manosferze?
Czy w polskiej manosferze #blackpill nie jest czasem zbyt skrajny? Bo to że wygląd jest ważny to wiadomo od tysiącleci, nic nowego. To że na ulicy można spotkać przystojnych gości to też nic nie znaczy, skoro można spotkać 5x tyle przeciętnych i nadal mają partnerki. Często czytam, że te wszystkie pary znajomych, sąsiadów, w pracy, na ulicy które widzimy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To że na ulicy można spotkać przystojnych gości to też nic nie znaczy, skoro można spotkać 5x tyle przeciętnych i nadal mają partnerki


@mirko_anonim: milion razy było już pisane: blackpill nie mówi nigdzie że normiki nie mogą wchodzić w związki, tylko że widząc związki na ulicy nie widzisz ich prawdziwej natury. niech jakis moderator to przyklei na belke tagu bo ile można powtarzać.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Co za odwracanie kota ogonem, jak zawsze.

Liczy się tu i teraz, nie to co 'było kiedyś'. Ludzie są w związkach które mają X/XX lat. Już nawet różnica 5 a co dopiero 10 lat to się robi niebo a ziemia w temacie 'rynku' matrymonialnego. Tym bardziej jeżeli jesteś facetem po 30. To raz.
Dwa, nawiązując też do pierwszego, mówimy o 'puli' kobiet wolnych. Kogo interesują te zajęte? Chyba jakiś
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: większość tych przegrywów o których myślisz to marne normiki, trolle i atencjusze.

co do prawdziwych przegrywów, to prawdopodobnie każdy miał albo ma w swoim życiu epizod tryhardowania. problem się zaczyna wtedy gdy wysiłek nie przynosi efektow albo nie ma się na tyle siły by dokonać sensownych zmian. jak wylosuje ci się łeb przemcela albo jakiś ultra autyzm, to max czym możesz zostać to klałnem dla normików. ogólnie temat rzeka
  • Odpowiedz
  • 41
@krystian-stepaniak to prawda że na wykopie tag by szybko umarł, ale dlatego że wyglądałoby to tak

- uwaga na Julkę 23 z Walczą, nie dała mi
- nom, uważajcie na nią mireczki, mi też nie, księżniczka jeb**
- sprzedam opla
- mi kazała spadać, za to mojemu koledze
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: powiem tak - mało jest chadów, a oni, czyli chady albo chadlite korzystają z tego, że tak naprawdę nawet te denerwujące się laski w komentarzach pod tymi postami to ich chciałyby to przeżyć to samo z nimi.

Co jak co ale tak naprawdę to robią im darmową reklamę. Kobiety chcą chada, a nie mirasów nawet jeśli są apodyktyczni itd. bo zadziała efekt halo i już sobie to kobieta racjonalizuje
  • Odpowiedz
@KolegaPatryk: ściana nie istnieje u kobiet. Jest to wymysł redpilla, który potrzebuje dobrego chochoła, aby jednocześnie mieć ciastko i zjeść ciastko, tzn. skompensować rzeczywistość za pomocą moralności i mieć motywację do wysiłku (podpowiem - nie ma to sensu) oraz kupienia różnorakiego szmelcu, co pomóc lol

Wymieniasz nadbudowę ale baza zostaje taka sama - rzekoma sprawczość i wolna wola oraz rzekome istnienie sprawiedliwości na tym świecie.

PS Dlatego BP się od
  • Odpowiedz
@czerwony9999: Kiedyś to była naturalne, że jeden jest wyżej w pozycji społecznej a drugi niżej z samego urodzenia, więc nikt nie musiał wymyślać blacpilla, teraz to każdy wypiera albo jest zdziwiony " ale jak to ? od dziecka wmawiają, że wszyscy mamy takie same szanse i jesteśmy równi a jednak to nie jest prawda ?XD"

po drugie blacpill mógł się rozwinąć dopiero dzięki internetowi bo jak klasyk mówi, kiedyś musiałeś
  • Odpowiedz
  • 5
@Fala_Magnezu: paradoks otwartości umysłu normika - niby normik jest otwarty na naukę i treść ale tylko na te co potwierdzają jego filtry oraz ego bo nic innego nie dotrze ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tzw. konflikt deklaracji i realnego działania - niezmienny od lat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@memory: Stano zamienił to w żart, ale przez chwilę było widać posępną minę. Zanim zajarzył, że ona go troluje. Dla niego to jednorazowe heheszki, dla niskiego mężczyzny szara stała rzeczywistość.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawdę, wspaniałe są te podwójne standardy. A więc jeśli jakaś ''zła'' Julka/P0lka nie może używać karty depresji, ale mężczyzna/wykopek już może i wszyscy mają się nad takimi litować oraz mu współczuć, wtedy już nie ma nietrafionej empatii xD #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
Cztero0404 - Naprawdę, wspaniałe są te podwójne standardy. A więc jeśli jakaś ''zła''...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2025-12-09_134757_wykop.pl

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach